פתיחת האפיק החדש בין מדינת ישראל לאיחוד האמירויות הביא עימו חלון הזדמנויות גדול לטובת שיתופי פעולה, השקעות, מיזמים ופעילות כלכלית ענפה ומגוונת. לצד ההזדמנויות האדירות, חשוב לזכור כי מדובר במדינה שאינה דומה לנו מבחינה שלטונית ופוליטית, מבחינת מבנה המס ובעיקר מבחינת התרבות העסקית.  

במקביל לקשרים הדוקים עם אנשי מפתח בכירים ביותר במגזר העסקי והממשלתי באיחוד האמירויות, משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם המשרד המקומי הגדול ביותר בדובאי, פירמת BSA - Bin Hazee הממוקמת במרכז הפיננסי הבינלאומי של דובאי (DIFC) ואשר על לקוחותיה נמנים אנשים וגופים מרכזיים במגזר העסקי המקומי ובמשק המקומי באחוד האמירויות בכלל.
 
דסק האמיריויות החדש של משרדנו מתמחה ב:
  • ליווי ישראלים המבקשים לעשות עסקים במדינות האיחוד - הקמה וליווי של חברות ותאגידים לרבות מסחר, השקעות, שותפויות, מיזוגים, רכישות, קניין רוחני ועוד.
  • ליווי ישראלים המבקשים לבצע עסקאות נדל"ן ובניה במדינות האיחוד.
  • סיוע לישראלים המבקשים לסחור עם מדינות האיחוד – ייבוא, ייצוא, תכנון מס ועוד.
  • התמחויות נוספות - בנקאות ומימון; טכנולוגיה, מדיה וסייבר; אנרגיה.
  • ייצוג תושבי האיחוד להם אינטרסים בישראל, תוך הסתייעות בכל אחת מהמחלקות הייעודיות של משרדנו.
  • אשרת עבודה באמירויות.
  • איתור משקיעים.
  • חיבורים עסקיים עם ספקים ו/או לקוחות פוטנציאלים בדובאי.
  • התקשרויות חוזיות, הסכמי בלעדיות, הסכמי שותפויות ועוד.

הדסק נותן ללקוח מענה מקיף הכולל תכנון מס מלא, אם ממשרדנו הישראלי ואם מהמשרד בדובאי - מובהר כי משרדנו בישראל מתמחה בדיני המס הישראלי בלבד ולטובת המס בדובאי נפעל מול ובהסתמך על חוות דעת של עו"ד מדובאי וכן בכל הנוגע לחיבור עסקי, מערך הסכמים, הקמת חברות בחו"ל, הקמת חשבונות בנק בחו"ל, חוות דעת המבטיחות שקיפות ועוד. אנו מעמידים בפני לקוחותינו ערוץ מקצועי, יעיל וזמין דרכו יוכלו להתחיל או להרחיב את פעילותם במדינות המפרץ בכלל וב-UAE בפרט.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

לתאום פגישה עם עו"ד

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

דובאי ואיחוד האמירויות מתעניינות במשקיעים מישראל

מה גורם לפרויקט הדגל של ממשלת דובאי, שמשקיעה בו מיליארדי דולרים, לפנות דווקא אל משרד ישראלי שיהווה צינור אל חברות ישראליות?

אמנת מס ישראל - איחוד האמירויות

נבקש לעדכנכם כי בהמשך להסכם השלום שנחתם בין מדינת ישראל לבין איחוד האמירויות, בתאריך 31.5.2021 נחתמה אמנה למניעת כפל-מס והתחמקות ממסים בין ממשלת ישראל לבין ממשלת איחוד האמירויות הערביות, להלן עיקרי האמנה:

עסקים במזרח התיכון והמפרץ הפרסי

אנו מעניקים ללקוחותינו גשר לעולם העסקים דובר הערבית במזרח התיכון ובאמירויות, על ידי חיבור של אנשים, חברות ויכולות נישתיות בתחומי החדשנות רבים (בנקאות, פינטק, אגרו-טק, מד-טק, סייבר, תוכנה, רכבים אוטונומיים, בינה מלאכותית, מודיעין עסקי ומימון), באמצעות רשת אנושית איכותית של קשרים והכירות תרבותית ועסקית איכותית.

הדרך הנכונה לעשות עסקים עם איחוד האמירויות

כיצד עושים עסקים במפרץ הפרסי בדגש על דובאי ואיחוד האמירויות? קראו כאן על אופי העסקים באיחוד, דרכי הפעילות העסקית המקובלות, היבטי מיסוי וכן על הגבלת ייבוא וסחר.

ליווי משפטי עבור ישראלים בדובאי

כל מה שרצית לדעת על הקמת חברה ופעילות כלכלית-עסקית באיחוד האמירויות - הקמת תאגיד באיחוד האמירויות, המיסוי (מס חברות, מע"מ, מכס וכו') וכן המס החל על ישראלים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.