מאת: ; ; ;

סיכום וובינר ניהול סיכונים כלכליים ומיסויים 02.03.2023

ב-02 במרץ 2023 קיים משרדנו פאנל של מומחי מיסוי, חברות וליטיגציה בהשתתפות רו"ח, עורכי דין, יועצי מס ולקוחות ואשר עסק בניהול סיכונים בתקופת אי ודאות, קיזוז הפסדים לצרכי מס, מיסוי דמי שכירות של דירה למגורים ותביעות ייצוגיות.
 
עו"ד ורו"ח רמי אריה סקר בהרצאתו את הגורמים השונים בעלי השפעה כלכלית על ההשקעות והחסכונות של ציבור המשקיעים. רמי הסביר על אופן פתיחת חשבון בנק בחו"ל והדרישות הרגולטוריות הכרוכות בכך ואת התנאים לרילוקיישן מלא או חלקי לחו"ל, הדין לקביעת מקום התושבות וחבויות המיסוי והביטוח הלאומי הנלוות לכך.
לצפייה בהרצאה של רמי אריה: ניהול סיכונים כלכליים ומיסויים בתנאי אי ודאות:
 
 
 
עו"ד אפי אוחנה הסביר בהרצאתו על כללי קיזוז הפסד עסקי שמקורות בישראל או בחו"ל ועל קיזוז הפסדי הון. כמו כן, הסביר אפי על מיסוי דמי שכירות מהשכרת דירת מגורים ועל מסלולי הפטור השונים על דמי שכירות.
לצפייה בהרצאה של אפי אוחנה: כללי קיזוז הפסדים:
 
 
 
עו"ד תמיר שנהב הציג בהרצאתו את היקף הגשת תביעות ייצוגיות בישראל והסביר את התנאים להגשת פניה מוקדמת בטרם הגשת תביעה ייצוגית, היתרונות ודרכי ההתמודדות.
לצפייה בהרצאה של תמיר שנהב: תביעות ייצוגיות ופניה מוקדמת טרם הגשת תביעה:
 
 
מקווים לראותכם בכנסים הבאים שלנו.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.