משרדנו מעניק שירותים משפטיים הכוללים שירותי גבייה מסחרית ואכיפת חיובים לחברות פרטיות וציבוריות, רשויות מקומיות, מוסדות, עמותות, לקוחות פרטיים ולמספר בנקים. שירותי הגבייה המשפטית של משרדנו כוללים הליכי תביעה, גבייה והוצאה לפועל.
 
למשרדנו התמחות מיוחדת בייצוג בנקים מובילים ביניהם בנק לאומי ובנק מרכנתיל דיסקונט. אנו מסייעים להם בהליכי גביית חובות וההוצאה לפועל, משלוח מכתבי התראה לחייבים, ניהול הליכי הוצאה לפועל, מימוש של בטחונות, הליכים נגד מושכי שיקים ללא כיסוי ואף ייצוג בהליכי ליטיגציה מול לקוחות, ערבים ובעלי בטחונות.
 
במחלקת הגבייה במשרדנו צוות מקצועי, המורכב מעורכי דין, כלכלנים ורואי חשבון, בהובלה של עו"ד נאהי חמוד. צוות זה מעניק ללקוחותיו מעטפת משפטית הכוללת את כל פעילות הגבייה מול החייבים, תוך מעקב ופיקוח הדוק. אנו מעניקים ייעוץ משפטי בנוגע להסכמי התקשרות, סיוע בכתיבת מכתבי התראה ומעקב חייבים ומנהלים את הליכי הגבייה בפועל, מהבחינה המשפטית ומהבחינה המנהלית, בפני לשכות ההוצאה לפועל. כמו כן, אנו מטפלים בתביעות שונות בכל הערכאות המשפטיות הרלוונטיות.
 
משרדנו מעניק שירות יעיל ומקצועי ואינו מתפשר על איכות השירות. אנו מעסיקים מערך מיומן ומנוסה של רפרנטיות גביה והוצאה לפועל באמצעות שני מוקדי הפעילות שלנו במרכז ובחיפה, המאפשר ליווי יעיל ואפקטיבי בכל שלבי מימוש החוב והערוך לקלוט מספר רב של תיקים ומאפשר דיווח מעקב מיידיים.
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

העברת כסף מחו"ל לישראל עקב הקורונה

משרדנו יפעל בשמך בדיסקרטיות מלאה לטובת הבאת כספים והפקדתם בחשבון בנק בישראל בתקופת משבר הקורונה בחוקיות ובשקיפות, במהירות ובמינימום עלות - כל הפרטים כאן.

העברת כסף מחשבון בנק בחו"ל לישראל בימי הקורונה

משרדנו ידע להתנהל בשמך מול המערכת הבנקאית ו/או כל גוף נדרש אחר, לשכות משפטיות של בנקים, קציני ציות ועוד, לטובת הבטחת העברת כספים מחו"ל לישראל באופן המתיישב עם הוראות בנק ישראל.

התנהלות מול בנק בישראל המסרב לקבל כסף המועבר מחו"ל

משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים מול בנקים בישראל המסרבים לקבל העברות בנקאיות של כספים, המועברות מחשבון בנק בחו"ל לחשבון הבנק של הלקוח בישראל - לחצו כאן לפרטים.

ייצוג חייב בהליך פשיטת רגל

המציאות העסקית בה אנו חיים והתרבות העסקית הקלוקלת בה אנו מתנהלים, חושפת ישראלים רבים, במיוחד אנשי עסקים אך גם שכירים, לקושי תזרים המגיע לא אחת לכדי אי יכולת פירעון ממשית המצדיקה קבלת החלטה אמיצה ונכונה בדבר הכרזה על פשיטת רגל.

העברת חסכונות עבודה מחו"ל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם.

ייצוג תושבים זרים מול הבנקים בישראל

ייצוג תושבים זרים אשר הבנק הישראלי מסרב לאפשר להם לפעול בחופשיות בחשבון הבנק הישראלי שבבעלותם וזאת בסיוע עו"ד ורו"ח מומחים בדיני בנקאות ובדיני מס הכנסה ישראלי ובין לאומי, יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים.

קשיים בהעברת כספים לבנק בישראל

ישראלים רבים נתקלים בקושי לקבל כספים מחו"ל, אם מחשבון בנק שלהם, חשבון בנק של קרוב משפחה, חשבון בנק של לקוח ו/או ממקורות אחרים - הבנק בישראל מסרב לקבל כספים המגיעים בהעברה בנקאית מחו"ל לחשבון הבנק שלך? אנחנו נעזור לך.

הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי

הפגיעה הקשה המתלווה להגבלה בבנק ישראל, בבנקים ובחברות דירוג האשראי מצדיקה בדיקה מעמיקה של עורך דין לשם בדיקת האפשרויות לביטול הגבלת חשבון, לא כל שכן, כאשר מדובר בהגבלת חשבון עסקי של חברה.

עיכוב ביצוע פס"ד למימוש משכנתא - עדיפות מאזן הנוחות על פני סיכויי הערעור

בפסק דין שנידון לאחרונה בבית המשפט העליון, נדרש בית המשפט לבקשתה של אישה נכה (להלן: "המבקשת") לעכב את ביצועו של פסק הדין שניתן בבית המשפט המחוזי (להלן: "בית משפט קמא"), בו נקבע כי יש לממש את המשכנתא על דירתה של המבקשת (ע"א 2690/17 באלס נ' בנק דיסקונט למשכנתאות בע"מ).

עילות לביטול ערבות אישית

עילה לביטול ערבות תתקיים במקרים מסוימים מאוד והכללים בעיקר מצבים של הפרת חובת הזהירות ותום הלב, חובת הגילוי וחובת אמון החלה על הבנק - להלן סיקור מיוחד בנושא.

האם חקיקה בארה"ב תשפיע על מערכת היחסים בין הבנקים ללקוחותיהם בישראל?

בשנת 2010, נחקק בארצות הברית החוק לאכיפת מיסים בחשבונות זרים Foreign Account Tax Compliance Act. חוק זה שיכנס לתוקף בתחילת שנת 2013, מוצג על ידי רשות המיסים האמריקאית כהתפתחות חשובה במאמצים שמשקיעה ארה"ב כדי להילחם בהעלמות מס של אזרחיה המשקיעים בחשבונות מחוץ לגבולותיה.

הצעת חוק הגנת הצרכן - חיובי אשראי

בהצעת חוק שהונחה בתאריך 25.7.12 ע"י חברי הכנסת אורי מקלב, משה גפני ויריב לוין, מוצע להוסיף לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981, סעיף שבו יוכל צרכן להגביל את סכום החיוב החודשי ואת מס' התשלומים שנגבים ממנו ע"י עוסק המחייב את חשבונו בבנק, לפי הרשאה שנתן לחיוב חשבון, או הרשאה לחיוב כרטיס אשראי.

חותמים על ערבות אישית? כדאי שתחשבו פעמיים!

המציאות מלמדת, כי כל אחד מאיתנו יכול להתבקש לחתום על ערבות במהלך חייו, ערבות להסכם שכירות דירה, ערבות להלוואה בבנק ועוד. נכון שקשה לנו לסרב לחבר שמבקש שנחתום לו על ערבות, אך האם אתם באמת מקדישים מספיק זמן ומחשבה בטרם החתימה? האם אתם מודעים להשלכות שיש לאותה חתימה על כתב הערבות?

חשבון בנק משותף

חשבון בנק משותף הוא למעשה חשבון שרשומים בו יותר מבעל חשבון אחד. מידת השותפות נקבעת בהתאם לתנאים שהוסכמו בין שותפי החשבון. בעת פתיחת חשבון משותף נוצרות שתי מערכות יחסים: האחת, בין בעלי החשבון, והשנייה, בין כל אחד מבעלי החשבון לבין הבנק.

גניבת פנקס צ'קים

צ'קים הינם אמצעי תשלום שכיח בו משתמשים מרבית האזרחים במדינה ולו יתרונות רבים ותרומה חשובה לקידום ופיתוח העסקים במשק, אך נוכח היתרבות המקרים בהם שיקים בודדים או אף פנקסים שלמים, חתומים או ללא חתימה, נגנבים מבעליהם, נדרשים האחרונים לנקוט בפעולות חשובות כדי למנוע הגניבה או לצמצם נזקים כתוצאה ממנה.

חוק ה-FATCA האמריקאי בישראל

כל מה שחשוב לדעת על Foreign Account Tax Compliance Act, החוק האמריקאי לאכיפת מסים בחשבונות זרים - עיקרי החוק, החששות של המוסדות הפיננסיים והמצב בישראל.

יש להקל עם נישום שמקבל כספים ממדינת אויב דרך מדינה שלישית ביחס להוכחת מקורם

הצגת מסמכי בנק המצביעים על העברת כספים מחו"ל לישראל אמורים להוות ראיה מספקת למקור הכספים ככל שמדובר בכספים שמקורם במדינת אויב.

חובת הגילוי החלה על הבנק ביחסיו עם ממשכן נכס

חובת הגילוי החלה על הבנק זכתה לדיון נרחב בפסיקה בהקשרים רבים ומגוונים. הבנק כפוף לחובות גילוי מוגברות אשר נועדו לשקף את עוצמתו של הבנק אל מול הלקוח, כמו גם את עוצמת ההשפעה הנודעת להתנהלותו ביחס למשק כולו.

אי העברת ניכויים ותשלום מע"מ

המאבק על מפעל "פרי הגליל" מסמל עבור רובנו את המשבר הכלכלי הגלובלי ואת החשש הקיומי מקריסות חברות ותאגידים אשר ירחיבו את מעגל האבטלה ומעגל העוני וזאת עוד בטרם התייחסנו להשלכות הנלוות. המצב הכלכלי אשר זה מכבר התדפק על דלתותינו מביא עמו איום ממשי על קיומם של עשרות חברות ותאגידים.

פטור ממס לריבית על כספים בחשבון בנק של תושב זר בישראל

סעיף 4א לפקודת מס הכנסה קובע את כללי המקור ואת תוקפם בזירה הבינלאומית.

תביעות בנקים כנגד חייבים בסדר דין מקוצר

תביעות בנקים כנגד חייבים מוגשות דרך כלל בסדר דין מקוצר או בסכום קצוב, בהתאם לגובה החוב הנתבע, הן לנוכח דרישת הכתב ההתחלתית המינימלית המצופה מן הבנק והעובדה כי החייב נצרך לקבלת אישור בית המשפט בכדי להתגונן בפני התביעה

חובת הגילוי החלה על הבנק בעת חתימת ערבות

חובת הגילוי החלה על בנקים כלפי ערבים החותמים על כתבי ערבות לחובותיהם של אחרים, פורשה בהרחבה בפסיקה.

הנפקת פנקסי שיקים בלתי סחירים כברירת מחדל

ביום 01/10/11 נכנס לתוקפו תיקון מס' 15 לחוק הבנקאות (שירות ללקוח), התשמ"א – 1981. במסגרת תיקון זה נקבעה על הבנקים, כברירת מחדל, החובה להנפיק ללקוחותיהם, יחידים שאינם תאגידים, טפסי שיקים משורטטים בתוספת מלים האוסרות על העברתם, אלא אם ביקש הלקוח אחרת.

חוק משיכת שיקים ללא כיסוי, התשמ"א-1981

שיק הוא אמצעי תשלום נפוץ ושכיח ולרוב גם אמין, ואולם תופעת השיקים החוזרים הפכה זה מכבר ל"מכת מדינה" הפוגעת פגיעה חריפה באוחזים בשיקים אלה ובמשק הישראלי בכללו. לשיק הוענק מעמד מיוחד, המאפשר לאוחז בו לפנות ישירות להליך הוצל"פ לצורך גבייתו, ללא צורך לפנות תחילה לבית המשפט לקבלת פסק דין. כמו כן מטיל חוק העונשין סנקציה פלילית על קיום עבירה של משיכת שיקים ללא כיסוי.

מיזוג ענק בין משרדי עוה"ד "דורון , טיקוצקי, עמיר, מזרחי" לבין משרד "טמבור, צדרבוים".

משרד עורכי דין דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי, אחד המשרדים המובילים והבולטים בארץ בתחום המס,הנדל"ן, ליטיגציה מסחרית, משפט ימי ועסקאות, התמזג עם משרד טמבור - צדרבוים, העוסק בתחום הבנקאות והנדל"ן.

בנקים-יחסי בנק-ערב

ערבים הנם חוליה מאוד חשובה בחיי המסחר ובכלכלה, הם מעין זרז המאפשר לעיסקאות לצאת אל הפועל, בין אם זה משהו קטן כגון ערב לדייר שרוצה לשכור דירה, ובין אם זה משהו יותר גדול כגון ערב לאיש עסקים או לחברה הרוצים ליטול הלוואה מהבנק או להגדיל קו אשראי.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.