עו"ד לענייני משפט מסחרי / אזרחי לרשותך בכל סוגייה נדרשת!

לצוות משרדנו ניסיון ומוניטין רב שנים בניהול הליכים משפטיים שונים במגוון תחומי משפט אזרחי ומשפט מסחרי. בכל סוגייה רלוונטית, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו ידע משפטי מצטבר וניסיון עשיר ביותר בתחומים אזרחיים ומסחריים שונים בארץ ובחו"ל.
 

עורך דין אזרחי

המונח משפט אזרחי מתייחס למעשה לקשת רחבה של תחומי דין ואינו מוגבל לתחום קונקרטי. משפחת הדינים המצויה תחת מעטפת המשפט האזרחי מכסה למעשה את כל תחומי המשפט העוסקים ביחסי אדם וחברו. בקטגוריה זו אנו יכולים לכלול תחומים משפטיים שונים כמו: 
1. דיני נזיקין העוסקים בגרימת נזק על ידי אדם אחד לאדם אחר;
2. דיני חוזים מקיפים את כל הכרוך בעולם החוזים ויעסקו בשאלות כגון כיצד יש לכרות חוזים, כיצד להתמודד עם הפרת חוזה ועוד;
3. דיני משפחה מסדירים את היחסים בין בני זוג ועוסקים בסוגיות של חלוקת רכוש, גירושין, צוואות וכיו"ב.
 

עורך דין מסחרי

משפט מסחרי הוא אחד מתחומי הדין העיקריים המצויים תחת הכותרת "משפט אזרחי". תחום משפטי זה יעסוק בדינים הקשורים לחברות מסחריות וינווטו את התנהלותן המשפטית בסוגיות כגון כיצד יש להקים חברה ומאידך כיצד יש לפרק חברה במקרים של פשיטת רגל למשל. משרדנו הוא מהבולטים ביותר במשק הישראלי שעוסקים בתחום של משפט מסחרי, זאת באמצעות כמה מהמומחים המוערכים ביותר בארץ בתחום זה. בין לקוחותינו בתחום נמצאות כמה מהחברות הציבוריות הגדולות במשק כמו גם חברות ציבוריות הנסחרות בנאסד"ק. כמו כן, מגוון של בעלי עסקים בינוניים וקטנים נהנים משירותינו בתחום זה.
 
כיצד משרדנו יכול לסייע גם לך?
למשרדנו, המורכב מעשרות עו"ד, רו"ח וכלכלנים מובילים, ניסיון רב בכל הקשור בניהול מאבקים משפטיים אזרחיים/מסחריים מורכבים, בין שותפים עסקיים, בעלי מניות, צדדים להתקשרות חוזית, קבלנים ומזמיני שירות ועוד. במסגרת זו המשרד מטפל וטיפל באינספור מאבקים מסחריים בכל רחבי הארץ תוך הסתכלות משפטית, כלכלית וחשבונאית ומציאת טיעונים ופתרונות מקוריים המבוססים הן על ידע משפטי, מסחרי ועסקי והן על הבנה כלכלית וחשבונאית עמוקה כזו היודעת לקרוא היטב מספרים, לנתח לעומק דו"חות כספיים, לאתר מחדלים ובסופו של יום להביא את לקוח המשרד לעבר היעד שהוגדר על ידו בתחילת ההליך. לטובת העניין המשרד מקים, בגין כל תיק המגיע לטיפולו, צוות של עו"ד מסחריים / רואי חשבון / כלכלנים מומחים השוקלים את כל העובדות הרלוונטיות וביחד מנתבים את התיק לעבר המקוריות, החדות וההצלחה.
 
למידע נוסף ויעוץ בנוגע לסל הפתרונות המשפטיים שלנו בתחום האזרחי-מסחרי, מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח להעמיד לרשותכם את מיטב המומחים בתחום!

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

תקנת שוק - ערכאת הערעור התערבה הממצאים העובדתיים

ברצוננו לעדכנכם אודות פסק דין של בית המשפט המחוזי בנצרת בשבתו כבית משפט לערעורים אזרחיים , אשר עסק בתנאי תקנת שוק במטלטלין, עסקת מכר של מכונית יוקרה דרך מגרש מכוניות.

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

סיכול חוזה שכירות מסחרי בתקופת קורונה

בית המשפט הכריע לאחרונה בבקשה שהוגשה לפטור מתשלום דמי שכירות של עסק שנמנעה הפעלתו בגין מגבלות שהוטלו על ידי הממשלה לצורך מניעת התפשטות מגפת הקורונה.

ייצוג קבלנים וקבלני משנה

אנו מתמחים בייצוג וליווי משפטי לקבלנים וקבלני משנה (קבלני שלד, גימור, טיח, ריצוף, חשמל, צבע ועוד) שמזמין העבודה או היזם, חייב להם כסף על ביצוע עבודה ומסרב או מתעכב לשלם.

התמהמהות או שיהוי בהליך משפטי עלולה לפגוע בזכויות

הקורונה לא עוצרת את השעון: במקרים מסוימים, חוסר פעולה מצד אדם, עלולה להתפרש כנגדו - שיהוי עלול להתפרש במערכת המשפטית כביטוי לוויתור על זכות כלשהי או לייאוש מזכות כלשהי, מה שמחליש את מצבו באופן ניכר.

ליווי משפטי-עסקי לתושב חוזר ועולה חדש

משרדנו מתמחה בליווי וייצוג משפטי לישראלים המבקשים לשוב ארצה לאחר שהייה ממושכת בחו"ל, להקים פעילות עסקית בישראל וליהנות מהטבות מס המגיעות לתושב החוזר - קראו כאן בעניין.

ליווי משפטי ליבואני וסוחרי מטבעות ואונקיות

היה והנך מבקש לייבא לישראל זהב ו/או מתכת יקרה אחרת ו/או להקים עסק המתמקד בתחום, משרדנו, המורכב מעו"ד יוצאי רשויות מס, יוכל לעזור לך - לחץ כאן לפרטים.

גביית חובות מחייבים

למשרדנו נבחרת של עו"ד ורו"ח להם ניסיון של עשרות שנים בגביית חובות - אנו מייצגים בכל הקשור בגביית חובות אנשים פרטים, עסקים ובנקים ומבחינתנו דין פרוטה כדין מאה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים