משרדנו בקפריסין מלווה חברות ואנשי עסקים ומעניק להם שירותי ייעוץ מקומי הנוגעים להקמת חברה, רכישה, מכירה ושכירות של נדל"ן מקומי, תכנון וייעוץ מס, שירותי נאמנות ועוד.

שירותים משפטיים בקפריסין

משרדנו מעניק שירותי ייעוץ משפטי שוטף בקפריסין במגוון רחב של סוגיות משפטיות ומסחריות, ייצוג בהליכים מול גופים ממשלתיים שונים ובבתי משפט מקומיים בכל הערכאות, בהתאם לדין הקפריסאי והבינלאומי. בין היתר, אנו מייעצים במסגרת של התקשרויות חוזיות ועסקאות מסחריות, הליך הקמת חברה בקפריסין, ליווי משפטי שוטף עבורה החברה ונושאי המשרה לכל אורך פעילותה, ייצוג מול רשם החברות וגופים מנהליים אחרים, תכנון וייעוץ מס מול רשויות המס, מתן חוות דעת משפטיות, שירותי מזכיר חברה, נאמנות, סליקה, רישוי וניהול, בנקאות והנהלת חשבונות ועוד.

בנוסף, למשרדנו בקפריסין ניסיון רב בייצוג לקוחות ישראלים במסגרת סכסוכים עסקיים בכל הערכאות המשפטיות, לרבות בהליכי בוררות וגישור, בשפה האנגלית והיוונית.

ההיכרות עם סביבת המשפט והחקיקה המקומית, מאפשרת למשרדנו להעניק ייעוץ מקצועי ומעמיק ללקוחות ישראלים שנקלעו לסכסוכים מסחריים מורכבים ומגוונים ובסכסוכים בענייני מקרקעין.

המשרד מייצג שורה ארוכה של חברות ציבוריות ופרטיות, כמו גם אנשי עסקים פרטיים, אשר מצאו בקפריסין יעד נוח לניהול עסקיהם הבינלאומיים מבחינת רגולציה ומיסוי. אמנות כפל המס שחתמה קפריסין עם מדינות כגון ארה"ב, בריטניה וחברות אחרות באיחוד האירופי ומס החברות ורווחי הון הנמוכים מושכים אליה יזמים ואנשי עסקים מכל העולם להקמת חברה בשטחה.

אנו מספקים מעטפת של שירותים משפטיים וכלכליים עבור לקוחותינו, המצריכים התנהלות במקביל בשתי המדינות, תוך התאמה אישית של השירותים המוענקים על ידינו.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

המדריך לרכישת דירה מיד שניה

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה לאחרונה, כי מחירי הדיור זינקו בלמעלה מ-10% בשנה החולפת. אין זה מפתיע, אם כן, שמרבית הציבור סבור כי עליית מחירי הדירות לא תיעצר בקרוב וכדאי לקנות דירה כבר עכשיו לפני שהמחירים יעלו עוד יותר. לכך יש להוסיף את משבר הקורונה המתמשך ואת הבידודים הרבים ש"מצמידים" אנשים לבתיהם וגורמים לישראלים רבים להבין כי "ביתם הוא מבצרם", ולא פחות מעניין – גורם לרוכשים הישראלים להעדיף לא פעם דירות יד שנייה על פני דירות חדשות "על הנייר", כדי שיוכלו להיכנס לבית משודרג מהר ככל האפשר.

הגבלים עסקיים ודיני תחרות

מניסיון העבר, על ידי טיפול מקצועי ונכון ניתן לצמצם את החשיפה והסיכונים הכרוכים בהליכים שנפתחים בגין אי עמידה בדיני התחרות וההגבלים העסקיים. במהלך השנים האחרונות, ליווינו וייצגנו בהצלחה גופים עסקיים בכירים, בעניינים הקשורים לדיני התחרות והגבלים עסקיים.

החזר מס על שימוש בדלק לעצמאים ברכבי הסעים ורכבים מסחריים מעל 3.5 טון

"מניעת הונאות בתחום הדלק". כך הגדירה רשות המיסים את מטרת התקנה הקובעת שיש להתקין התקן תדלוק אוטומטי בכלי הרכב, ניסוח הצעת התקנה קבע כי "מוצע לקבוע בתקנות מס ערך מוסף, התשל"ו-1976 כי כתנאי לניכוי מס תשומות על רכישת דלק יש להתקין ברכב בגינו נדרש הניכוי התקן תדלוק אוטומטי ולתדלק באמצעות ההתקן, וכי לנישום יש בגין אותו החודש דו"ח ריכוז חודשי".

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.