משבר "נופל" יום אחד לתוך ארגון ומחייב משאבים רבים כדי להביאו לידי פתרון. לרוב מדובר באירוע לא מתוכנן שנוצר על ידי גורם חיצוני, אם כי, לעיתים קיים צורך במשבר יזום לצורך הגעה ליעדים. כך או כך, ניהול משברים חייב להיות הליך מקצועי שכולל שלבים מקדמיים של הבנת עומק העניין, ביצוע פעולות נקודתיות שמטרתן להגדיר את "גבולות" האירוע ומכאן שליטה בנעשה, יהול נכון והשגת יעדים.
 
תחום ניהול המשברים התפתח מאד בשנים האחרונות במערכת העסקית והמשפטית. משרדנו הכיר בצורך הקיים בתחום ומעמיד את הידע והניסיון הטובים ביותר לשירותכם - אנו מביאים למחלקה ניסיון רב  בניהול משברים משפטיים, פוליטיים ועסקיים. כמו כן צברנו ידע מקצועי בניהול משברים משולבים המערבים רגולציה, תקשורת ופוליטיקה פנימית וחיצונית.
 
 
 
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

משבר הקורונה והשלכותיו

סיקור נרחב מיוחד אודות משבר הקורונה והשלכותיו השונות, האישיות, הכלכליות והעסקיות בישראל בחודשים האחרונים, על הפעילות הציבורית של משרדנו בימים אלו ומדוע כבר ניתן לראות אור בקצה המנהרה?

יבוא מוצרים רפואיים ואחרים הקשורים במגפת הקורונה

משרדנו מציע ליווי משפטי ומסחרי לישראלים המבקשים לייבא לארץ מוצרים רפואיים ואחרים הקשורים במגפת הקורונה - לחצו כאן לכל הפרטים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.