התמחות אצלנו היא הדרך הטובה ביותר להכיר אותנו ולקבל הבנה טובה של התרבות והערכים במשרדנו.

אנו רואים במפתח להצלחתנו את היכולת שלנו לפתח ולהעצים את הדור הבא של עורכי הדין, המגיעים מרקע מגוון ובעלי נקודת מבט וניסיון שונים.

עבודת המתמחה הינה תהליך למידה יומיומי של רזי המקצוע. כמתמחים, נדאג שתקבלו ניסיון מעשי ותעבדו לצד שותפים ועורכי דין על עסקאות אמיתיות ותיקים מעניינים. אבל לא רק. אתם תחשפו במהלך ההתמחות גם לפרקטיקות של ניהול לקוחות ופיתוח עסקי – מיומנויות חשובות הנדרשות כיום כדי לתת מענה לצרכים המתפתחים של לקוחותינו.

כמשרד הדוגל ביחס אישי ללקוחותינו, אנו דואגים גם למדיניות של דלת פתוחה המאפשרת לכל מתמחה גישה בלתי אמצעית לשותפים. זו ההזדמנות לשאול אותנו כל שאלה.

בנוסף, משרדנו מעודד עצמאות בהתמודדות עם משימות מורכבות במסגרת הליך ההכשרה. בדרך זו, אנו מקווים להעניק את הכלים הנדרשים להשלמת ההתמחות עם כלל הכישורים הדרושים על מנת להתחיל את הקריירה המשפטית שלכם.

היקף האחריות וההתקדמות של כל מתמחה הם אינדיבידואליים. אנו נעשה כל הנדרש כדי לעודד אתכם לקדם את הכישורים המקצועיים שלכם. כל מתמחה נחשב אצלנו כבעל יכולת לתרום לצמיחה העתידית של המשרד, ורבים משתלבים כעורכי דין במשרדנו ואף מגיעים לעמדת שותפים.

לשם כך, אנו מעוניינים לגייס מתמחים מוכשרים, בעלי מוטיבציה גבוהה, חשיבה עצמאית ועם רעב ורצון ללמוד ולהתפתח.

 
רוצים לעשות את הצעד הראשון ? 
צרו איתנו קשר: mail@dtkgg.com. צרפו קורות חיים וגיליון ציונים וכתבו כמה שורות על עצמכם, נשמח להכיר אתכם.
 
רוצים לדעת עוד קצת על משרדנו ? – תציצו במצגת שהכנו עבורכם. לחצו כאן.

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

זכאות לפיצוי עקיף בהיעדר יכולת ניצול נכס בתחום ישוב ספר

במאמר זה נחדד סוגיה___________ החוק מאפשר פיצוי לאותם עסקים, וכן יעניק פיצוי למי שנכנס לאותה קטגוריה וידאג להגיש תביעה מתאימה ובמועד.

עורך דין מע"מ

עורכי הדין מטעם משרדנו, המומחים בדיני מס ומע"מ מתנהלים מול משרדי השומה והמס ומול בתי המשפט בכל אזור בארץ כדבר שבשגרה. כך אנו נחשבים באזור חיפה והצפון כמשרד עורכי דין בחיפה הגדול ביותר.

מס שבח מקרקעין

חוק מיסוי מקרקעין מטיל את המס על אירוע "מכירה" של זכות במקרקעין או עקב פעולה באיגוד מקרקעין (מכירה או הקצאה של מניות באיגודי מקרקעין), כהגדרתם בחוק מיסוי מקרקעין שמקצתו יובא להלן.

רילוקיישן לקפריסין בגיל פרישה

קפריסין הינה אחד היעדים האטרקטיביים לביצוע רילוקיישן בגיל פרישה. יחד עם זאת, כדאי לדעת כי ביצוע רילוקיישן בגיל פרישה הינו מורכב יותר, בעיקר בשל העובדה כי לרוב האנשים בגילאים אלו משולמת פנסיה, ריביות או דיבידנדים שמקורם בישראל וכן רבים מחזיקים בנכסים שונים, בהם נכסי מקרקעין.

תשלום שכר לשחקני כדורגל בליגות חובבניות יהיה חייב במס

בית המשפט המחוזי קבע לאחרונה, כי גם תשלום שכר נמוך לשחקני כדורגל בליגות חובבניות יהיה חייב במס שכר ודחה ערעור שהגישה עמותה המפעילה קבוצת הכדורגל של אור יהודה שמשחקת בליגות התחתונות בישראל.

שינויים בחברה נשלטת זרה ובחברת משלח יד זרה

משרד האוצר פרסם תיקונים בענין מיסוי חברה נשלטת זרה וחברת משלח זרה, במסגרת המשך הרפורמה במיסוי הבינלאומי. מומלץ להיערך בהתאם, שכן לאחר כניסתם לתוקף של התיקונים עלולה להיווצר חבות מס משמעותית נוספת עבור ישראלים המחזיקים בחברות זרות אשר טרם השינוי היו פטורות ממס בישראל.

פסק דין חשוב של ביהמ"ש העליון בתביעת רשלנות מקצועית של רואה חשבון

לאחרונה ניתן בבית המשפט העליון פסק דין חשוב בנוגע לתביעת רשלנות מקצועית כנגד רואה חשבון, הקובע מהו סטנדרט התנהגות ראוי ומצופה מרואה חשבון ומתי התנהגות זו מהווה הפרה של חובות רואה החשבון כלפי לקוחו.

עמותות וגופים מלכ"רים - הכנסות והוצאות

עמותות ותאגידים ללא כוונת רווח כפופים לכללים רבים, ולדרישות רבות מצד גופים שונים החל ממשרדי ממשלה וכלה בתאגידים בנקאיים. להלן מספר כללי אצבע להתנהלות תאגידית נכונה בהיבט של הכנסות והוצאות עבור אלה המבקשים להפעיל תאגידים מסוג זה.

קיומן והעדרן של הוראות ירושתיות בהסכמי ממון

בפסק דין שניתן לפני כחודש ימים, בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה את טענת המערערים לפיה, יש לראות בהסכם הממון שכרת אביהם המנוח עם אשתו, צוואה שבכוחה לגבור על סדרי הירושה הקבועים בדין. זהו פסק דין שמבטא היטב את הצורך ואף החובה של כל אדם להסדיר את ענייניו הרכושיים עוד בעודו בחיים.

שינוי הכללים לגבי הגדרת תושב ישראל ותושב חוץ

רשות המסים מקדמת רפורמה במיסוי הבינלאומי במסגרתה יחול שינוי בכללים לסיווג "תושב ישראל" ו-"תושב חוץ", תוך קביעת כללים גורפת על בסיס ימי שהייה בלבד המתעלמת מנסיבותיו הפרטניות של הנישום ומכללים דומים הבוחנים את מיקום מרכז חיי הנישום כפי שקבועים ברשויות מס מקבילות לצורך סיווג יחיד כ"תושב מס".

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.