ייעוץ וסיוע לטובת העברת כספים מחשבון בנק בגרמניה לחשבון בנק בישראל

ישראלים רבים עוזבים את ישראל ועוברים לעבוד במדינות אחרות בעולם, באפריקה, מזרח אירופה, רוסיה ועוד וזאת לטובת שיפור מצבם הכלכלי ו/או על מנת למקסם את היכולות שלהם ולהרוויח יותר מכפי שהם הרוויחו בישראל ו/או משום שסתם הם רוצים לטעום מהעולם הגדול.
 
בחלק מהמקרים הם עוברים לעבוד בחו"ל ביחד עם המשפחה ובחלק אחר מהמקרים הם עוברים לחו"ל לבד ומגיעים לישראל בתדירות סבירה. לפעמים הם עוברים לעבוד עבור חברה ישראלית אשר לה פעילות בחו"ל ובחלק אחר של המקרים, עוברים הם לעבוד בחו"ל לטובת חברה זרה או חברה בין לאומית אשר לה סניפים במספר מדינות בעולם. אותם ישראלים מתוגמלים בגין עבודתם בחו"ל בצורות שונות ומגוונות ובחלק מהמקרים, מקבלים הם לפחות חלק מהשכר עבודה שלהם מחוץ למדינה בה הם עובדים, כך נהוג, לדוגמא, באפריקה - שם נתקלים אנו במצבים בהם ישראלים מקבלים שכר סמלי על אדמת אפריקה ואת עיקר ההכנסה מקבלים היישר לחשבון הבנק שלהם בגרמניה או בשוויץ, שם צוברים הם את ההכנסות וזאת מתוך תקווה כי יום יבוא ויוכלו לעשות באותם כספים שימוש, אם לטובת רכישת בית בישראל ואם לטובת מטרות מגוונות אחרות. ואכן, אותם ישראלים עובדים במדינות הזרות שנים ארוכות ובמועד המתאים להם ו/או במועד בו עבודתם מופסקת - פונים הם לבנק הזר, בגרמניה, בשוויץ או במדינה אחרת -  לטובת העברת כספים לישראל או למדינה אחרת.
 
 
עד לאחרונה, התנהלות זו, של העברת כספים לישראל מבנקים בעולם הייתה מקובלת ונטולת קשיים. עם זאת לאחרונה, כך אנו רואים, המערכת הבנקאית יותר ויותר מערימה קשיים בעניין. המערכת הבנקאית, מוצאת את עצמה כפופה לאין ספור מגבלות, חקיקה ישראלית, חקיקה בין-לאומית, הסכמים בינלאומיים, הוראות של בנק ישראל ועוד ועוד, מה שבסופו של יום מכניס את המערכת לעמדת מגננה מובנת, לעמדת חשדנות קשה, אשר בסופו של יום מגולגלת לעבר הישראלי המבקש להעביר את הכספים שחסך בעמל רב – לבנק בישראל. מצב דברים זה מביא לידי כך שהבנק דורש מהישראלי, כתנאי לקבלת הכסף בישראל, מסמכים ונתונים רבים, אשר את חלקם הישראלי פשוט לא יכול לספק ואז למעשה, אותו ישראלי נתקע ומוצא את עצמו בפני מצוקה - הוא מוצא את עצמו עם כספים בחו"ל בהם הוא לא יכול לעשות שימוש. הישראלי נכנס למצב בו הוא לא יכול להשתמש בכספים שצבר בעמל רב ובפועל כל השקעתו במשך שנים נמצאת בסכנה. בנוסף הבנקים עצמם גורמים לאותו ישראלי, במקרים מסוימים, להרגיש לא רצוי, או כמי שהכסף שלו נגוע ולכן לא רצוי, מה שמכניס עוד יותר את אותו ישראלי למצוקה. אותו ישראלי, אשר עד לאחרונה ממש ראה את עצמו כלקוח איכותי ומחוזר, מוצא את עצמו עתה בחזקת "מלבין כסף" או בחזקת חשוד בעבירות אחרות - משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, מודע לבעיות אלה ומתמחה בלטפל באלה.
 
משרדנו, המייצג בין השאר בנקים בישראל ובעולם, יידע להתנהל בחוקיות ובשקיפות מול המערכת הבנקאית, להמציא את המסמכים ו/או ההסברים ו/או ההתייחסויות הנכונות על מנת שהבנק יבין וישתכנע כי אין בנמצא מניעה להעברת הכסף, כפי שהלקוח מבקש. אנו נדע לעשות כן, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח, כמו גם שמירה של שביעות רצון וחוקיות הבנק.
 
התקשר אלינו עתה ללא דיחוי, ותן לנו לפתור עבורך את הבעיה! חייג כעת לעו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

העברת כסף מחו"ל לישראל עקב הקורונה

משרדנו יפעל בשמך בדיסקרטיות מלאה לטובת הבאת כספים והפקדתם בחשבון בנק בישראל בתקופת משבר הקורונה בחוקיות ובשקיפות, במהירות ובמינימום עלות - כל הפרטים כאן.

העברת כסף מחשבון בנק בחו"ל לישראל בימי הקורונה

משרדנו ידע להתנהל בשמך מול המערכת הבנקאית ו/או כל גוף נדרש אחר, לשכות משפטיות של בנקים, קציני ציות ועוד, לטובת הבטחת העברת כספים מחו"ל לישראל באופן המתיישב עם הוראות בנק ישראל.

התנהלות מול בנק בישראל המסרב לקבל כסף המועבר מחו"ל

משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים מול בנקים בישראל המסרבים לקבל העברות בנקאיות של כספים, המועברות מחשבון בנק בחו"ל לחשבון הבנק של הלקוח בישראל - לחצו כאן לפרטים.

העברת חסכונות עבודה מחו"ל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם.

ייצוג חייב בהליך פשיטת רגל

המציאות העסקית בה אנו חיים והתרבות העסקית הקלוקלת בה אנו מתנהלים, חושפת ישראלים רבים, במיוחד אנשי עסקים אך גם שכירים, לקושי תזרים המגיע לא אחת לכדי אי יכולת פירעון ממשית המצדיקה קבלת החלטה אמיצה ונכונה בדבר הכרזה על פשיטת רגל.

ייצוג תושבים זרים מול הבנקים בישראל

ייצוג תושבים זרים אשר הבנק הישראלי מסרב לאפשר להם לפעול בחופשיות בחשבון הבנק הישראלי שבבעלותם וזאת בסיוע עו"ד ורו"ח מומחים בדיני בנקאות ובדיני מס הכנסה ישראלי ובין לאומי, יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים.

קשיים בהעברת כספים לבנק בישראל

ישראלים רבים נתקלים בקושי לקבל כספים מחו"ל, אם מחשבון בנק שלהם, חשבון בנק של קרוב משפחה, חשבון בנק של לקוח ו/או ממקורות אחרים - הבנק בישראל מסרב לקבל כספים המגיעים בהעברה בנקאית מחו"ל לחשבון הבנק שלך? אנחנו נעזור לך.

עיכוב ביצוע פס"ד למימוש משכנתא - עדיפות מאזן הנוחות על פני סיכויי הערעור

בפסק דין שנידון לאחרונה בבית המשפט העליון, נדרש בית המשפט לבקשתה של אישה נכה (להלן: "המבקשת") לעכב את ביצועו של פסק הדין שניתן בבית המשפט המחוזי (להלן: "בית משפט קמא"), בו נקבע כי יש לממש את המשכנתא על דירתה של המבקשת (ע"א 2690/17 באלס נ' בנק דיסקונט למשכנתאות בע"מ).

הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי

הפגיעה הקשה המתלווה להגבלה בבנק ישראל, בבנקים ובחברות דירוג האשראי מצדיקה בדיקה מעמיקה של עורך דין לשם בדיקת האפשרויות לביטול הגבלת חשבון, לא כל שכן, כאשר מדובר בהגבלת חשבון עסקי של חברה.

עילות לביטול ערבות אישית

עילה לביטול ערבות תתקיים במקרים מסוימים מאוד והכללים בעיקר מצבים של הפרת חובת הזהירות ותום הלב, חובת הגילוי וחובת אמון החלה על הבנק - להלן סיקור מיוחד בנושא.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.