עדכוני הלקוחות שלנו מכסים מגוון רחב של נושאים בתחומי המיסים, החברות, שוק ההון ודיני עבודה.

הישארו מעודכנים בהחלטות המשפטיות המעניינות ביותר והיחשפו גם למאמרים משפטיים בתחומי עניין שונים.

מקווים גם כאן להביא לידי ביטוי מקצועיותהתמדה, מתן שירות ללא פשרות, יחס אישי ומצוינות.

 

מלחמת ירושה בזמן מלחמת חרבות ברזל

מאת:

גם מלחמה אינה עוצרת התנהלות משפטית הנגזרת מכל מאבק משפטי, שכן הימנעות מפעולה בכל הקשור לדיני עיזבונות והמתנה עד לאחר המלחמה עלולה להסב נזק בלתי הפיך ולמנוע מבני משפחה לדרוש בעתיד את שמגיע להם על פי דין.

חוק הקפאה והפחתה של דמי הבראה בשנת 2024

מאת: ;

כל עובד אשר השלים שנת עבודה במקום עבודתו זכאי לתשלום דמי הבראה. על מי חל החוק ומהו סכום ההפחתה?

רכישת נדל"ן ברומניה

מאת:

לטובת ביצוע עסקה אופטימאלית נכון וראוי לבחון את השוק ולחפש שורה של חלופות מתאימות, לבחון כל חלופה וחלופה, לבחון את האמנה למניעת כפל מס בין ישראל לרומניה, לבחון את הנדל"ן אותו שוקלים לרכוש, ובהישען על בחינה מלאה של כלל החלופות והאופציות לאפשר ללקוח לקבל החלטה שקולה איזה נכס נכון לו לרכוש.

תיקון הצהרת הון כאן ועכשיו

מאת:

רשות המס רשאית לדרוש מכל אזרח ישראלי המצאה של מסמך הצהרת הון, וזאת לטובת בחינת היקף נכסיו. מה ניתן לעשות במידה וישנו "נכס שחור" ומדוע פעולה יזומה מצד התושב עוד בטרם המדינה הגיע לאזרח, עשויה להביא לידי פתרון מהיר? כל מה שצריך לדעת על נוהל "גילוי מרצון".

חובת הקיבוצים לתבוע רק במסלול האדום - עדכונים חדשים

מאת:

רק תביעה במסגרת המסלול האדום תאפשר לקיבוץ לתבוע את הנזקים שנגרמו לו ואין ולא יכולה להיות נוסחה המפצה מדויק יותר את הקיבוץ. רק במסגרת תביעה אדומה ניתן יהיה להתקרב לפיצוי מלא, כאשר ברור וגלוי כי הנטל לתשלום הפיצוי חייב לחול על כלל אזרחי המדינה, על כל קופת המדינה, יהא הפיצוי אשר יהא.

השגה במסלול ירוק וערר במסלול האדום: מהן ההבדלים ומה צריך לדעת?

מאת:

התבקשתם להחזיר כספים שניתנו לכם בעקבות תביעת מס רכוש במסלול הירוק? או שאולי לא קיבלתם את הסכום המלא בתביעה במסלול האדום? יש מה לעשות! - כך תפעלו>

עסקאות, חוזים, בוררות וגישורים בשפה הגרמנית - עו"ד דובר גרמנית

מאת:

למשרדנו שלוחה באוסטריה המורכבת מעו"ד ובעלי דוקטורט דוברי גרמנית ועברית, להם יכולת גבוהה ביותר בעריכת הסכמים בשפה הגרמנית ו/או האנגלית. וניסיון של שנים ארוכות לטובת בחינת החומר המשפטי ועריכת הסכמים בשפה הגרמנית באופן אופטימאלי המתיישב עם הדין המקומי ועם האינטרס של הלקוח.

אושרה הצעת חוק טרומית בנושא הפחתת ארנונה על פרגולות

מאת: ;

מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק לתיקון פקודת מסי העירייה ומסי הממשלה (פטורין) (פטור מארנונה למצללה), התשפ"ג-2023 של חבר הכנסת משה פסל.

חוות דעת משפטית - מנטרלת חשיפה פלילית

מאת:

כל מהלך עסקי שנעשה מבלי לדווח ומבלי לשלם את המס המתחייב ומבלי להתנהל בשקיפות המתחייבת, אזי עלול הוא להימצא הן בחשיפה פלילית והן בחשיפה אזרחית, והאמור נכון גם למצב בו הוא מתנהל כעצמאי והן במצב בו הוא מתנהל כחברה.

חקירה פלילית - עו"ד פלילי

מאת:

הוזמנת לחקירה פלילית? טוב תעשה באם תקבל יעוץ משפטי מעו"ד המתמחה בדין הפלילי ותמנע ממסירת עדות ו/או כל ראיה ו/או כל גרסה בטרם תחקר. כל הפרטים במאמר>>

הימשכות המלחמה דורשת תביעה משפטית במסלול האדום

מאת:

ככל שהמלחמה מתארכת, מתחדדת המסקנה – לעוסקים ביישובי הספר בקו העימות מומלץ להגיש תביעה ב"מסלול האדום"

ניתוק תושבות של יחיד לצרכי מס

מאת: ;

כיצד קובעים תושבות ומהן הפעולות הנדרשות לביצוע ניתוק תשובות? כל הפרטים במאמר>>

מיסוי פלילי - עבירות מס, הלבנות הון וצווארון לבן

מאת:

מלחמת חרבות ברזל הביאה לעלייה בעבירות מס פליליות וכלכליות, והגופים החוקרים פועלים סביב השעון. אלו הסיבות למהר ולשכור את שירותיו של עו"ד המתמחה במיסוי פלילי>>

תביעת ביטוח לאומי לפיצויי לנפגעי גוף ונפש מפעולות טרור

מאת: ;

בימים אלו, כאשר מדינת ישראל נלחמת להשגת ביטחון אזרחיה אל מול זוועות הטרור יש לזכור כי פגועי גוף ונפש יכולים לתבוע על פי חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה, תש"ל-1970 (להלן: "חוק התגמולים לנפגעי איבה").

נפגעת מפעולת איבה? נפגע הלם או פגוע חרדה? - מגיע לך פיצוי!!!

מאת: ;

כל תושב ישראל אשר נפגע פיזית או נפשית מפעולה של מדינה או ארגון עוין זכאי לפיצויים לפי חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה. כך תקבלו את הפיצוי המגיע לכם>>

הוצאת צו מניעה או צו עשה - סעד זמני

מאת:

באמצעות סעד זמני ניתן להגיע למצב שיחסוך כסף, זמן ואנרגיה ובנוסף, יקנה וודאות, כאן ועכשיו, תחת התנהלות ממושכת המותירה את כל המחלוקת באוויר, ומקשה על התנהלות בעלי הדין. כמובן שכל מקרה חייב להיבחן לגופו ולא תמיד ניתן לסיים את המחלוקת כבר בשלבים מוקדמים, אולם התנהלות נכונה יכולה למקסם את הסיכוי.

נפסק נגדך פסק דין כספי בסכום מהותי?​ - כך תפעל

מאת: ;

חלק נכבד מההליכים המשפטים מבוססים רצונו של תובע לקבל סעד כספי: ככל שישנה מחלוקת משפטית כספית מהותית נכון וראוי שלא להתנהל עצמאית, אלא להסתייע בעורך דין אזרחי על מנת שינתח את המצב ויגבש ביחד עם הנתבע אסטרטגיה משפטית.

קניה, מכירה ומיזוג בין משרדי רואה חשבון ויועצי מס עקב המלחמה

מאת:

עולם ראיית החשבון ועולם ייעוץ המס הינו עולם מורכב. המלחמה השפיעה על צורת העבודה של מייצגים רבים והערימה קשיים לכן מייצגים רבים מחפשים דרכים להתמודד עם המצב שנוצר. מה הם הקשיים ואיך ניתן להתמודד איתם? כל הפרטים במאמר>>

יזמים במרכז העניינים - טיפים להקמת עסקים באוסטריה

מאת: ;

פתיחת עסק באוסטריה היא אפשרות נהדרת למי שרוצה לתפוס סביבה עסקית עם פוטנציאל גדול בשלבי התעוררותה. למה כדאי ואיך לעשות זאת? - כל הפרטים במאמר>>

פיצוי מס רכוש למגדלי וסוחרי בקר בקו העימות

מאת: ;

ישנם סוגי נזקים שונים שמתמודדים איתם העוסקים מתחום הבקר, וכך גם היכולת להוכיחם שמאתגרת לא פחות, ולכן, רצוי להכין תיק עובדתי איתן מוקדם ככל הניתן, במסגרתו ייכללו ראיות ותיעוד אשר ייאספו במהלך המלחמה, כמובן שבכפוף לשיקולים הביטחוניים ובטיחותיים.


זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.