אירועים קודמים


עו"ד ירון טיקוצקי בכנס הנדל"ן השנתי של אתר מגדילים

עו"ד ירון טיקוצקי השתתף בפאנל בנושא מימון בתקופה מאתגרת בכנס הנדל"ן השנתי של אתר מגדילים. לדברי ירון "...מה שנדרשים גופים ממנים זה לגלות גמישות, גם אם חלקית כדי לאפשר פינוי של המתחם. גוף מממן שלא ידע לתת מענה לדברים האלה יהיה לו מאוד קשה ללוות וליזם שלא יתקשר לגוף כזה יהיה קשה לקדם את הפרויקט".

11/9/2023
כנס
עו

עו"ד ירון טיקוצקי בועידת המשפט ה-12 של לשכת עורכי הדין בישראל

עו"ד ירון טיקוצקי, שותף מייסד, השתתף בפאנל בנושא עילת הסבירות בבג"צ במסגרת ועידת המשפט ה-12 של לשכת עורכי הדין בישראל.

4/9/2023
כנס
הרצאה של עו

הרצאה של עו"ד דורון פסו בכנס לשכת יועצי המס של סניף חיפה

עו"ד דורון פסו, מומחה לענייני מיסים במשרדנו, בהרצאה בפני לשכת יועצי המס חיפה בנושא חידושים בחוק ההסדרים 2023 - בעל עסק זעיר וניכוי הוצאות שכירות.

ד"ר שלמה נס בדיון ההמשך בכנסת בנושא הקלת נטל תשלומי המשכנתאות על הציבור

הוועדה לצמצום פערים חברתיים בפריפריה וועדת הכלכלה קיימו היום דיון המשך בנושא הקלת נטל תשלומי המשכנתאות על הציבור. גם בדיון שהתקיים היום השתתפו ד"ר שלמה נס, השותף המייסד של משרדנו, ועו"ד שמעון גרוס, שהיו ממנסחי מסמך הפתרונות שהוגש לוועדות. ד"ר שלמה נס אמר בוועדה: "ציפיתי שאחרי הדיון הקודם בנק ישראל יבין את מצוקת הציבור ויחזור עם פתרונות, לצערי הציבור שמע סקירה יפה ולא שום פתרון שכולל הקלות בכללי הרגולציה או הנחיות ברורות לבנקים לגבי הקלות לציבור"

25/7/2023
דיון בכנסת
וובינר מיסוי והשקעות בקפריסין

וובינר מיסוי והשקעות בקפריסין

קפריסין הפכה ליעד השקעות אטרקטיבי במיוחד לישראלים רבים, המבקשים להקים בה עסק, לבצע עסקאות או להשקיע בנדל"ן המקומי. משרדנו קיים וובינר בשיתוף משרד עורכי הדין הקפריסאי Linkia Trust, במסגרתו ענינו על שאלות כגון מהן היתרונות לכניסה לפעילות עסקית במדינה, מה ההליך להקמת חברה קפריסאית, התנאים והנהלים, כיצד עובדת מערכת הבנקאות הקפריסאית וכיצד ממסים בישראל הכנסות מעסקים ונכסים בקפריסין, מה המשמעות ברילוקיישן למדינה וניתוק תושבות, ועוד.

27/6/2023
וובינר
הרצאה של עו

הרצאה של עו"ד אפי אוחנה בפורום המסחר והתעשיה

עו"ד אפי אוחנה, שותף ומומחה מיסים וחברות במשרדנו, הרצה לפורום המסחר והתעשיה של לשכת המסחר חיפה והצפון על "חברות ארנק" ומשיכות בעלים. אפי הסביר על מיסוי "חברת ארנק", ייחוס הכנסות החברה לבעל המניות וכללי עשה ואל תעשה בעת משיכת כספים של בעלי מניות.

22/6/2023
כנס
עו

עו"ד שי גליקמן בפורום דאנס לבכירי תחום חדלות פירעון

עו"ד שי גליקמן, שותף ומנהל מחלקת חדלות פירעון, השתתף היום בפורום דאנס לבכירי תחום חדלות פירעון.

19/6/2023
כנס
פעילות עסקית בתקופה של אי-ודאות

פעילות עסקית בתקופה של אי-ודאות

משרדנו בשיתוף לשכת המסחר חיפה והצפון קיים יום עיון בנושא פעילות עסקית בתקופה של אי-ודאות. במסגרת יום העיון הרצו ד"ר שלמה נס, שותף מייסד וראש מחלקת חדלות פירעון ושיקום כלכלי על התמודדות ופעילות בתקופת משבר ומול גופים בקשיים עסקיים ורווית ברקוביץ יועצת כלכלית מיזוגים ורכישות על הערכות שווי של חברות.

19/6/2023
כנס
הרצאה של עו

הרצאה של עו"ד אסף הופמן בכנס לשכת רואי החשבון סניף נצרת והעמקים

עו"ד אסף הופמן, שותף וראש מחלקת מיסוי בינלאומי, הרצה במסגרת כנס של לשכת רואי החשבון סניף נצרת והעמקים על עדכונים במיסוי הבינלאומי. אסף הרצה על היבטי המיסוי, סוגיות בתושבות וטופס 150.

31/5/2023
כנס
הרצאה של עו

הרצאה של עו"ד אפי אוחנה בפורום מנכ"לים תפן-גליל

עו"ד אפי אוחנה, שותף במשרדנו המתמחה בתחום המשפט המסחרי, דיני מיסים, דיני חוזים ודיני חברות, ירצה במפגש של פורום מנכ"לים תפן-גליל על כללי קיזוז הפסדים.

11/5/2023
וובינר
עו

עו"ד ירון טיקוצקי בכנס הדיירים השנתי של אתר מגדילים

עו"ד ירון טיקוצקי, ראש מחלקת הנדל"ן במשרדנו, השתתף כמנחה פאנל בכנס הדיירים השנתי של אתר מגדילים שהתקיים בנתניה. הפאנל עסק בפרויקטים של התחדשות עירונית ובשאלות הרלוונטיות מאד לדיירים כמו איך בוחרים יזם, מתי אפשר לפנות למנהלת ההתחדשות העירונית בעירייה ולמה צריך שמאי דיירים?

7/5/2023
כנס
 היבטים משפטיים, יישומים ואתגרים בתחומי המיסוי והמלכ

היבטים משפטיים, יישומים ואתגרים בתחומי המיסוי והמלכ"רים

משרדנו מקיים וובינר בהשתתפות עוה"ד שרון פישמן, דורון פסו, שמעון גרוס, עדי בן יאיר יוסף ויעסוק בחובות לפי חוק איסור הלבנת הון החלים על נותני שירותים עסקיים, פחת על דירת מגורים ומיסוי שכירות, ניהול עמותות ומלכ"רים ותיקון חוק ההסדרים 2023-2024 בדגש על סוגיות במיסוי מקרקעין.

1/5/2023
וובינר
הרצאה של עו

הרצאה של עו"ד אפי אוחנה בכנס לשכת יועצי המס של סניף חיפה

עו"ד אפי אוחנה, שותף במשרדנו המתמחה בתחום המשפט המסחרי, דיני מיסים, דיני חוזים ודיני חברות, הרצה על חברות ארנק, במסגרת השתלמות מקצועית של לשכת יועצי המס בסניף חיפה והצפון. אפי הסביר בהרצאתו מהי חברת ארנק ומתי רשות המיסים תייחס את הכנסות החברה לבעל המניות.

19/4/2023
כנס
ניהול סיכונים בתקופת אי וודאות, כלים לקיזוז הפסדים ותביעות ייצוגיות

ניהול סיכונים בתקופת אי וודאות, כלים לקיזוז הפסדים ותביעות ייצוגיות

משרדנו מקיים וובינר בהשתתפות עוה"ד רמי אריה, אפי אוחנה ותמיר שנהב, שיעסוק בניהול סיכונים בתקופת אי ודאות, קיזוז הפסדים לצרכי מס, מיסוי דמי שכירות של דירה למגורים ותביעות ייצוגיות.

2/3/2023
וובינר
ד

ד"ר שלמה נס בוועידת יתד נאמן

ד"ר שלמה נס השתתף היום בוועידת יתד נאמן, במסגרת פאנל בנושא גיוס משאבים וקשרי ממשל, יחד עם סגן השר לירושלים ומורשת, הרב אורי מקלב ובהנחיית הרב שלמה רוזנשטיין. לדברי שלמה: אנחנו לקראת 3 שנים של קושי כלכלי לא פשוט. במגזר העסקי ובכל העולם ולכן צריך לדעת איך להתמודד מול הבנקים כשיש משבר, לעשות היום פעולות ולראות איך נערכים לכך ולא לעצום עיניים".

22/2/2023
כנס
התמודדות ופעילות בתקופת משבר ומול גופים בקשיים עסקיים

התמודדות ופעילות בתקופת משבר ומול גופים בקשיים עסקיים

ד"ר שלמה נס, ראש מחלקת חדלות פירעון, העביר היום הרצאה בזום לפורום יועמ"שים למען יועמ"שים בנושא אחריות מנהלים ודירקטורים בתקופת משבר, אלטרנטיבות לפעילות וכיצד ניתן לפעול מול ספקים ולקוחות הנמצאים בקשיים עסקיים.

15/2/2023
וובינר
עו

עו"ד אפי אוחנה בפורום דאנס לבכירי תחום המיסוי

עו"ד אפי אוחנה, שותף בכיר במחלקת המיסים, השתתף היום בפורום דאנס לבכירי תחום המיסוי.

2/2/2023
כנס
עו

עו"ד גיורא גוטמן בפורום דאנס לבכירי ענף שוק ההון

עו"ד גיורא גוטמן, מנהל מחלקת שוק הון וניירות ערך, השתתף היום בפורום דאנס לבכירי ענף שוק ההון.

15/1/2023
כנס
פאנל בהשתתפות עו

פאנל בהשתתפות עו"ד שמעון גרוס במסגרת כנס "משפט והלכה" של לשכת עורכי הדין באילת.

עו"ד שמעון גרוס, שותף וראש הדסק החרדי, השתתף בפאנל בנושא שינויי חקיקה במסגרת כנס של ועדת "משפט והלכה" בלשכת עורכי הדין. שמעון גרוס דיבר על השינוי המוצע בחקיקה ולפיו לבתי הדין הרבניים העוסקים כיום רק בדיני משפחה וירושה תורחב הסמכות לדון גם בענייני ממונות.

12/1/2023
כנס
הרמת כוסית והדלקת נר חנוכה 2022

הרמת כוסית והדלקת נר חנוכה 2022

חגגנו את חג החנוכה בסניפי בני ברק וחיפה.

21/12/2022
אירוע חברה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.