מחלקת הליטיגציה במשרדנו בעלת פרקטיקה מגוונת של ליווי מגוון רחב של סכסוכים עסקיים ופרטיים, בין אם הם מקומיים או בינלאומיים.

משרדנו מטפל בהליכי ליטיגציה מורכבים בתחום האזרחי והמסחרי במגוון רחב של תחומים, החל מתביעות מסחריות וחוזיות, תביעות כספיות, תביעות מנהליות, תובענות ייצוגיות, אחריות נושאי משרה, תביעות בתחומי שוק ההון וניירות ערך, הגבלים עסקיים, דיני עבודה, קניין רוחני, מכרזים, בנקאות וגבייה, נדל"ן, דיני משפחה, צוואות וירושות, לשון הרע, נזיקין, רשלנות רפואית וכו'. כמו כן, יש לנו ניסיון רב בליווי הליכי רגולציה שונים.

ההבנה וההיכרות עם סביבות משפט זרות, מאפשרות לנו לנהל תיקי ליטיגציה בינלאומית כנגד גופים הפועלים מחוץ למדינת ישראל באופן בו, בתואם לדין במדינת ישראל, תנוהל התביעה מולם במדינת ישראל אף במידה ויש לאכוף את פסק הדין במדינות זרות בהן פועלים הגופים הזרים הנתבעים. 

 

צוות המחלקה

על מנת למקסם את השירות והתוצאה עבור הלקוח, מורכב צוות המחלקה מעורכי דין, כלכלנים, רואי חשבון ויוצאי רשויות המדינה הבקיאים ומנוסים כל אחד בתחומו, העובדים יחדיו על מנת לייצר עבור הלקוח פתרון שלם, כולל ומיטבי למצבו המשפטי.

עבודת הצוות האינטרדיסציפלינרית של המחלקה בצורה של צוותים משולבים עם שאר המחלקות בפירמה, מאפשרת לנו להפוך כל אבן ואבן עד למציאת פתרון. כך אנו יכולים להעניק ללקוחות שלנו יתרון חשוב בטיפול בסכסוך המשפטי ולאפשר לנו להגן עליהם מפני סיכונים אפשריים. למשל, צוות המחלקה עובד בשיתוף עם מחלקת חדלות פירעון ושיקום כלכלי לייצוג וליווי חברות ו/או נושים וגופים שונים בהליכי חדלות פירעון וכן ייצוג וליווי דירקטורים או חברות בהליכים ובתביעות הנוגעים לדירקטוריון החברה.

עוד מקפידה המחלקה על הסתכלות רחבה על טובת הלקוח, כזו היודעת לקחת בחשבון את מכלול השיקולים העסקיים, המסחריים, התדמיתיים, התזרימיים, המשפחתיים והאחרים ובהתאם למכלול השיקולים להנחות ולנווט את ההליך המשפטי כך שיתן מענה לאינטרסים הכוללים של הלקוח ויחתור לפתרון בזמן הקצר ביותר.

 

ליווי מלא ומקיף

מחלקת הליטיגציה מודעת לכך כי ניהול הליך משפטי בפני ערכאות ובתי משפט שונים מחייב התמחות ספציפית תוך התמקדות בסוג הסכסוך, סוג בית המשפט, אופי הטיעונים המועלים, זהות הלקוח והצד השני ועוד. לשם כך, אנו מלווים את לקוחותינו כבר בשלבים שלפני תחילת ההליך המשפטי במטרה לבנות אסטרטגיה משפטית לניהול הסכסוך וגם אח"כ במסגרת ההליכים בבתי המשפט, בכל הערכאות ובכל הטריבונלים, לרבות בית המשפט העליון,  רשויות המדינה ומוסדות בוררות וגישור. יחד עם זאת, אנו יודעים להשתלב בהליך המשפטי בכל שלב שלו ובכל נקודת זמן.

 

לקוחות המשרד

משרדנו מייצג חברות ותאגידים מסחריים, ישראלים ובינלאומיים, כמו גם לקוחות פרטיים, אנשי עסקים ונושאי משרה.

רשימת לקוחות המשרד כוללת מגוון גופים וחברות, גופים מוסדיים ורשויות מוניציפליות, חברות רב לאומיות וחברות ישראליות ציבוריות ופרטיות, הכוללות בין השאר את הלקוחות הבאים, אשר חלקם מיוצגים על ידי המשרד על בסיס קבוע וחלקם על פי הצורך על בסיס מזדמן: אסם; פישמן רשתות; קבוצת גזית גלוב; Semitool; נטוויז'ן; Tyco (Healthcare); פלאפון; אאורה השקעות; קבוצת "אדמה"; אחים דוניץ; קבוצת כרפיס; "הצלחת יחזקאל"; מרכז הבניה הישראלי; א. אפשטיין; גאון נדל"ן; יחזקאל מורד; קבוצת רחמני; אושפיר; קבוצת "אביעד"; ס.י.א.ט. כרמל ועוד.

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

פירוק שותפות בנכסי נדל"ן

יש חשיבות מכרעת בבניית אסטרטגיה אשר תאפשר הוצאת המתבקש אל הפועל בתבונה ובמינימום מס והכול תוך שמירה על עקרונות של חוקיות ושקיפות מלאה.

ניהול מאבקי ירושה - מחלוקת בנוגע לצוואה

סכסוכי ירושה הם תופעה מצערת הפוקדת משפחות לא מעטות. ראוי לערוך הבחנה בין שני מצבים מרכזיים של סכסוכים הנוגעים לנכסים שמותיר אחריו אדם שהלך לעולמו:

בג"צ נגד מנגנון הפיצוי למגזר העסקי במשבר הקורונה

קראו כאן בהרחבה אודות העתירה שהוגשה בבג"צ נגד מדינת ישראל, בדבר מנגנון הפיצוי שהציעה הממשלה למגזר העסקי שנפגע מווירוס הקורונה.

בג"צ כנגד מנגנון הפיצוי שהציעה הממשלה למגזר העסקי

קראו כאן בהרחבה אודות העתירה שהוגשה בבג"צ נגד מדינת ישראל, בדבר מנגנון הפיצוי שהציעה הממשלה למגזר העסקי שנפגע מווירוס הקורונה.

קריאה להצלת המשק והמגזר העסקי

להלן נוסח מלא של המכתב שנשלח ממשרדנו לראשי כל הבנקים ולממשלה להירתם, לגלות אחריות וערבות הדדית ולהקפיא לרבעון הקרוב את מערכת האשראי וההלוואות במשק על מנת לאפשר למגזר העסקי לשרוד ולעבור את המשבר הנוכחי מבלי לגרום לנזקים נוספים על אלו שכבר נגרמו.

מוקד חירום למתן ליווי משפטי בימי הקורונה

מוקד חירום מיוחד של משרדנו אשר יאפשר לכל דורש לשוחח עם עורך דין הבקיא בתחום מומחיות משפטי לו הוא זקוק, ולקבל מענה משפטי מתאים מבלי כל צורך להגיע פיזית למשרד.

הרחבת פעילות המחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בחיפה

כבוד השופטת למלשטריך לטר וכבוד השופטת טאובר יצטרפו לסגן הנשיא כבוד השופט רון סוקול, ובכך יגדילו פי 3 את מספר השופטים המכהנים במחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בחיפה וזאת בהמשך לפניית משרדנו בנושא.

פנייה לשרת המשפטים בנושא פיתוח המחלקה הכלכלית בחיפה

לאחרונה התבצעה פנייה מטעם משרדנו לשרת המשפטים בבקשה להרחבת פעילותה של המחלקה הכלכלית הפועלת בבית המשפט המחוזי בחיפה על ידי הוספת שופטים אשר יכהנו בה, הואיל וכיום מכהן במחלקה זו שופט אחד בלבד ובשל כך מפספסת מחלקה זו את ייעודה כאמצעי לקידום הפעילות העסקית וחיזוק הכלכלה של אזור חיפה והצפון.

יסוד והקמה של תאגיד ביטוחי ע"י עו"ד מומחה בדיני ביטוח

משרדנו מורכב מעו"ד, רו"ח, יועצי מס, סוכני ביטוח ואחרים המתמחים בליווי משפטי עבור סוכני ביטוח, יזמים ואחרים המבקשים להקים פעילות ו/או מיזמים אחרים בתחום הביטוח ובכלל זה – תאגיד ביטוחי...

הקפאת הליכים, הסדרי נושים והבראת חברות

משרדנו ידע לבלום עבורך את הנזק ולקבל עבורך את ההחלטות הקשות מתוך שאיפה להציל עבורך את העסק ואת הונך האישי. משרדנו יידע לנהל את המשבר עבורך תחת מצב לא רצוי בו המשבר הוא זה שמנהל אותך.

שותפך מתכחש לך כשותף בעסק?

משרדנו מורגל בטיפול מול נוכלים, רמאים, גזלנים ואחרים אשר החליטו, על דעת עצמם, ביגוד למוסכם עמם, לפגוע ו/או לנשל ו/או לרמוס שותף לא רשום - כל הפרטים כאן.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.