עו"ד חברות, מיזוגים ורכישות

מחלקת החברות, מיזוגים ורכישות של משרד DTKG&G מייצגת הן רוכשים והן מוכרים במספר רב של עסקאות במגוון רחב של תחומים, (תוכנה, מדעי החיים, טכנולוגיה, כלכלה ישנה, ועוד), ובתוכן עסקאות מהמשמעותיות והגדולות במשק הישראלי. צוות המחלקה מיומן בתכנון וליווי העסקאות הללו, תוך יצירת מבנים ומסגרות חדשניות ויצירתיות לביצוע העסקה. צוות המחלקה מורכב מעורכי דין בכירים ומובילים בתחום המיזוגים והרכישות, הבקיאים בכל האספקטים והדקויות בתחום זה.
 

פעילות המחלקה כוללת, בין היתר, ייצוג של תאגידים בינלאומיים בביצוע עסקאות רכישה בישראל וכן ליווי של חברות ישראליות בעסקאות רכישה בחו"ל. כמו כן, צוות המחלקה מלווה חברות רבות, ישראליות וזרות, במהלך עסקיהן ומעניק ליווי משפטי צמוד לכל תחומי העיסוק של אותן חברות. רכישה או מכירת פעילות תאגיד (מניות או נכסים), מיזוג עם תאגיד אחר ו/או יצירת שותפות אסטרטגית, הינם שלבים מורכבים ומסובכים במהלך חייו של כל תאגיד. לכן, צוות המחלקה מעניק ללקוחותינו תשומת לב והתייחסות אסטרטגית לכל השלבים בעסקת המיזוג, החל משלב ביצוע בדיקות נאותות, דרך התמודדות עם שיקולים עסקיים, רגולטוריים ומיסויים, ועד להשלמת העסקה. המחלקה מאופיינת בצוות עורכי דין מנוסים, בעלי הבנה עסקית רחבה, לרבות מיומנות בנושאים כלכליים ומיסויים, המאפשרת מתן ייעוץ ליצירת מבנה העסקה האופטימאלי. שירותי המחלקה כוללים, בין היתר: הכנת מסמכי העסקה וניהול משא ומתן לגביהם; ביצוע בדיקת נאותות ו/או הכנת מסמכי גילוי (לפי המקרה); הכנת המסמכים הנדרשים לאישור אסיפת בעלי המניות (ככל שנדרש); ליווי דירקטוריון וחברי ההנהלה בנושאי ממשל תאגידי; בדיקה והתאמת תכניות אופציות לעובדים ולהנהלה; הכנת חומרי הגשה עבור רשויות ממשלתיות, וכן טיפול בכל העניינים הנוספים הנדרשים לצורך השלמת עסקאות המיזוג והרכישה, לרבות קבלת היתרים, הסכמי מימון וגיוסי חוב, וכן תכנון וליווי בנוגע לתוכניות אינטגרציה לאחר השלמת מיזוג.
 

המחלקה פועלת בסינרגיה מלאה עם יתר המחלקות במשרדי הפירמה כגון מחלקת המסים, דיני עבודה וקניין רוחני ומעניקה ללקוחותיה מעטפת רחבה של שירות משפטי תחת קורת גג אחת.
מדריך הדירוג הישראלי היוקרתיBDI Code 2018  דירג את מחלקת מיזוגים ורכישות של משרדנו כמחלקה מובילה לשנת 2018.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

קיפוח בעלי מניות המיעוט - תביעה נגזרת

במאמר זה נעסוק בהסדר המשפטי הקבוע בפרק השלישי לחוק החברות העוסק בתביעה נגזרת כאמצעי להתמודדות עם מצב של קיפוח בעלי המניות בחברה.

מתן שירותים משפטיים בעניין פירוק חברה מרצון

הליך פירוק חברה מרצון הינו הליך וולנטרי אותו יוזמים בעלי מניות בחברה (להבדיל מפירוק שנגרם עקב היקלעותה של החברה למצב של חדלות פירעון), המעוניינים לסגור את החברה ולחדול מהפעילות העסקית במסגרתה.

קניה, מכירה ומיזוג של משרדי ייעוץ מס

מייצגים רבים כיום מבינים כי משרד גדול יותר יאפשר להם להשקיע יותר בתקציב פרסום, להתפנות לטובת מפגשי שיווק ולנקוט בפעולות נוספות לטובת השבחת פועלם, מה שדוחף אותם לפעול לטובת הגדלת עסקם והגדלת המנגנון באמצעותם הם פועלים, לטובת שמירה על הקיים ו/או הגדלת שורת הרווח ו/או לטובת הקמת סביבת עבודה נוחה ותואמת את המצב.

הסכמי שותפות בין מייצגים

משבר הקורונה משפיע בין השאר גם על עולם המייצגים, רואי חשבון ויועצי מס - ניסיוננו מראה כי מייצגים רבים פועלים בימים אלה לטובת ביצוע עסקאות של מיזוג בין משרדם למשרדי מיצגים אחרים.

מכירת מניות בחברה פרטית

מכירת מניות בחברה פרטית הינה פעולה מקובלת המבוצעת כדבר שבשגרה, גם בימים של פעילות כלכלית רגילה וגם בתקופות של משבר, דוגמת הקורונה - איך עושים זאת נכון? קראו כאן.

עורך דין חברות

עורך דין חברות יכול לסייע לך בהקמת חברה וניהול תקין של חברה קיימת - למשרדנו מחלקה עיסקית לניהול חברות מהצד המשפטי ומהצד הפיננסי - קרא כאן עוד בנושא.

ליווי ועריכת הסכמים מרחוק

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים וחוזים באמצעים טכנולוגיים מרחוק בליווי עורכי דין וכלכלנים מומחים, מרכיב קריטי במציאות המסחרית של ימינו ובייתר שאת בתקופת משבר כמו הקורונה - לחצו כאן לפרטים.

ליווי עסקי לעולים חדשים

משרדנו מתמחה בליווי וייעוץ עסקי חכם לטובת הקמה של עסק בריא בישראל, תוך ניצול מרבי של הוראות החוק ושל ההטבות הניתנות לכל עולה חדש.

ייצוג משפטי לחברות ענק גדולות במשק

למשרדנו הניסיון, הידע והיכולת ללוות משפטית חברות ענק, חברות גדולות וחברות מובילות במשק הישראלי, פרטיות או ציבוריות, וזאת בשורה של תחומים משפטיים מובילים.

הבראת עסק/חברה בקושי תזרימי

למשרדנו ידע והתמחות ספציפית בהבראה של חברות, שיפור תוצאתם העסקית, סיוע בהתמודדות עם חייבים, בנקים, ספקים וחובות ובניהול משברים ו/או תהליכים אשר יש בהם כדי להציל את העסק ולהחזיר את המפתחות לבעליו במהירות האפשרית, בבריאות וחוסן כלכלי מרבי.

עסקים ברומניה

לרומניה כללים, מנטליות, שיטות עבודה ומארג עסקי משלה. כל אלה מחייבים התנהלות זהירה ומפוקחת מצד המשקיע הישראלי וזאת על מנת לשמר את ההשקעה, להבטיח קבלת הנדרש במחירים הנכונים ולמנוע גנבות או מהלכים לא תקינים על אדמת רומניה.

רכישה/התמזגות עם פרקטיקה קיימת

מקצוע ראיית החשבון ויעוץ המס אינם נעשים יותר קלים. ההפך הוא הנכון, התחרות גדלה, המחירים יורדים, מוסר התשלומים פגום, לקוחות כיום פחות נאמנים מבעבר, משרדי ראיית חשבון גדולים קולטים עבודה שבעבר הייתה נחלת הקטנים, רשות המס מצפה מהמייצגים לעשות יותר מבעבר, החשיפה המקצועית של המייצגים גדלה, עלויות השכר והשכירות גדלות - בקיצור, לא חיים קלים.

הכנסת שותף לעסק

הכנסת שותף לעסק יכולה להקל את המעמסה ולסייע לעסק שלנו להפוך עסק משגשג ומצליח יותר - קראו כאן בעניין הסכם שותפים, כל מה שכדאי לדעת על הכנסת שותף לעסק.

עלייה בפעילות אנשי עסקים ישראלים באפריקה

בתקופה האחרונה נרשמה עלייה משמעותית בפעילות אנשי עסקים ישראלים ביבשת אפריקה ובמיוחד במדינת אתיופיה, כך עולה מסקירה של דסק אתיופיה-ישראל המשמש כלשכת מסחר בין שתי המדינות במשרדנו המתמחה במיסוי ישראלי ובינלאומי, כמו גם בייצוג אנשים עסקים ובעריכת עסקאות והסכמים בישראל ומחוצה לה.

הסכם שותפות

יש להתייחס לבניית הסכם שיתוף נכון ומוצלח כאל עבודה מורכבת, שדורשת סבלנות ופתרונות יצירתיים. הצדדים נדרשים להשקיע מאמצים בניסוח הסעיפים העסקיים הקשורים להקמת השותפות, על מנת להימנע מיצירת הסכם קלוקל שלא מכסה את הסעיפים הרלוונטיים - קראו כאן בהרחבה.

מיזמים עסקיים באתיופיה

דסק אתיופיה של משרדנו משמש כלשכת מסחר לצורכי קידום עסקים בין ישראל לבין מדינות אתיופיה וישמח לעמוד לרשותך ככל הנדרש לטובת קידום מיזמים עסקיים באתיופיה.

מיזוג עם משרד קרן לוי חפץ ומשרד יורק מהרצליה

משרדנו ממשיך להתרחב וסיים בימים אלה מיזוג נוסף וקליטת שותפים עורכי דין חדשים לפירמה. המשרד מונה 50 עורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים, בארבעה סניפים בישראל ועוד שני סניפים פעילים בחו"ל.

עושק / כפייה כעילה לביטול חוזה

סעיפים 17-18 לחוק החוזים (חלק כללי), התשל"ג-1973 מתייחסים לאפשרות של ביטול חוזה שנכרת עקב "כפיה" או "עושק" - להלן סיקור מקצועי מיוחד בנושא.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.