ייעוץ וסיוע לטובת העברת כספים מחשבון בנק בגרמניה לחשבון בנק בישראל

ישראלים רבים עוזבים את ישראל ועוברים לעבוד במדינות אחרות בעולם, באפריקה, מזרח אירופה, רוסיה ועוד וזאת לטובת שיפור מצבם הכלכלי ו/או על מנת למקסם את היכולות שלהם ולהרוויח יותר מכפי שהם הרוויחו בישראל ו/או משום שסתם הם רוצים לטעום מהעולם הגדול.
 
בחלק מהמקרים הם עוברים לעבוד בחו"ל ביחד עם המשפחה ובחלק אחר מהמקרים הם עוברים לחו"ל לבד ומגיעים לישראל בתדירות סבירה. לפעמים הם עוברים לעבוד עבור חברה ישראלית אשר לה פעילות בחו"ל ובחלק אחר של המקרים, עוברים הם לעבוד בחו"ל לטובת חברה זרה או חברה בין לאומית אשר לה סניפים במספר מדינות בעולם. אותם ישראלים מתוגמלים בגין עבודתם בחו"ל בצורות שונות ומגוונות ובחלק מהמקרים, מקבלים הם לפחות חלק מהשכר עבודה שלהם מחוץ למדינה בה הם עובדים, כך נהוג, לדוגמא, באפריקה - שם נתקלים אנו במצבים בהם ישראלים מקבלים שכר סמלי על אדמת אפריקה ואת עיקר ההכנסה מקבלים היישר לחשבון הבנק שלהם בגרמניה או בשוויץ, שם צוברים הם את ההכנסות וזאת מתוך תקווה כי יום יבוא ויוכלו לעשות באותם כספים שימוש, אם לטובת רכישת בית בישראל ואם לטובת מטרות מגוונות אחרות. ואכן, אותם ישראלים עובדים במדינות הזרות שנים ארוכות ובמועד המתאים להם ו/או במועד בו עבודתם מופסקת - פונים הם לבנק הזר, בגרמניה, בשוויץ או במדינה אחרת -  לטובת העברת כספים לישראל או למדינה אחרת.
 
 
עד לאחרונה, התנהלות זו, של העברת כספים לישראל מבנקים בעולם הייתה מקובלת ונטולת קשיים. עם זאת לאחרונה, כך אנו רואים, המערכת הבנקאית יותר ויותר מערימה קשיים בעניין. המערכת הבנקאית, מוצאת את עצמה כפופה לאין ספור מגבלות, חקיקה ישראלית, חקיקה בין-לאומית, הסכמים בינלאומיים, הוראות של בנק ישראל ועוד ועוד, מה שבסופו של יום מכניס את המערכת לעמדת מגננה מובנת, לעמדת חשדנות קשה, אשר בסופו של יום מגולגלת לעבר הישראלי המבקש להעביר את הכספים שחסך בעמל רב – לבנק בישראל. מצב דברים זה מביא לידי כך שהבנק דורש מהישראלי, כתנאי לקבלת הכסף בישראל, מסמכים ונתונים רבים, אשר את חלקם הישראלי פשוט לא יכול לספק ואז למעשה, אותו ישראלי נתקע ומוצא את עצמו בפני מצוקה - הוא מוצא את עצמו עם כספים בחו"ל בהם הוא לא יכול לעשות שימוש. הישראלי נכנס למצב בו הוא לא יכול להשתמש בכספים שצבר בעמל רב ובפועל כל השקעתו במשך שנים נמצאת בסכנה. בנוסף הבנקים עצמם גורמים לאותו ישראלי, במקרים מסוימים, להרגיש לא רצוי, או כמי שהכסף שלו נגוע ולכן לא רצוי, מה שמכניס עוד יותר את אותו ישראלי למצוקה. אותו ישראלי, אשר עד לאחרונה ממש ראה את עצמו כלקוח איכותי ומחוזר, מוצא את עצמו עתה בחזקת "מלבין כסף" או בחזקת חשוד בעבירות אחרות - משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, מודע לבעיות אלה ומתמחה בלטפל באלה.
 
משרדנו, המייצג בין השאר בנקים בישראל ובעולם, יידע להתנהל בחוקיות ובשקיפות מול המערכת הבנקאית, להמציא את המסמכים ו/או ההסברים ו/או ההתייחסויות הנכונות על מנת שהבנק יבין וישתכנע כי אין בנמצא מניעה להעברת הכסף, כפי שהלקוח מבקש. אנו נדע לעשות כן, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח, כמו גם שמירה של שביעות רצון וחוקיות הבנק.
 
התקשר אלינו עתה ללא דיחוי, ותן לנו לפתור עבורך את הבעיה! חייג כעת לעו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

הפטר על חוב מזונות - פסק דין תקדימי

פס"ד תקדימי וחשוב זה קבע כי בתנאים מסוימים ניתן ליתן הפטר לחוב מזונות בהליך פש"ר או חדל"פ

השיטה היעילה לגביית חובות מלקוחות

בעולם העסקי, כמעט כל עסק או גוף מסחרי, נתקל מפעם לפעם בתופעה של לקוחות, החייבים בתשלום על התמורה בגין השירות או המוצר שסופקו להם. תהליך גביית חוב על פי דין נעשית בהדרגה, 'מהקל אל הכבד', תוך הפעלת סנקציות בחומרה מתגברת על החייב על מנת לכפות את פירעון החוב.

הדרכים לטיפול בגביית חובות לעסק שלך

חובות כספיים הינם תופעה אשר כמעט כל עסק בישראל נתקל בה במהלך פעילותו העסקית השוטפת. חובות כספיים אשר אינם מטופלים ונאכפים, עלולים לגרום לעסק לאובדן הכנסות של ממש ופגיעה בתזרים המזומנים וניהול העסק באופן תקין.

מתן תגמול נוסף לנושה פעיל

בית משפט העליון חרג מכלל השוויון המנחה את הליך חדלות הפירעון האוסר בין היתר העדפת נושים, בכך שקבע בפסק דין מרן שנושה פעיל המסייע לבעל התפקיד באיתור מקורות כספיים של חדל הפירעון, מעשיר את קופת הנשייה ומהווה חלק ממיקסום הקופה, מגיע לו תגמול נוסף מעבר לשאר הנושים, זאת בתנאים מסוימים.

מכתב התראה מעו"ד ככלי לגבייה יעילה

על מנת לייעל את הליכי הגבייה, נהוג לשלוח מכתב התראה לחייב שמטרתו להתריע על פתיחת תיק בהוצאה לפועל כנגדו. שליחת המכתב עשויה להוביל לשיפור בהליך הגבייה במספר אופנים.

עיקול חשבון בנק

הוצאת צו עיקול על חשבון הבנק הינו כלי גבייה מרכזי ושכיח העומד לרשות הנושים, המאפשר להם להפעיל לחץ על החייב, ובכך להביא להשבת החוב בהקדם. מלבד צו עיקול קיימים כלים נוספים העומדים לרשותם ולכן מומלץ להיעזר בייעוץ משפטי.

טענות ההגנה כלפי בנק שתובע חובות כספיים

קיימים שני אפיקים לתביעת חוב מצד בנק, ואלה תלויים בסכום החוב ומאפייניו. לכל אחד מן האפיקים יתרונות וחסרונות הן עבור הבנק והן עבור החייב. על החייב לבדוק את הכדאיות של ניהול ההליך ואף מומלץ כי החייב יגיע לפשרה מול הבנק ולפתור את המחלוקת בדרכי שלום ולהשיג אישור לפריסת החוב בתשלומים.

גביית חובות יעילה ואפיקטיבית

הסיכוי לגבות חובות מחייבים הולך וקטן עם חלוף הזמן ממועד היווצרות החוב ועד לתחילת הליכי גבייתו. עם זאת, מדובר בהליך חיוני שנועד לשמור על זכויותיו של בעל העסק או הנושה ולהביא לפירעון החוב מחד, ומאידך, מאפשר לחייב הידברות מסוימת עם הזוכה ולעיתים אף פריסת תשלום החוב בהתאם ליכולתו הכלכלית.

חובות כספיים והדרכים להתמודד עמם

אנשים פרטיים ובעלי עסקים נוטים להיקלע לחובות כספיים. נדרשת בחינה מדוקדקת של גובה החובות, כושר ההשתכרות, ההוצאות הקיימות, סוגי הנושים וזהותם והיקף הנכסים - על מנת להחליט על הדרך הטובה ביותר להתמודדות ולגיבוש תוכנית מסודרת למחיקת החובות והתחלת פרק חדש בחיים.

שירות פתיחת חשבון בנק בחו"ל

חוסר הוודאות הכלכלית אשר נלווה לשינויי החקיקה המתהווים בישראל גורם לישראלים רבים להרהר בדבר הצורך בפתיחת חשבון בנק בחו"ל אליו יוכלו להעביר את כספם. בין אם מדובר ביחידים (עצמאיים או שכירים) ובין אם מדובר בתאגידים, בנקים זרים רבים מנגישים בשנים האחרונות את האפשרויות לפתיחת חשבונות בנק בחו"ל עבור קהל יעד ישראלי ופותחים עבורו את שעריו.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.