מאת:


ליווי ועריכת הסכמים מרחוק בליווי עורכי דין וכלכלנים מומחים

מצב משבר הקורונה לאו דווקא עוצר פעילות - ישנם כלים משפטיים ועסקיים, לחישוב מסלול מחדש ולהתנעת פעילות מחודשת בהתאם לתנאים החדשים. כדי להמשיך את פעילות העסק במהלך מגפת הקורונה מרחוק זקוק העסק להתאים עצמו למצב החדש ובין השאר לפתוח אפיקי פעילות מחודשים ויכולת להעניק ללקוחותיו שירותים חדשים. לשם כך צריך העסק, לא אחת, לערוך הסכם מחודש מול ספק או אל מול הלקוח או מול גורמים קשורים אחרים.

 

היה והעסק או בעליו מזהה הזדמנות לרכוש דווקא עתה, בשעת המשבר, עסק או נכס או פעילות אחרת שלא תעמוד לפניך מחר, אזי ייתכן מאוד שכדאי לקדם את הרכישה עתה, גם במהלך ימי משבר. משרדנו נערך למציאות החדשה ומעניק אפשרות להתקשרות חוזית ומתן ליווי משפטי אמין ואחראי באופן מיידי. כלל גדול הוא כי בשעת משבר מתעוררות גם הזדמנויות רבות ובכדי לזכות בהן נדרשת פעולה מהירה ומקצועית, כאן אנו נדע לעזור. אסור להתרשל בשלב ההסכם או החוזה - ההשלכות עלולות להיות בלתי הפיכות. לשם עריכת  חוזה או הסכם נדרשים בקיאות והתמחות ייחודית בדין הרלוונטי, במיסוי ובניהול משא ומתן. גם היום שיכולת התנועה ממקום למקום מוגבלת, אנו מאפשרים ליווי והכנה של הסכמים וחוזים בליווי מקצועי ואחראי. יודגש כי משרד וותיק ומנוסה מהגדולים בישראל, הנו בטוחה למתן שירות אחראי ומהימן, גם בליווי מרחוק.

 

פלטפורמה נוחה לעריכת הסכמים וחוזים באמצעים טכנולוגים מרחוק

במשרדנו, המורכב מעורכי דין, כלכלנים ורואי חשבון, מחלקת חוזים ועסקאות המטפלת במגוון רחב של תחומים אשר מלווה באופן צמוד את לקוחותינו בכל עסקה, כאשר המנגנון ערוך כיום לליווי משפטי אמין ומקצועי מבלי יציאה מהבית. מחלקת חוזים ועסקאות במשרדנו מורכבת ממיטב עורכי הדין אשר להם השכלה רחבה מעבר לתחום המשפטי גם בתחומים פיננסיים וביניהם מומחים בעלי השכלה פורמלית בכלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות וכן ניסיון פרקטי רב בתחומים אלו.

 

במציאות המסחרית של ימינו וביתר שאת בתקופת משבר כמו הקורונה, כל עסקה המבוצעת חייבת להיבחן הן בעיניים מסחריות והן בעיניים משפטיות, כאשר המבט המשפטי אף הוא ראוי שייבחן מכמה וכמה זוויות, לא רק ברמה המשפטית "הרגילה" אלא אף מהיבטים מיסויים ומהיבטים בינלאומיים, תוך בקיאות והבנה בנושאים מסחריים, בדינאמיקה העסקית ובאילוצים של הצדדים. רק עריכה נכונה של ההסכם, ראייה וחשיבה קדימה תוך ניהול הסיכויים והסיכונים הגלומים בכל עסקה תביא לתוצאות המיוחלות. בקיאות בתחומי הכלכלה והמס הינה קריטית לטובת קידום ענייני הלקוח וכי בחלק גדול של המקרים, בקיאות זו הופכת את העסקה לכדאית במיוחד, והתעלמות משיקולים אלה יכולה להביא לידי נזקים גדולים. במידת הצורך נסייע ללקוח בתכנון העסקה, אופן בנייתה, הצגת מספר חלופות אפשרויות לטובת הוצאתה אל הפועל ועוד.

 

בקיאות בדיני חוזים בינלאומיים

כמו כן המערכת שהקמנו מעניקה תמיכה משפטית רחבה של עורכי דין בעלי ניסיון ספציפי בעריכת עסקאות בין-לאומיות ולשם כך למשרדנו מספר סניפים בחו"ל. מצב דברים זה מאפשר לנו לבחון את העסקאות לא רק מהפן המקומי אלא אף בפן הבינלאומי בצמתים המסחריים המרכזים באירופה ובעולם, לגבש עבורך תכנון מס בין-לאומי נכון ולהבטיח התנהלות חוקית ושקופה על פי דיני מדינת ישראלהיום יותר מתמיד יש באפשרותך לקדם מהלכים חוזיים ועסקיים באמצעות צוות מקצועי של עורכי דין וכלכלנים מרחוק.

 

טיפול מקצועי ואחראי מתחיל בפניה להתייעצות - צור קשר ואנו נקדם עיניינך בהקדם!

ליווי ועריכת הסכמים מרחוק

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

קניה, מכירה ומיזוג של משרדי ייעוץ מס

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

מייצגים רבים כיום מבינים כי משרד גדול יותר יאפשר להם להשקיע יותר בתקציב פרסום, להתפנות לטובת מפגשי שיווק ולנקוט בפעולות נוספות לטובת השבחת פועלם, מה שדוחף אותם לפעול לטובת הגדלת עסקם והגדלת המנגנון באמצעותם הם פועלים, לטובת שמירה על הקיים ו/או הגדלת שורת הרווח ו/או לטובת הקמת סביבת עבודה נוחה ותואמת את המצב.

הסכמי שותפות בין מייצגים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משבר הקורונה משפיע בין השאר גם על עולם המייצגים, רואי חשבון ויועצי מס - ניסיוננו מראה כי מייצגים רבים פועלים בימים אלה לטובת ביצוע עסקאות של מיזוג בין משרדם למשרדי מיצגים אחרים.

מכירת מניות בחברה פרטית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

מכירת מניות בחברה פרטית הינה פעולה מקובלת המבוצעת כדבר שבשגרה, גם בימים של פעילות כלכלית רגילה וגם בתקופות של משבר, דוגמת הקורונה - איך עושים זאת נכון? קראו כאן.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים