משרדנו מתמחה במתן ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בכל שלבי ההליך הפלילי משלב החקירה והשימוע ועד להופעה בהליך המשפטי. במסגרת זו עורכי הדין הפליליים במשרדנו מייצגים נאשמים גם בהליכי מעצר ובפני ועדות חקירה.
 

משרד עורכי דין פלילי מוביל

משרדנו בעל ניסיון ומוניטין בליווי נאשמים בשורה של עבירות בתחומי המשפט הפלילי וצווארון לבן, מרמה והפרת אמונים, שוחד ורשלנות, דיני ניירות ערך, מיסוי פלילי ואזרחי, הלבנת הון, הגנת הסביבה, תכנון ובניה ועוד.

במסגרת זו אנו מלווים את לקוחותינו בכל ההליך הפלילי החל משלב החקירה והמעצר, בשלב השימוע, בהתנהלות מול המשטרה והפרקליטות, בגיבוש הסדר טיעון ובניהול ליטיגציה פלילית בבתי המשפט ובערכאות המשפטיות השונות.

כמו כן, כמשרד עורכי דין פלילי מוביל אנו מעניקים ליווי וייעוץ גם במסגרת חקירה פלילית ומסייעים במו"מ מול רשויות התביעה ובהליכים משמעתיים מול המעביד.

 

שירות אישי ומקצועי

צוות המשרד מחזיק בידע רב בתחום המשפט המגוונים ובפרט בתחום המסחרי והכלכלי. אנו דוגלים במתן שירות אישי על ידי שותפי המשרד וצוות עורכי הדין, תוך תשומת לב לפרטים הקטנים, יצירתיות ומקצועיות.

אנו מקפידים על מתן מענה אישי, הלוקח בחשבון, את מצוקת הנחשד ובני משפחתו והצרכים הייחודים המתעוררים כתוצאה ממצב רגיש זה. לשם כך את התיק מלווים צוות של עורכי דין פליליים מובילים הבקיאים ספציפית בעבירות העומדות על הפרק עד לסיום התיק בזמן קצר ובאופן מיטבי ככל הניתן.

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

עבירות סמים בצה"ל

צה"ל נוקט בעמדה מחמירה כלפי עבירות סמים ומטפל בהן באופן רחב באמצעות אכיפה, מניעה וענישה. לפיכך מדיניות הענישה בצה"ל הינה מחמירה וכוללת בדרך כלל מאסר בפועל. העזרות בליווי משפטי מקצועי יכולה לחסוך במקרים רבים חודשי מאסר ממושכים ורישום פלילי המכתים את החייל לתקופה ממושכת בחייו האזרחיים.

ערעור פלילי

לכל אדם ישנה הזכות להגשת ערעור על פסק הדין שהתקבל בגינו ו/או על חומרת העונש. כמו כן, ניתן להגיש ערעור על החלטת פסק הדין בערכאת ערעור, אך זכות זו נתונה לשיקול בית המשפט. מומלץ להיוועץ עם עורך דין ליטיגציה, על מנת שיסייע בכל ההליך.

התנאים למשפט חוזר - סיפורו של רומן זדורוב

עריכת משפט חוזר משמעה ניהול ההליך המשפטי מהתחלה והוכחה חוזרת באמצעות ראיות את העובדות הנטענות בכתב האישום. לאור זאת, לא בנקל מורה בית המשפט על עריכת משפט חוזר, אלא הדבר נעשה במקרים נדירים במיוחד.

תנאים להטלת מעצר עד תום ההליכים

מאחר ופגיעה בחירות האדם מוגדרת כאקט מחמיר, החוק קובע, כי נדרשת התקיימותם של שלושה תנאים מצטברים על מנת שבית המשפט יקבל את בקשת המעצר עד תום ההליכים המשפטיים..

ייעוץ לפני חקירה

זכות ההיוועצות של נחקר הנה זכות יסוד בשיטתנו המשפטית ואף מעוגנת בחקיקה סטטוטורית. על כן, שימוש הנחקר בזכות זו לה משמעות מכרעת לאופן התפתחות התיק, שכן מתן ייעוץ לפני חקירה יגרום לכך שהחשוד יכיר בכלל זכויותיו עוד בטרם תחילת החקירה וכן בשמירה על תקינות החקירה והאמצעים המופעלים בה.

עו"ד עבירות אלימות במשפחה

למשרדנו צוות עורכי דין המתמחים בדין הפלילי עם התמחות בעבירות אלימות בתוך המשפחה אשר יידעו להגן עליך ולקבל במיידי טיפול בכל עניין או חשד ולהוביל לסגירה מהירה של התיק.

ייצוג קטין הנחשד בעבירה פלילית

עו"ד המתמחה בדין הפלילי לקטינים מטעמנו ידע להבטיח כי הקטין יקבל את מלא הזכויות המגיעות לו ובכך להקטין באופן מרבי את הנזקים העלולים להתעורר וזאת בשאיפה להגיע למצב בו התיק הפלילי כנגד הקטין ייסגר ללא נזק.

ליווי משפטי בחקירה פלילית

אל לך לחשוב כי זימון לחקירה פלילית זה עניין פשוט וכי אין צורך בהתערבות עורך דין. זימון עו"ד אינו אומר כי יש לך ממה לחשש, ההפך - משמעו כי אתה אדם נבון וכי אין בכוונתך ליפול למלכודת.

הגנה משפטית כנגד הטרדה מינית ברשת האינטרנט

למשרדנו הידע והניסיון לסייע למי שנפגע מהפצת תמונותיו גם בהגשת תביעה אזרחית כנגד הפוגע על מנת להבטיח פיצוי הולם, וכן בהגשת התביעה ובכל ההליכים הפליליים כנגד הפוגע.

ביקורת על נציגי המשטרה במסגרת הליכי מעצר של עו"ד

נציב תלונות הציבור, השופט בדימוס דוד רוזן, בביקורת חסרת תקדים על נציגי המשטרה במסגרת הליכי מעצר של עורך דין.

עו"ד לשחרור ממעצר

משטרת ישראל פועלת 24 שעות ביממה לטובת איתור חשודים בביצוע פשעים, בניסיון לאסוף נגדם ראיות, להביאם לדין ואם ניתן למצות עמם את הדין. חלק גדול מהמעצרים מסתיימים בלא כלום – הכל תלוי בראיות ובאסטרטגיה.

עבירות מרמה והונאה

משרדנו מתמחה בייצוג חשודים הנאשמים בעבירות מרמה והונאה, זיוף, הוצאת דבר במרמה, רישום כוזב במסמכי תאגיד - לנו ניסיון של עשרות שנים בטיפול בתיקים שכאלו, קראו כאן בהרחבה.

גניבה ממעביד - ייצוג חשודים

משרדנו מורגל בעבודה מול גופים חוקרים ומשכך יש לנו הידע והניסיון לטפל בטענות בדבר גניבה ממעביד - אנו יודעים כיצד לטפל בבעיה ולסיימה לטובת לקוח המשרד במינימום זמן וכסף.

ייצוג גברים נאשמים בהטרדה מינית

משרדנו מודע למורכבות האמורה, למצוקה האדירה אליה נכנס הגבר, למבול המתחים והלחצים המופעלים עליו ומשכך אנו יודעים, על סמך ניסיוננו הרב ובזמן אמת לנהל עבור החשוד את המשבר ולהימנע ממצב בו המשבר הוא זה שמנהל את הלקוח.

חושש לנחות בנתב"ג? עו"ד פלילי מומחה ימתין לך ויטפל בכל

שירות המתנת עורך דין מומחה בפליליים, יוצא רשויות אכיפת החוק, בשדה התעופה בן גוריון, ללקוחות החוששים להיעצר בשדה עם נחיתתם בארץ, ע"י משטרת ישראל ו/או גוף חוקר אחר.

עבירות הונאה, הוצאת דבר במרמה וזיוף מסמכים

משרדנו מתמחה בייצוג נחקרים ונאשמים בעבירות של הונאה, הוצאת דבר במרמה וזיוף מסמכים בסיוע עו"ד מומחה בניהול הליכים פלילים בתחומים של עבירות צווארון לבן - כל הפרטים כאן.

ייצוג קטינים בהליכים פליליים

משרדנו מורכב מעורכי דין מנוסים יוצאי פרקליטות אשר ברשותם הידע והניסיון בייעוץ וטיפול משפטי בתיקים פליליים בהם מעורבים קטינים - לחצו כאן לפרטים.

מעצר עד תום ההליכים

בתחום המשפט הפלילי קיימים סוגי מעצרים שונים - ככלל, בהתאם לחוק סדר הדין הפלילי מעצר אדם יהיה בצו של שופט, אולם לעתים יש צורך במעצר מיידי ועל כן החוק מקנה לגורמי האכיפה סמכות לעצור אדם, ובלבד שהוא יובא בפני שופט בתוך 24 שעות ממועד מעצרו.

התנאים למעצר עד תום ההליכים

סעיף 21 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה – מעצרים) מורה כי בית משפט יעצור נאשם עד תום ההליכים רק בהתקיימם של שני תנאים מצטברים – קיומה של תשתית ראייתית לכאורית וקיומה של עילת מעצר.

העונש בגין סיוע לעבירה

בית המשפט העליון: העונש בגין סיוע לעבירה איננו בהכרח מחצית העונש המוטל בגין העבירה המושלמת

חלופות מעצר

החוק מעגן בתוכו את עיקרון שיוריות המעצר אשר משמעותו היא - שאדם ייעצר רק אם מעצרו הכרחי. במילים אחרות: המעצר הוא אמצעי שיורי שראוי לעשות בו שימוש רק כאשר לא ניתן להסתפק באמצעים חלופיים, פוגעניים פחות בחירותו של אדם.

איסוף ראיות משפטיות

על הליך איסוף ראיות משפטיות באמצעות חוקר פרטי אשר יכול להכריע פסק דין בתרחישים רבים ושונים.

ביטול פסק דין בהעדר הגנה

זכות הגישה לערכאות מעולם לא צוינה מפורשות בחוק יסוד, ובכל זאת, זכות זו נגזרת מחוק יסוד כבוד האדם וחירותו המכיר בזכות האדם לכבוד, לחירות ולשמירה על שמו הטוב. בין יתר הזכויות, נכללת גם זכותו של אדם להתגונן מפני תביעה המוגשת כנגדו בבית המשפט.

עיכוב הליכים

האם נשלח אדם למאסר על סמך פסק הדין הראשון ובכך ניטול סיכון של כליאת שווא במידה והאדם יזוכה בערעור או שמא נעכב את ביצוע העונש עד לאחר מתן פסק הדין בערעור? קראו כאן.

הסדר טיעון

הסדר טיעון הינו הסכם בין תובע לנאשם שהתביעה מתחייבת בו לוותר על חלק מהאישומים המיוחסים לנאשם או להמיר אישום חמור באישום קל או לוותר לנאשם ויתור אחר המעניק לו הקלה בקשר לתוצאות המשפט, בתמורה להודאת הנאשם בעובדות שיש בהן כדי להרשיעו.

חוק איסור אפליה מחמת מקום מגורים

הצעת חוק איסור אפליה במוצרים, בשירותים ובכניסה למקומות בידור ולמקומות ציבוריים (איסור אפליה מחמת מקום מגורים), התשע"ג-2012

העתקה של חומר חקירה

סעיפים 74 ו- 75 לחוק סדר הדין הפלילי (נוסח משולב), תשמ"ב-1982 (להלן: "החוק") מעניקים, בין היתר, לנאשם בהליך פלילי ולסנגורו זכות עיון בחומר החקירה והעתקתו וקובעים את הדרכים לעשות כן. סעיפים אלה כנתינתם אינם מטילים על התביעה חובה למסור להגנה עותק - צילומי, דיגיטלי או אחר - מחומר החקירה, או לשאת בעלות יצירתו של עותק כאמור.

המדינה תישא בעלויות העתקה של חומר חקירה

בית המשפט קבע כי בסמכותו להורות לתביעה לשאת בעלויות העתקה של חומרי חקירה, עלויות שעשויות להגיע לעשרות אלפי שקלים בתיקי גדולים רבי היקף.

רואה חשבון שהורשע קיבל הפסקה למשך 3 שנים של תוקף רישיונו

הפסקה למשך 3 שנים של תוקף רישיון רואה חשבון שהורשע בעבירות לפי סעיף 220 לפקודת מס הכנסה (נוסח חדש)

מועצת רואי החשבון מענישה רואי חשבון

הפסקה למשך חצי שנה בפועל ולמשך שנה על תנאי של תוקף רישיון רואה חשבון שהורשע בעבירות לפי סעיף 220 לפקודת מס הכנסה

רואה חשבון נאשם בהתנהגות שאינה הולמת את כבוד המקצוע

סעיף 12 לחוק רואי חשבון, תשט"ו-1955, מעניק למועצת רואי החשבון סמכות לחקור בעצמה או על ידי מי שתמנה לכך מבין חבריה, כל מקרה שהובא לידיעתה ובו נאשם רואה חשבון בהתנהגות שאינה הולמת את כבוד המקצוע.

רואה חשבון שפרסם את פרטי משרדו במסגרת מודעה באתר אינטרנט שלא בדרך של דיוור ישיר, ננזף ע"י מועצת רואי החשבון

סעיף 12 לחוק רואי חשבון, תשט"ו-1955, מעניק למועצת רואי החשבון סמכות לחקור בעצמה או על ידי מי שתמנה לכך מבין חבריה, כל מקרה שהובא לידיעתה ובו נאשם רואה חשבון בהתנהגות שאינה הולמת את כבוד המקצוע.

רואה חשבון הורשע בעבירות של שימוש במסמך מזויף

הפסקת תוקף רישיון על תנאי לתקופה של שנה לרואה חשבון שהורשע בעבירות של שימוש במסמך מזויף וכן זיוף בכוונה לקבל דבר במרמה

רואת חשבון חתמה על שיקים משוכים על חשבון הוועד בסכומים שאינם סבירים

סעיף 12 לחוק רואי חשבון, תשט"ו-1955, מעניק למועצת רואי החשבון סמכות לחקור בעצמה או על ידי מי שתמנה לכך מבין חבריה, כל מקרה שהובא לידיעתה ובו נאשם רואה חשבון בהתנהגות שאינה הולמת את כבוד המקצוע.

רואה חשבון עשה שימוש במידע שקיבל מפקיד מע"מ

רואה חשבון, שביקש וקיבל מפקיד מע"מ מידע שלא היה רשאי לקבל, ואף העבירו לאדם שעשה בו שימוש, ננזף על ידי מועצת רואי החשבון

רואה חשבון שפעל בניגוד לפסק בורר

סעיף 12 לחוק רואי חשבון, תשט"ו-1955, מעניק למועצת רואי החשבון סמכות לחקור בעצמה או על ידי מי שתמנה לכך מבין חבריה, כל מקרה שהובא לידיעתה ובו נאשם רואה חשבון בהתנהגות שאינה הולמת את כבוד המקצוע.

רואה חשבון ננזף על ידי מועצת רואי החשבון

סעיף 12 לחוק רואי חשבון, תשט"ו-1955, מעניק למועצת רואי החשבון סמכות לחקור בעצמה או על ידי מי שתמנה לכך מבין חבריה, כל מקרה שהובא לידיעתה ובו נאשם רואה חשבון בהתנהגות שאינה הולמת את כבוד המקצוע.

רואה חשבון החתים אנשים ללא וידואי זהות

רואה חשבון שלא וידא את זהות האנשים שחתמו על דו"ח ועדת ביקורת והוסיף שמות של מי שאינם חתומים על הדו"ח, ננזף על ידי מועצת רואי החשבון

רואה חשבון לא שילם את האגרה

רואה חשבון לא שילם את האגרה השנתית וננזף על ידי מועצת רואי החשבון

פומביות הדיון

עקרון העל הפורש אברת כנפיו על כל סוגיית פרסומם של דיונים המתקיימים בהליכים משפטיים הוא עקרון פומביות הדיון המשפטי.

עיון בחומר חקירה

סעיף 74 לחוק סדר הדין הפלילי [נוסח משולב], תשמ"ב 1982 (להלן –"החוק") , שכותרתו עיון בחומר החקירה, קובע כי כאשר מוגש כתב אישום בפשע או בעוון, רשאים הנאשם וסניגורו, וכן אדם שהסניגור הסמיכו לכך, או בהסכמת התובע, אדם שהנאשם הסמיכו לכך, לעיין בכל זמן סביר בחומר החקירה וכן ברשימת כל החומר שנאסף או שנרשם בידי הרשות החוקרת, והנוגע לאישום שבידי התובע ולהעתיקו.

עיכוב ביצוע פסק דין פלילי

על פי החוק על הנאשם להתחיל בריצוי עונש מאסר שהוטל עליו במסגרת גזר הדין, מיד עם הקראת גזר הדין, אלא אם בית המשפט הורה אחרת.

תנאים לעיכוב ביצוע עונש מאסר

מהם השיקולים המנחים את בית המשפט בבואו לקבוע האם לאפשר עיכוב ביצוע על נאשם שהורשע? גישתו של בית המשפט בבואו לפסוק בסוגיה זו עברה שינוי עם כניסת חוקי היסוד בכלל וחוק כבוד האדם וחירותו בפרט. עד לחקיקת חוקים אלו היו בתי המשפט מפרשים באופן מאוד מצמצם את ההוראות שבסעיפים 43 ו-44 לחוק העונשין, התשל"ז 1977.

הסגרה מרומניה

ברומניה מוסדרת ההסגרה בחוקה, בחוק הפלילי ובפקודה מספר 302/2004 אשר מתייחסת לשיתוף פעולה בינלאומי - קראו כאן על התנאים להסגרה ברומניה ותנאים הנוגעים להליך עצמו.

פרסום הימורים באינטרנט

סעיף 227 לחוק העונשין מטיל עונש של עד שנה מאסר על המפרסם הודעה על הגרלה או על הימור ובכל אוסק פרסום הימורים באינטרנט - קראו כאן בהרחבה בנושא.

עיכוב הליכים בגין סעיף שיפוט זר

כאשר על ביהמ"ש הישראלי להחליט לגבי זהות הפורום בפניו ראוי לברר תביעה, עליו להתייחס לקיומו הפוטנציאלי של סעיף שיפוט זר. סעיף שיפוט זר הינו מעין חוזה בין הצדדים לתביעה, בו מוסכם כי התדיינות משפטית, במידה ותידרש, תתקיים במדינה זרה שאינה ישראל.

מעצרו של חשוד בעבירות מס הוארך ביומיים בלבד

נדחתה דרישת רשויות המס לעצרו ל-8 ימים * סנגוריו :הוא לא מתחמק מהחקירה

עיכוב ביצוע עונש מאסר

הוראות החוק המתייחסות לעיכוב ביצוע עונש מאסר מצויות בסעיפים 43, 44 ו87- לחוק העונשין, תשל"ז-1977.

אי מילוי אחר פסיקתו של בית המשפט

"חייב אדם להחליט בלבבו אם מבקש הוא סעד מבית-משפט או אם עושה הוא דין לעצמו- שני אלה בה-בעת לא יעשה אדם" - האם כך?

סמכות שיפוטו של ביהמ"ש

ישנם מספר כללים על פיהם תינתן סמכות לבימ"ש לדון בעניין המובא בפניו.

העדר סמכות עניינית כעילה לסילוק על הסף של תביעה?

לנושא סמכותו של ביהמ"ש קיימות שתיים. האחת- סמכותו המקומית אשר דנה בסוגיה איפה מבחינה גיאוגרפית יש להגיש את התביעה, משמע, בחירת מקום ההתדיינות המתאים מבין מספר ערכאות שסמכותן העניינית זהה, והשנייה- סמכותו העניינית הדנה בשאלת מהות הערכאה עצמה וסמכותה לדון בעניין משפטי מסוים והינה מן השאלות המשפטיות והשיפוטיות כאחד.

הרחבת חזית

סעיף 9(5) לתקנות סדר הדין האזרחי קובע כי כתב תביעה יכיל "את העובדות העיקריות המהוות את עילת התובענה, ואימתי נולדה"

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.