מאת:


ליווי ועריכת הסכמים מרחוק בליווי עורכי דין וכלכלנים מומחים

מצב משבר הקורונה לאו דווקא עוצר פעילות - ישנם כלים משפטיים ועסקיים, לחישוב מסלול מחדש ולהתנעת פעילות מחודשת בהתאם לתנאים החדשים. כדי להמשיך את פעילות העסק במהלך מגפת הקורונה מרחוק זקוק העסק להתאים עצמו למצב החדש ובין השאר לפתוח אפיקי פעילות מחודשים ויכולת להעניק ללקוחותיו שירותים חדשים. לשם כך צריך העסק, לא אחת, לערוך הסכם מחודש מול ספק או אל מול הלקוח או מול גורמים קשורים אחרים.

 

היה והעסק או בעליו מזהה הזדמנות לרכוש דווקא עתה, בשעת המשבר, עסק או נכס או פעילות אחרת שלא תעמוד לפניך מחר, אזי ייתכן מאוד שכדאי לקדם את הרכישה עתה, גם במהלך ימי משבר. משרדנו נערך למציאות החדשה ומעניק אפשרות להתקשרות חוזית ומתן ליווי משפטי אמין ואחראי באופן מיידי. כלל גדול הוא כי בשעת משבר מתעוררות גם הזדמנויות רבות ובכדי לזכות בהן נדרשת פעולה מהירה ומקצועית, כאן אנו נדע לעזור. אסור להתרשל בשלב ההסכם או החוזה - ההשלכות עלולות להיות בלתי הפיכות. לשם עריכת  חוזה או הסכם נדרשים בקיאות והתמחות ייחודית בדין הרלוונטי, במיסוי ובניהול משא ומתן. גם היום שיכולת התנועה ממקום למקום מוגבלת, אנו מאפשרים ליווי והכנה של הסכמים וחוזים בליווי מקצועי ואחראי. יודגש כי משרד וותיק ומנוסה מהגדולים בישראל, הנו בטוחה למתן שירות אחראי ומהימן, גם בליווי מרחוק.

 

פלטפורמה נוחה לעריכת הסכמים וחוזים באמצעים טכנולוגים מרחוק

במשרדנו, המורכב מעורכי דין, כלכלנים ורואי חשבון, מחלקת חוזים ועסקאות המטפלת במגוון רחב של תחומים אשר מלווה באופן צמוד את לקוחותינו בכל עסקה, כאשר המנגנון ערוך כיום לליווי משפטי אמין ומקצועי מבלי יציאה מהבית. מחלקת חוזים ועסקאות במשרדנו מורכבת ממיטב עורכי הדין אשר להם השכלה רחבה מעבר לתחום המשפטי גם בתחומים פיננסיים וביניהם מומחים בעלי השכלה פורמלית בכלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות וכן ניסיון פרקטי רב בתחומים אלו.

 

במציאות המסחרית של ימינו וביתר שאת בתקופת משבר כמו הקורונה, כל עסקה המבוצעת חייבת להיבחן הן בעיניים מסחריות והן בעיניים משפטיות, כאשר המבט המשפטי אף הוא ראוי שייבחן מכמה וכמה זוויות, לא רק ברמה המשפטית "הרגילה" אלא אף מהיבטים מיסויים ומהיבטים בינלאומיים, תוך בקיאות והבנה בנושאים מסחריים, בדינאמיקה העסקית ובאילוצים של הצדדים. רק עריכה נכונה של ההסכם, ראייה וחשיבה קדימה תוך ניהול הסיכויים והסיכונים הגלומים בכל עסקה תביא לתוצאות המיוחלות. בקיאות בתחומי הכלכלה והמס הינה קריטית לטובת קידום ענייני הלקוח וכי בחלק גדול של המקרים, בקיאות זו הופכת את העסקה לכדאית במיוחד, והתעלמות משיקולים אלה יכולה להביא לידי נזקים גדולים. במידת הצורך נסייע ללקוח בתכנון העסקה, אופן בנייתה, הצגת מספר חלופות אפשרויות לטובת הוצאתה אל הפועל ועוד.

 

בקיאות בדיני חוזים בינלאומיים

כמו כן המערכת שהקמנו מעניקה תמיכה משפטית רחבה של עורכי דין בעלי ניסיון ספציפי בעריכת עסקאות בין-לאומיות ולשם כך למשרדנו מספר סניפים בחו"ל. מצב דברים זה מאפשר לנו לבחון את העסקאות לא רק מהפן המקומי אלא אף בפן הבינלאומי בצמתים המסחריים המרכזים באירופה ובעולם, לגבש עבורך תכנון מס בין-לאומי נכון ולהבטיח התנהלות חוקית ושקופה על פי דיני מדינת ישראלהיום יותר מתמיד יש באפשרותך לקדם מהלכים חוזיים ועסקיים באמצעות צוות מקצועי של עורכי דין וכלכלנים מרחוק.

 

טיפול מקצועי ואחראי מתחיל בפניה להתייעצות - צור קשר ואנו נקדם עיניינך בהקדם!

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

קיפוח בעלי מניות המיעוט - תביעה נגזרת

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

במאמר זה נעסוק בהסדר המשפטי הקבוע בפרק השלישי לחוק החברות העוסק בתביעה נגזרת כאמצעי להתמודדות עם מצב של קיפוח בעלי המניות בחברה.

מתן שירותים משפטיים בעניין פירוק חברה מרצון

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); פליקס נפתליב עו"ד

הליך פירוק חברה מרצון הינו הליך וולנטרי אותו יוזמים בעלי מניות בחברה (להבדיל מפירוק שנגרם עקב היקלעותה של החברה למצב של חדלות פירעון), המעוניינים לסגור את החברה ולחדול מהפעילות העסקית במסגרתה.

קניה, מכירה ומיזוג של משרדי ייעוץ מס

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

מייצגים רבים כיום מבינים כי משרד גדול יותר יאפשר להם להשקיע יותר בתקציב פרסום, להתפנות לטובת מפגשי שיווק ולנקוט בפעולות נוספות לטובת השבחת פועלם, מה שדוחף אותם לפעול לטובת הגדלת עסקם והגדלת המנגנון באמצעותם הם פועלים, לטובת שמירה על הקיים ו/או הגדלת שורת הרווח ו/או לטובת הקמת סביבת עבודה נוחה ותואמת את המצב.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.