פתיחת האפיק החדש בין מדינת ישראל לאיחוד האמירויות הביא עימו חלון הזדמנויות גדול לטובת שיתופי פעולה, השקעות, מיזמים ופעילות כלכלית ענפה ומגוונת. לצד ההזדמנויות האדירות, חשוב לזכור כי מדובר במדינה שאינה דומה לנו מבחינה שלטונית ופוליטית, מבחינת מבנה המס ובעיקר מבחינת התרבות העסקית.  

במקביל לקשרים הדוקים עם אנשי מפתח בכירים ביותר במגזר העסקי והממשלתי באיחוד האמירויות, משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם המשרד המקומי הגדול ביותר בדובאי, פירמת BSA - Bin Hazee הממוקמת במרכז הפיננסי הבינלאומי של דובאי (DIFC) ואשר על לקוחותיה נמנים אנשים וגופים מרכזיים במגזר העסקי המקומי ובמשק המקומי באחוד האמירויות בכלל.
 
דסק האמיריויות החדש של משרדנו מתמחה ב:
  • ליווי ישראלים המבקשים לעשות עסקים במדינות האיחוד - הקמה וליווי של חברות ותאגידים לרבות מסחר, השקעות, שותפויות, מיזוגים, רכישות, קניין רוחני ועוד.
  • ליווי ישראלים המבקשים לבצע עסקאות נדל"ן ובניה במדינות האיחוד.
  • סיוע לישראלים המבקשים לסחור עם מדינות האיחוד – ייבוא, ייצוא, תכנון מס ועוד.
  • התמחויות נוספות - בנקאות ומימון; טכנולוגיה, מדיה וסייבר; אנרגיה.
  • ייצוג תושבי האיחוד להם אינטרסים בישראל, תוך הסתייעות בכל אחת מהמחלקות הייעודיות של משרדנו.
  • אשרת עבודה באמירויות.
  • איתור משקיעים.
  • חיבורים עסקיים עם ספקים ו/או לקוחות פוטנציאלים בדובאי.
  • התקשרויות חוזיות, הסכמי בלעדיות, הסכמי שותפויות ועוד.

הדסק נותן ללקוח מענה מקיף הכולל תכנון מס מלא, אם ממשרדנו הישראלי ואם מהמשרד בדובאי - מובהר כי משרדנו בישראל מתמחה בדיני המס הישראלי בלבד ולטובת המס בדובאי נפעל מול ובהסתמך על חוות דעת של עו"ד מדובאי וכן בכל הנוגע לחיבור עסקי, מערך הסכמים, הקמת חברות בחו"ל, הקמת חשבונות בנק בחו"ל, חוות דעת המבטיחות שקיפות ועוד. אנו מעמידים בפני לקוחותינו ערוץ מקצועי, יעיל וזמין דרכו יוכלו להתחיל או להרחיב את פעילותם במדינות המפרץ בכלל וב-UAE בפרט.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

ליווי משפטי באוסטריה

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ, סיוע וליווי משפטי לישראלים תושבי אוסטריה במגוון עניינים וסוגיות משפטיות - נשמח לקיים עמך פגישה בוינה לטובת הטיפול בנדרש, כל הפרטים כאן.

עו"ד גרמניה

משרדינו מתמחה בבקשות להוצאת אזרחות גרמנית, בליווי משפטי מלא של יהודי גרמניה, בסיוע לקבלת פיצויים לניצולי השואה ומשפחותיהם ובמקרים נוספים הקשורים בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לכם את הסיוע המשפטי המקצועי והטוב ביותר בכל אחד מהתחומים הנ"ל.

זכאות לקבלת דרכון רומני

מדריך משפטי מיוחד המפרט את כך הדרכים, המקרים והתנאים להשגת זכאות לדרכון ואזרחות רומניים בהתאם לחוק הרומני.

החזקת קרקע ברומניה

בבעלותך נכס ברומניה? לצורך הבנת הסיכונים הכרוכים בהחזקת קרקע ברומניה, חשוב להכיר מספר הבדלים מהותיים הקיימים בין דיני הקניין בישראל לבין אלו ברומניה - קראו כאן.

כיצד דרכון רומני יכול לסייע לך?

עם כניסתה של רומניה לאיחוד האירופי, דרכון רומני יכול להוות כרטיס כניסה איכותי לאיחוד האירופי, ויאפשר לכל אדם המחזיק בו לעבוד באופן חוקי ולרכוש השכלה גבוהה באירופה, וכתושב האיחוד אף להנות מהנחות לימודים משמעותיות . במילים אחרות, אזרחות רומנית = אזרחות אירופית. אז איך משיגים אותה?

עסקים באתיופיה

משרדנו מתמחה במתן פתרונות משפטיים ומסחריים כוללים לחברות ואנשי עסקים ישראלים המנהלים עסקים באתיופיה ואריתריאה, או השואפים להיכנס לשוק האתיופי המתפתח.

עסקים ועסקאות בסין - כדאיות עסקים בסין

אחד הדברים הראשונים שלקוחות משרדנו, המיוצגים על ידנו לטובת קיום עסקים בסין, ייצור, ייבוא, חדירה לשוק ועוד, מתרשמים מכך שסין היא שילוב מעניין ומרתק של קומוניסטיות, לצד קפיטליזם.

תנאי הסף לקבלת אזרחות רומנית

לאחרונה עדים אנו לפניות רבות מצד לקוחותינו בעניין הפרוצדורה להשגת דרכון רומני. במאמר זה נבקש לעמוד על התנאים המחייבים להגשת המועמדות ועל אופי הפרוצדורה.

שיטת המס באתיופיה

כל מה שרציתם לדעת על המיסוי באתיופיה - מס חברות, מס הכנסת יחידים, מס ערך מוסף, מס על הכשרת נדלן, דיבידנד, פעילות חקלאית, תמלוגים, ריביות והצמדה ועוד.

כדאיות החזקה בדרכון רומני

חוק האזרחות הרומנית שחוקק לאחר נפילתו של צ'אוצ'סקו, מנהיגה הקומוניסטי של רומניה, פתח, הלכה למעשה את שערי הכניסה למדינה, תך הרחבת הסמכויות לרשויות הרומניות המוסמכות להעניק ולהשיב אזרחויות רומניות לילידי רומניה וצאצאיהם.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם