מאת:

טיפול בתביעות בדבר העתקת תמונות ותכנים באינטרנט (הפרת זכויות יוצרים)

האינטרנט נכנס לחיים של כל אחד מאיתנו ויחד עמו נכנסו אין ספור גורמים ועורכי דין שרק מחפשים כאלה המבצעים במסגרת האינטרנט עוולות ומחדלים. המשמעות היא כי יש בנמצא יותר ויותר גורמים שרק מחפשים אחרים המעתיקים מתוך האתר שלהם או מכל מקור אחר תמונות, סמלים, סרטים, תכנים ועוד וזאת על מנת לתבוע מהם כסף.
 
למעשה החוק בישראל מאפשר היום די בנקל לתבוע כל גורם המעתיק תמונה, מאמר או יצירה אחרת שהזכויות יוצרים עליהם שייכים לאחר. זכויות היוצרים לא רשומות בשום מקום והן למעשה שייכות ליוצר / צלם / כותב השורות או לכל גורם אחר שיצר את התמונה, הציור או היצירה. יתרה מזאת, החוק קובע כי אם פלוני או אלמוני מעתיק צילום או יצירה אחרת בפוסט, פרסום או בכל מקום אחר, בתום לב או במכוון, הרי שבמיידי הוא ביצע עבירה ולכן ניתן לתבוע אותו בפיצוי כספי מהותי בגין אותם נזקים. הלכה למעשה, יש נכון להיום אנשים אשר כל עיסוקם הוא בלפרסם באינטרנט צילומים וחומרים ובמקביל לחפש את אלה שמעתיקים את הנעשה על ידם והכל על מנת לתבוע ולקבל כסף קל.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בעניין זה?
משרדנו יודע לייצג את אותם קורבנות, אותם גורמים אשר בתום לב מצאו תמונה או מאמר או חומר אחר והעתיקו אותו לטובת מטרה כזו או אחרת מבלי לקחת בחשבון כי המעשה שלהם חושף אותם לתביעות כספיות. משרדנו יודע לייצג את אותם ישראלים אשר מקבלים מכתבי התראה מעו"ד בדבר דרישה כספית בטרם תוגש תביעה ולהתמודד מולם. משרדנו יודע כיצד לפעול מול אותם גורמים אשר פרנסתם היא בלאתר את אותם תמימים, להלחיץ אותם ולנסות להוציא מהם כסף. משרדנו מודע לכך כי יש בנמצא כאלה המקבלים מכתבים מאיימים ומוציאם עצמם מול עו"ד וגורמים המנסים להפעיל עליהם לחצים כבדים.

אנו יודעים להתמודד עם כל אלה, אנו יודעים להביא לידי התמודדות מנצחת מול מקרים אלה. אל תחשוש,התקשר אלינו עתה, נקיים פגישה לא מחייבת ונפעל בהתאם. עו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מישהו משמיץ אותך? אנו נסייע לך משפטית כנדרש

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המציאות בה אנו חיים כרוכה בלא מעט השמצות, הוצאת לשרון הרע, פרסומים שקריים ו"הדלפות" של נתונים שגויים ולא נכונים, כאלה שיש בהם כדי לפגוע באחרים, אם ברמה האישית ואם ברמה העסקית, אם בדרך מפורשת ואם בדרך עקיפה. התחרות במדינתנו גדלה במגוון תחומים ובפועל יש בנמצא כאלה העושים רבות, לפעמים ברמה היום-יומית לטובת הכפשות של חבריהם למקצוע ו/או של גורמים אחרים, לרבות יריבים עסקיים ו/או יריבים במישורים חברתיים אחרים, מה שבסופו של יום מסב לגורמים המושמצים נזק תדמיתי וממוני.

רישום סימני מסחר והגנה כנגד מפרים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

סימן מסחרי הינו אמצעי חשוב ביותר לטובת מיתוג וקידום מוצר, שירות ועוד, ומשכך חשוב וראוי לרשום אותו בצורה נכונה, כסימן הנמצא בבעלות ממציאו. רישום הסימן המסחרי מבטיח את הבעלות של הלקוח בסימן ומאפשר לו לעשות בו שימוש באופן בלעדי ובכלל זה, להשתמש בו לטובת פרסום פועלו, לבדל אותו מאחרים, למכור אותו, להשכיר אותו וכו'.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.