פתיחת האפיק החדש בין מדינת ישראל לאיחוד האמירויות, בחרין ומדינות המפרץ הביא עימו חלון הזדמנויות גדול לטובת שיתופי פעולה, השקעות, מיזמים משותפים ופעילות כלכלית ענפה ומגוונת. אך טומנת בחובה גם אתגרים רבים הנובעים מתרבות עסקית, רגולציה, מערכת משפטית, כלכלית ומסויית שונות.

משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם אחד המשרדים המובילים בדובאי BSA Ahmad Bin Hezeem & Associates LLP. המשרד ממוקם במרכז הפיננסי הבינלאומי של דובאי (DIFC) ומעניק ייעוץ משפטי בתחום המסחרי, מיסוי, רגולציה, ליטיגציה וכו' ואשר על לקוחותיו נמנים לקוחות וגופים מרכזיים במגזר העסקי בדובאי ובאיחוד האמירויות.

שירותי הדסק:

משרדנו מעניק ייעוץ משפטי רחב וכולל ומאפשר ללקוחותינו הישראליים לנצל את ההזדמנויות העסקיות, שיתופי הפעולה וההשקעות האפשריות באזור המפרץ. במסגרת זו, אנו מייעצים בנוגע לכניסה למיזמים משותפים ועסקאות מסחריות עם מפיצים ויצרנים מקומיים.

אנו מציעים ללקוחותינו ייעוץ משפטי מקיף הן במישור המסחרי והן במישור המשפטי, בין היתר בנושאים הבאים:

  • ייעוץ מסחרי שוטף - עריכת חוזים והתקשרויות, הסכמי הפצה ושיווק
  • איתור שותפים אסטרטגיים
  • הקמת חברה ופתיחת חשבונות בנק
  • עסקאות מיזוגים ורכישות ומיזמים משותפים
  • השקעות הון פרטי והשקעות הון סיכון
  • קניין רוחני – רישום זכויות קניין רוחני והעברות טכנולוגיה
  • מיסוי
  • ליטיגציה ויישוב סכסוכים
  • אשרות עבודה

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

דובאי ואיחוד האמירויות מתעניינות במשקיעים מישראל

מה גורם לפרויקט הדגל של ממשלת דובאי, שמשקיעה בו מיליארדי דולרים, לפנות דווקא אל משרד ישראלי שיהווה צינור אל חברות ישראליות?

אמנת מס ישראל - איחוד האמירויות

נבקש לעדכנכם כי בהמשך להסכם השלום שנחתם בין מדינת ישראל לבין איחוד האמירויות, בתאריך 31.5.2021 נחתמה אמנה למניעת כפל-מס והתחמקות ממסים בין ממשלת ישראל לבין ממשלת איחוד האמירויות הערביות, להלן עיקרי האמנה:

עסקים במזרח התיכון והמפרץ הפרסי

אנו מעניקים ללקוחותינו גשר לעולם העסקים דובר הערבית במזרח התיכון ובאמירויות, על ידי חיבור של אנשים, חברות ויכולות נישתיות בתחומי החדשנות רבים (בנקאות, פינטק, אגרו-טק, מד-טק, סייבר, תוכנה, רכבים אוטונומיים, בינה מלאכותית, מודיעין עסקי ומימון), באמצעות רשת אנושית איכותית של קשרים והכירות תרבותית ועסקית איכותית.

הדרך הנכונה לעשות עסקים עם איחוד האמירויות

כיצד עושים עסקים במפרץ הפרסי בדגש על דובאי ואיחוד האמירויות? קראו כאן על אופי העסקים באיחוד, דרכי הפעילות העסקית המקובלות, היבטי מיסוי וכן על הגבלת ייבוא וסחר.

ליווי משפטי עבור ישראלים בדובאי

כל מה שרצית לדעת על הקמת חברה ופעילות כלכלית-עסקית באיחוד האמירויות - הקמת תאגיד באיחוד האמירויות, המיסוי (מס חברות, מע"מ, מכס וכו') וכן המס החל על ישראלים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.