התמחות אצלנו היא הדרך הטובה ביותר להכיר אותנו ולקבל הבנה טובה של התרבות והערכים במשרדנו.

אנו רואים במפתח להצלחתנו את היכולת שלנו לפתח ולהעצים את הדור הבא של עורכי הדין, המגיעים מרקע מגוון ובעלי נקודת מבט וניסיון שונים.

עבודת המתמחה הינה תהליך למידה יומיומי של רזי המקצוע. כמתמחים, נדאג שתקבלו ניסיון מעשי ותעבדו לצד שותפים ועורכי דין על עסקאות אמיתיות ותיקים מעניינים. אבל לא רק. אתם תחשפו במהלך ההתמחות גם לפרקטיקות של ניהול לקוחות ופיתוח עסקי – מיומנויות חשובות הנדרשות כיום כדי לתת מענה לצרכים המתפתחים של לקוחותינו.

כמשרד הדוגל ביחס אישי ללקוחותינו, אנו דואגים גם למדיניות של דלת פתוחה המאפשרת לכל מתמחה גישה בלתי אמצעית לשותפים. זו ההזדמנות לשאול אותנו כל שאלה.

בנוסף, משרדנו מעודד עצמאות בהתמודדות עם משימות מורכבות במסגרת הליך ההכשרה. בדרך זו, אנו מקווים להעניק את הכלים הנדרשים להשלמת ההתמחות עם כלל הכישורים הדרושים על מנת להתחיל את הקריירה המשפטית שלכם.

היקף האחריות וההתקדמות של כל מתמחה הם אינדיבידואליים. אנו נעשה כל הנדרש כדי לעודד אתכם לקדם את הכישורים המקצועיים שלכם. כל מתמחה נחשב אצלנו כבעל יכולת לתרום לצמיחה העתידית של המשרד, ורבים משתלבים כעורכי דין במשרדנו ואף מגיעים לעמדת שותפים.

לשם כך, אנו מעוניינים לגייס מתמחים מוכשרים, בעלי מוטיבציה גבוהה, חשיבה עצמאית ועם רעב ורצון ללמוד ולהתפתח.

 
רוצים לעשות את הצעד הראשון ? 
צרו איתנו קשר: [email protected]. צרפו קורות חיים וגיליון ציונים וכתבו כמה שורות על עצמכם, נשמח להכיר אתכם.
 
רוצים לדעת עוד קצת על משרדנו ? – תציצו במצגת שהכנו עבורכם. לחצו כאן.

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

הצהרת פרודים והמשמעות המיסוייות

סיטואציות של גירושין הן נושא שכיח להן נדרשת רשות המיסים. במקרים של הליכי גירושין והנתק המתחולל בין בני הזוג, עליהם לפעול כך. כל הפרטים המאמר>>

משרד המשפטים שם סוף לניצול הליך התובענות הייצוגיות

התיקון מקנה לבית המשפט סמכויות רחבות יותר מאלו הקיימות כיום כאשר התובענה תגיע לכתליו. כל הפרטים במאמר>>

השגה על תביעות מס רכוש שהוגשו במסלול ירוק

שלב ההשגה הינו שלב חשוב ביותר בפני מנהל מס רכוש ונקבע כשלב מעין משפטי. בתי המשפט קבעו לא אחת כי על ניזוק לכלול בהשגתו את כל טענותיו בלי להותיר סרח עודף שיובא רק בשלב הערר או הערעור.

עשרת הדיברות לרוכשים מטבעות קריפטוגרפים

המטבעות הקריפטוגרפים הפכו במידה רבה להיות עובדה מוגמרת. יותר ויותר ישראלים, פרטיים ועסקים, רוכשים את המטבעות, מודעים לכך שיש אלפי סוגים מהם, לומדים את אופן התנהלותם, מתבייתים על סוג ספציפי ומבצעים רכישות, מכירות ועוד מתוך תיקווה לייצר רווחים.

תשלום ארנונה: בין מדידה שגויה לערעור מוצלח

מאמר זה מתמקד בזכותם של תושבים לערער על תשלומי ארנונה לאור מדידה שגויה, תוך בחינת ההליך המשפטי והגורמים המשפיעים על סיכויי ההצלחה.

שימוש בנייד בזמן נהיגה - מה מותר ומה אסור?

הלכות חדשות וחשובות בנוגע לעבירה זו

התמודדות עם פסילה ומאסר בעבירת מהירות - עו"ד תעבורה

האם בתי המשפט לתעבורה מטילים עונש של מאסר בפועל על עבירות מהירות? - המלצות להתמודדות עם דוח מהירות

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.