המגזר החרדי והעסקים והארגונים הפועלים בקרבו מהווים סקטור משפטי בעל מאפייני התנהלות ייחודיים. משרדנו מתמחה בהענקת שירותים משפטיים המתאימים למגזר זה.

 

פעילות משפטית ייעודית למגזר החרדי

 

כבעלי היכרות מעמיקה וייחודית עם המגזר החרדי, ד"ר (עו"ד ורו"ח) שלמה נס ועו"ד שמעון גרוס עומדים בראש הדסק החרדי במשרדנו ומעניקים ייעוץ משפטי ליחידים, ארגונים, עסקים וגופים הפועלים במגזר החרדי ולדמויות מוכרות ובכירות במגזר.

במשרדנו צוות מקצועי מכל קשת תחומי המשפט, הפועל תוך היכרות עם דרישות השפה והאקלים המתאימים והמקובלים במגזר, בכדי לתת שירות מיטבי המכבד את ערכיו ואופן חייו ופעילותו של ציבור זה על גווניו השונים.

הדסק החרדי עובד לצד ובשיתוף פעולה מלא עם יתר מחלקות המשרד, בפרט בסוגיות של מיסוי על כל היבטיו, ניהול סכסוכים והתדיינות משפטיות (לרבות בהליכי בוררות והליכים לפי דין תורה), במסגרת עסקאות מסחריות ובתחום הנדל"ן והכוונה וייצוג בתחום החובות וחדלות הפירעון. גודלו ומקצועיותו של המשרד, מאפשרים ללקוחותינו לקבל מעטפת משפטית מלאה לכל פעילות עסקית או יזמית וכן מענה לכל צורך משפטי או מסחרי לו הם נדרשים. בשל היקף הפעילות והניסיון המצטבר הרב עם ציבור זה, המשרד מהווה פלטפורמה משפטית מקצועית המסייעת לגורמים מחוץ למגזר לקדם פעילות עסקית בקרב הציבור החרדי.

 

אנו מעניקים מגוון של שירותים משפטיים:

 • ייעוץ וליווי משפטי למוסדות ועמותות

 • טיפול בהקצאות ונכסי עמותות ומלכ"רים

 • ליווי בהליכי ליטיגציה במסגרת סכסוכים בתחום האזרחי והמסחרי לרבות הליכי גישור, בוררות ודין תורה

 • ליווי יזמי נדל"ן, קבוצות רכישה וקבלנים כולל במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית
 • ייצוג בקשיים כלכליים ובהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי
 • ייעוץ בכל ענייני המיסים (אזרחי, מנהלי ופלילי) וטיפול בחשבונות ונכסים
 • ליווי הליך גילוי מרצון בנוגע לכספים וחשבונות
 • הכוונה מסויית בהעברה בין דורית והעברות מחו"ל ובין מדינות  
 • ליווי מוסדות בעולם דיני העבודה והעסקת עובדים זרים
 • ניהול הליכי יישוב סכסוכים כמגשרים ובוררים לפי הדין הישראלי ובהכוונה תורנית
 • ליווי מסחרי שוטף וטיפול בחוזים ועסקאות

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

ניהול עמותת בתי כנסת

'גוף ציבורי' בהגדרתו הלשונית הוא התארגנות של אנשים למען מטרה משותפת, ובהגדרתו המשפטית הוא מכונה לרוב מלכ"ר. גם גוף ציבורי דתי, בדגש על בית כנסת, בית מדרש, בית חב"ד נחשב כמלכ"ר. במאמר זה נצביע על מספר 'כללי אצבע' לניהול גוף ציבורי דתי.

המגזר החרדי - להקים עסק ולהצליח

לעיתים קרובות, ניהול שגוי הוא הגורם העיקרי לקריסתם של עסקים - קטנים כגדולים. כך תחמקו מהמלכודות האורבות לכם בעולם העסקי.

עורך הדין שמעון גרוס הצטרף למשרד עורכי דין דורון טיקוצקי קנטור נס עמית גרוס ושות'

משרד עוה"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' מחזק את דסק הפעילות משפטית הייעודית למגזר החרדי ומצרף לשורותיו כשותף את עו"ד שימי גרוס

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.