עורך דין מסחרי אזרחי

לצוות משרדנו ניסיון ומוניטין רב שנים בניהול הליכים משפטיים שונים במגוון תחומי המשפט האזרחי והמסחרי. בכל סוגייה רלוונטית, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו ידע משפטי מצטבר וניסיון עשיר בתחומים אזרחיים ומסחריים שונים בארץ ובחו"ל.
 
אנו מלווים חברות ותאגידים, מקומיים ובינלאומיים, בפעילותם העסקית והמסחרית על גווניה השונים. במסגרת זו, אנו מלווים אותם החל משלב הקמת החברה ומסייעים בניהול עסקאות מסחריות שונות, מלווים בנושאי מיסוי, רכישת נכסים ומכירתם, דיני עבודה, ובמסגרת סכסוכים עסקיים והליכי גישור ובוררות. כמו כן, אנו מלווים לקוחות פרטיים ומעניקים להם יצוג וליווי משפטי לכל אורך הדרך, לרבות בנושאים של חוזים, נדל"ן, נזיקין וביטוח, דיני חברות, ותביעות כספיות.
 

עורך דין אזרחי

למשרדנו ניסיון רב בתחום המשפט האזרחי ומתמחה בין היתר בתחומים הבאים:

דיני חברות וחוזים - עריכת הסכמים מגוונים, רכישת מניות ונכסים, מיזוגים, תוכניות ארגון מחדש והשתלטויות.

נדל"ן - עסקאות קניה ומכירה של דירות יד ראשונה ושנייה, תכנון ובנייה, רישום מקרקעין, ליווי קבוצות רכישה ומיזמי התחדשות עירונית, ליווי עסקאות נדל"ן בחו"ל וסיוע במיסוי מקרקעין.

ליטיגציה - ייצוג במסגרת סכסוכים בין בעלי מניות ושותפים, מאבקי שליטה בחברה וניהול משברים, תביעות ייצוגיות, בוררות וגישור, תביעות בגין הפרות חוזה, תביעות כספיות וסכסוכי ירושה.

נזיקין - ליווי בהגשת תביעות נזקי גוף ורכוש, תאונות דרכים, תביעות למוסד לביטוח לאומי, תביעות מול משרד הביטחון, תביעות רשלנות רפואית, ליקויי בנייה ותביעות ביטוח שונות אחרות.

ניהול הון משפחתי ונאמנויות – העברה בין דורית, צוואות וירושות, תכנון וניהול נאמנויות, ניהול עיזבונות. 
 

עו"ד מסחרי

כמשרד עו"ד מסחרי, משרדנו מתמחה בתחום המשפט המסחרי בישראל. אנו מטפלים במגוון ההיבטים המשפטיים של לקוחותינו החל מהקמה ופירוק מרצון של חברות, מיזוגים ורכישות, שינויי מבנה, השתלטויות, עסקאות בעלי עניין, עסקאות מימון ועוד.

למשרדנו ניסיון רב בעריכה וניהול משא ומתן על הסכמים מסחריים שונים. במסגרת זו אנו מסייעים בעריכה וניסוח של כלל החוזים המסחריים הנוגעים לפעילותה העסקית של החברה או הלקוח הפרטי, לרבות:

  • מיזמים משותפים ושיתופי פעולה
  • הסכמי מייסדים
  • הסכמי אספקה, הפצה ושיווק
  • הסכמי סוכנות
  • חוזי ייצור
  • הסכמי זכיינות
  • הסכמי תיווך
  • הסכמי פיתוח ורישוי תוכנה
  • הסכמי הלוואה ומימון

אנו מלווים את לקוחותינו בכל ההיבטים של העסקה ובתחומי נלווים אחרים, כגון מיסוי, רגולציה, נדל"ן, גיוס הון ומימון, פרטיות והגנת המידע, דיני עבודה וכו'.

ייעוץ משפטי גלובלי

במשרדנו מועסקים עורכי דין מסחריים בינלאומיים המוסמכים לעסוק בתחומי שיפוט זרים כמו ארה"ב, אנגליה-וויילס, צרפת, רומניה, אוסטריה וקפריסין ובכך מביאים את השילוב בין נקודת המבט המקומית לבין פרספקטיבה בינלאומית מקצועית רחבה.

משרד עורכי דין מסחרי ואזרחי

כמשרד רב תחומי ובעל אוריינטציה מסחרית ועסקית, אנחנו מצליחים להעניק ללקוחותינו מעטפת משפטית מלאה, תוך שאנו לוקחים בחשבון את כלל השיקולים המשפטיים והמסחריים שלהם.

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

אדם רשאי להתקשר בהסכם מסחרי עם המעסיק שלו

בית המשפט העליון שב וקבע: אדם רשאי להתקשר בהסכם מסחרי עם המעסיק שלו ללא קשר להיותו עובד אצל אותו מעסיק...

מנכ"ל שפרש נמצא זכאי לדמי תיווך בגין עסקה שעליה נודע לו עוד במהלך כהונתו בחברה

מנכ"ל של חברה נחשף להזדמנות עסקית במסגרת תפקידו ומעלה הזדמנות זו בפני הנהלת החברה, אך הנהלת החברה דוחה את הרעיון. כעבור זמן קצר פורש המנכ"ל מתפקידו ומציע את אותה ההזדמנות מחדש לחברה והפעם מבקש לשמש כמתווך בעסקה למימוש של אותה הזדמנות עסקית. החברה מקבלת את הצעתו של המתווך (המנכ"ל לשעבר) ובסופו של יום מתקשרת בעסקה שאותה היא דחתה זמן לא רב לפני כן.

זכרון דברים - שלב ביניים במו"מ או הסכם מחייב לכל דבר ועניין

שני צדדים חתמו על זיכרון דברים במסגרתו הם התחייבו לחתום על הסכם מפורט לרכישת מגרש ולקבלת שירותי בניה על אותו מגרש. זאת ועוד במסגרת זיכרון הדברים נקבע פיצוי מוסכם למקרה של הפרתו היסודית, לרבות הפרת ההתחייבות לחתום על הסכם מפורט.

מסמך אישור לבנק על קבלת תמורה בעת מכירת נכס מקרקעין

מה דינו של מוכר אשר חתם על אישור לבנק המאשר שהוא קיבל את כל התשלומים המגיעים לו מהקונה, אך בפועל קיבל מהקונה שיק דחוי שבסופו של יום לא נפרע - זוהי השאלה אשר נדונה בפסק דין חדש של בית משפט השלום

האם רשות מקרקעי ישראל רשאית להימנע מחידוש הסכם הרשאה לתכנון

בימ"ע דן בערעור אשר הוגש על ידי חב' בארות הילה בע"מ במסגרתו דחה בית המשפט המחוזי את תביעת היזם נגד רשות מקרקעי ישראל בנוגע לאי חידוש הסכם הרשאה לתכנון שנחתם בין היזם לבין רמ"י.

נאמנות בתחום המשפט המסחרי

המוסד המשפטי המכונה "נאמנות" הינו כלי בעל חשיבות רבה היכול לשמש למטרות מגוונות. במאמר זה נסקור את המטרות העיקריות שלשמן משמשת הנאמנות בתחום המשפט המסחרי.

ביטול עסקת מכר שנערכה למראית עין

איך שימוש בכלים משפטיים שגויים מביא לתאונות משפטיות - אישה ערירית רצתה להעניק את דירתה לאחר מותה למשפחת שכניה, האישה בחרה שלא לערוך צוואה ובמקום זאת הצדדים חתמו על הסכם מכר לפיו מכרה האישה את דירתה לבת של שכניה בתמורה למיליון ₪ והזכויות הועברו על שם הבת בלשכת רישום המקרקעין.

בעל שליטה שהסתיר מההנהלה עניין אישי בעסקה חויב לפצות את החברה

חברה ציבורית חיפשה משקיע פרטי לצורך השקעה בחברה. בעל השליטה בחברה איתר משקיע מתאים והגיע עימו להסכמה לפיה הוא יקדם הסכם בין החברה לבין המשקיע במסגרתו תקצה החברה מניות חדשות למשקיע בתמורה להשקעתו בחברה. כמו כן סוכם...

האם מתווך המייצג יזם רשאי לגבות דמי תיווך מהקונים?

יזם אשר בנה פרויקט תמ"א 38 התקשר בהסכם שיווק עם מתווך במסגרתו התחייב המתווך לשווק את הדירות החדשות. להפתעת היזם התברר כי הצלחת פעולות השיווק הייתה מוגבלת ובשלב מסוים גילה היזם, כי המתווך דורש לקבל דמי תיווך בשיעור של 2% משווי הדירה מרכשי הדירות הפוטנציאליים, בנוסף לדמי התיווך...

סיכול חוזה שכירות עקב מגבלות נגיף הקורונה

לאחרונה מתחבטים בתי המשפט בסוגיה, האם המגבלות אשר הוטלו על ידי הממשלה על עסקים רבים מסכלים את יכולתו של השוכר להמשיך ולשלם את דמי השכירות ולמעשה פוטרים אותו מתשלום דמי שכירות בגין התקופה שבה אירע הסיכול.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.