מאת:

ליווי ועריכת הסכמים מרחוק בליווי עורכי דין וכלכלנים מומחים

מצב משבר הקורונה לאו דווקא עוצר פעילות - ישנם כלים משפטיים ועסקיים, לחישוב מסלול מחדש ולהתנעת פעילות מחודשת בהתאם לתנאים החדשים. כדי להמשיך את פעילות העסק במהלך מגפת הקורונה מרחוק זקוק העסק להתאים עצמו למצב החדש ובין השאר לפתוח אפיקי פעילות מחודשים ויכולת להעניק ללקוחותיו שירותים חדשים. לשם כך צריך העסק, לא אחת, לערוך הסכם מחודש מול ספק או אל מול הלקוח או מול גורמים קשורים אחרים.

 

היה והעסק או בעליו מזהה הזדמנות לרכוש דווקא עתה, בשעת המשבר, עסק או נכס או פעילות אחרת שלא תעמוד לפניך מחר, אזי ייתכן מאוד שכדאי לקדם את הרכישה עתה, גם במהלך ימי משבר. משרדנו נערך למציאות החדשה ומעניק אפשרות להתקשרות חוזית ומתן ליווי משפטי אמין ואחראי באופן מיידי. כלל גדול הוא כי בשעת משבר מתעוררות גם הזדמנויות רבות ובכדי לזכות בהן נדרשת פעולה מהירה ומקצועית, כאן אנו נדע לעזור. אסור להתרשל בשלב ההסכם או החוזה - ההשלכות עלולות להיות בלתי הפיכות. לשם עריכת  חוזה או הסכם נדרשים בקיאות והתמחות ייחודית בדין הרלוונטי, במיסוי ובניהול משא ומתן. גם היום שיכולת התנועה ממקום למקום מוגבלת, אנו מאפשרים ליווי והכנה של הסכמים וחוזים בליווי מקצועי ואחראי. יודגש כי משרד וותיק ומנוסה מהגדולים בישראל, הנו בטוחה למתן שירות אחראי ומהימן, גם בליווי מרחוק.

 

פלטפורמה נוחה לעריכת הסכמים וחוזים באמצעים טכנולוגים מרחוק

במשרדנו, המורכב מעורכי דין, כלכלנים ורואי חשבון, מחלקת חוזים ועסקאות המטפלת במגוון רחב של תחומים אשר מלווה באופן צמוד את לקוחותינו בכל עסקה, כאשר המנגנון ערוך כיום לליווי משפטי אמין ומקצועי מבלי יציאה מהבית. מחלקת חוזים ועסקאות במשרדנו מורכבת ממיטב עורכי הדין אשר להם השכלה רחבה מעבר לתחום המשפטי גם בתחומים פיננסיים וביניהם מומחים בעלי השכלה פורמלית בכלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות וכן ניסיון פרקטי רב בתחומים אלו.

 

במציאות המסחרית של ימינו וביתר שאת בתקופת משבר כמו הקורונה, כל עסקה המבוצעת חייבת להיבחן הן בעיניים מסחריות והן בעיניים משפטיות, כאשר המבט המשפטי אף הוא ראוי שייבחן מכמה וכמה זוויות, לא רק ברמה המשפטית "הרגילה" אלא אף מהיבטים מיסויים ומהיבטים בינלאומיים, תוך בקיאות והבנה בנושאים מסחריים, בדינאמיקה העסקית ובאילוצים של הצדדים. רק עריכה נכונה של ההסכם, ראייה וחשיבה קדימה תוך ניהול הסיכויים והסיכונים הגלומים בכל עסקה תביא לתוצאות המיוחלות. בקיאות בתחומי הכלכלה והמס הינה קריטית לטובת קידום ענייני הלקוח וכי בחלק גדול של המקרים, בקיאות זו הופכת את העסקה לכדאית במיוחד, והתעלמות משיקולים אלה יכולה להביא לידי נזקים גדולים. במידת הצורך נסייע ללקוח בתכנון העסקה, אופן בנייתה, הצגת מספר חלופות אפשרויות לטובת הוצאתה אל הפועל ועוד.

 

בקיאות בדיני חוזים בינלאומיים

כמו כן המערכת שהקמנו מעניקה תמיכה משפטית רחבה של עורכי דין בעלי ניסיון ספציפי בעריכת עסקאות בין-לאומיות ולשם כך למשרדנו מספר סניפים בחו"ל. מצב דברים זה מאפשר לנו לבחון את העסקאות לא רק מהפן המקומי אלא אף בפן הבינלאומי בצמתים המסחריים המרכזים באירופה ובעולם, לגבש עבורך תכנון מס בין-לאומי נכון ולהבטיח התנהלות חוקית ושקופה על פי דיני מדינת ישראלהיום יותר מתמיד יש באפשרותך לקדם מהלכים חוזיים ועסקיים באמצעות צוות מקצועי של עורכי דין וכלכלנים מרחוק.

 

טיפול מקצועי ואחראי מתחיל בפניה להתייעצות - צור קשר ואנו נקדם עיניינך בהקדם!

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

תשלום מס עסקאות עודף

מאת: אלי דורון, עו"ד

חוק מס ערך מוסף מטיל חבות במס על עסקאות בישראל. אלא, שישנם מקרים שבהם משולם מס מבלי חבות לשלמו. באילו מקרים ניתן לפעול על מנת לקבלו בחזרה? מומלץ להיוועץ בעורך דין מומחה טרם העסקה, וכן מיד לאחר כל שינוי שחל בתנאיה.

רישוי עסקים וצו סגירה מנהלי

מאת: אלי דורון, עו"ד

חוק רישוי עסקים קובע, כי כל עסק שמופיע בצו רישוי עסקים חייב ברישיון עסק להפעלתו. כדי להימנע מסנקציות בעקבות הפעלת עסק ללא רישוי, חשוב להתעמק בדרישות המשפטיות והרישוי המתאימות לכל סוג עסק.

פאנל הערכות לתום שנת המס 2022 ותחילת 2023 - וובינר 05.12.22

מאת: אלי דורון, עו"ד

ב-05 בדצמבר 2022 קיים משרדנו פאנל של מומחי המשרד בהשתתפות 150 רואי חשבון, עורכי דין, יועצי מס ולקוחות – שעסק בסוגיות של מיסוי, התחדשות עירונית, הקמת עסק והסכם מייסדים וחדלות פירעון. צפו בהרצאות>

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.