משרדנו מספק שירותים ללקוחות הפרטיים של המשרד ומשפחותיהם, המבוסס על ניסיון וידע מעמיק בתחום המס, הנדל"ן, העברה בין דורית, נאמנויות ועיזבונות. לקוחותינו מקבלים מאתנו יחס אישי וצמוד וכמובן דיסקרטיות מוחלטת.
ייעוץ משפטי ללקוחות פרטיים ומשפחות עתירות הון הוא תהליך רגיש ומורכב ביותר, המחייב היכרות מעמיקה עם צרכיהם בתחום תכנון מבנה ההון המשפחתי. עורכי הדין במשרדנו מתמחים בתחום ניהול ההון המשפחתי, העברה בין דורית, עריכת אמנות והסכמים משפחתיים, עריכת הסכמי ממון, עריכת צוואות, הקמה של נאמנויות וניהול עיזבונות. במסגרת זו, אנו מלווים את לקוחותינו גם בתכנון מס ובמקרה הצורך בהליכי ליטיגציה ויישוב סכסוכים.
 
העברה בין דורית
העברת נכסים מדור ההורים לדור הילדים והנכדים הינו תהליך מורכב במישור הקנייני, המיסויי והיחסים האישיים בתוך המשפחה, במיוחד כאשר מדובר בהעברה של נכסים מניבים, עסקים, חברת פעילות ועוד. עריכת צוואה עשויה לתת מענה במקרים שבהם העיזבון אינו כולל נכסים מורכבים או כאשר הרצון של המוריש הוא להביא למימוש מהיר של הנכסים וחלוקת התמורה הכספית בלבד בין היורשים. אך, ישנם מצבים לא מעטים שבהם צוואה לבדה לא תוכל להביא לפתרון הטוב ביותר מבחינת חבות המס שתוטל בעת המימוש והחלוקה של נכסי העיזבון.
כדי למנוע מחלוקות עתידיות בין היורשים ולמזער את חבות המס, כדאי לבנות מתווה מקצועי ומתאים להעברה בין דורית של הנכסים. אנו מתמחים בתכנון מותאם אישית של מבנה האחזקות המשפחתי והעברתו לילדים, תוך הגנה על הנכסים ועריכת הסכמים ואמנות משפחתיות. על מנת להבטיח כי התהליך יתבצע בצורה המיטבית ביותר לכל משפחה, אנו מלווים את לקוחותינו גם בתכנון מס קפדני.
 
תכנון וניהול של נאמנויות
נאמנויות מהוות פתרון מיטבי לתכנון העברה בין דורית ולמזעור חבות המס. לפיכך, אנו מעניקים ללקוחותינו שירות משלים של הקמה, ניהול ואחזקה של נכסים בנאמנות הכוללים רכוש, מקרקעין, ניירות ערך, פיקדונות וחשבונות בנק.
 
ניהול עיזבונות
לקוחות המשרד פונים אלינו על מנת שנסייע להם בכל הקשור לניהול ומימוש עיזבונות בהיקפים שונים, הכוללים מינוי כמנהל העיזבון, הליכי צו קיום צוואה או ירושה, איתור נכסים ורכוש, מימוש העיזבונות וחלוקת הנכסים, ובמידת הצורך אף ייצוג בהליכים משפטיים בערכאות השונות במקרים של מחלוקות או התנגדויות. 
 
משרדנו מסייע לכל לקוח לתכנן בצורה המושכלת ביותר את אופן ניהול הנכסים לאחר מותו ודואג להעניק לו את הפתרון המותאם ביותר עבורו ועבור משפחתו מהבחינה הכלכלית, המיסויית וכמובן המשפחתית.
משרדנו דורג על ידי חברת הדירוג הישראלית בי.די.איי כמשרד מוביל בתחום הלקוחות הפרטיים לשנת 2023 - מעמד אישי וניהול הון משפחתי. 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

הודעת גירעון מס בגין רכב ביבוא אישי

פסיקת בית המשפט השלום בנצרת בתביעה למתן סעד הצהרתי נגד בית המכס אשדוד בגין הודעת חיוב גירעון מס, שקיבל התובע על יבוא אישי של רכב. בכל מקרה של מחלוקת עם רשויות המכס, רצוי להיוועץ בעו"ד הבקיא בתחום אשר יידע להכווין, למזער נזקים ולייצג נאמנה את היבואן.

עורך דין ייפוי כוח מתמשך

במשרדנו עורכי דין אשר עברו הכשרה מיוחדת והוסמכו על ידי משרד המשפטים להכנת ייפוי כוח מתמשך והרשומים במאגר ייעודי במשרדי האפוטרופוס הכללי. עורכי הדין שלנו יטפלו בפנייתכם לאורך כל התהליך ויעניקו לכם את מלוא הייעוץ המשפטי המתבקש בנסיבות העניין.

הקמת מנגנון נאמנות

יוצר הנאמנות דואג לצאצאיו המוכרים ואף אלה שטרם נולדו ואף ייוולדו לאחר מותו, ומעביר את נכסיו לנאמנות על ידי מינוי גורם חיצוני למשפחתו, אשר יכלכל את נכסי המשפחה ויחלק את פירותיהם בהתאם להוראותיו ומבלי חשיפתם לנושים ו/או הליכים אחרים שיחייבו את חלוקת נכסים אלו. בדרך זו ניתן להבטיח את רווחת צאצאיו לדורות הבאים.

היבטים משפטיים בהעברה בין דורית

בניית מתווה מקצועי ומתאים להעברה בין דורית של נכסים מחייב שילוב נכון של מספר כלים באופן שיאפשר לכם, ההורים, לקבל וודאות רבה יותר לגבי גורלם של נכסי המשפחה לאחר אחרית ימיכם, למזער את החשש למחלוקות עתידיות בין היורשים ובמקביל למזער את חבות המס שעשויה להיות כרוכה בבחירה בפתרון זה או אחר.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.