עסקים בעוטף עזה ובצפון, כך תגישו תביעת פיצויים לנזק עקיף

מי רשאי לקבל פיצויים מהמדינה, איך ולמי מגישים את התביעה, מה היקף התשלומים והאם ניתן יהיה לקבל מקדמות באופן מיידי. על שאלות אלה ועוד אנו עונים במדריך שפרסמו, עוה"ד אלי דורון ושחר נח ממשרדנו, לטובת אותם בעלי עסקים שנפגעו עקב המלחמה.

19/10/2023
כלכליסט

מי זכאי לפיצויים כספיים בגין נזקים כלכליים שנגרמים במלחמה?

אילו פיצויים מגיעים לבעלי עסקים, חברות, עצמאיים ואנשים פרטיים שנפגעו כלכלית מהלחימה? עו"ד אלי דורון, שותף מייסד במשרדנו, מסביר בפודקאסט את מה שצריך לדעת על קידום קבלת פיצויים בעקבות הנזקים הכלכליים שנגרמים מהמלחמה

19/10/2023
N12

המדריך להגשת תביעות פיצויים בגין נזקי המלחמה

לאחר אובדן החיים העצום, עשרות אלפי תושבים בדרום נאלצו לעקור מבתיהם שהוחרבו, ובצד הטרגדיות האישיות מעגל הנזק התרחב לעסקים רבים. עוה"ד אלי דורון ודורון פסו במדריך שפורסם בפוסטה מסבירים מה קובע חוק מס רכוש, בגין אילו נזקים יינתן פיצוי וכיצד יש להגיש תובענה.

18/10/2023
פוסטה

מלחמת "חרבות ברזל" – מהן הזכויות שמגיעות לכם?

לאור פנייה של רבים ועל אף הקושי האדיר לחשוב על שגרה כעת, לפניכם סקירה קצרה לגבי זכויות לקבלת פיצוי מקרן הפיצויים של מס רכוש בעקבות נזקים במסגרת מלמת חרבות ברזל.

16/10/2023
ניוז חיפה

תשלומי שכר לשחקנים בכל הליגות בישראל חייבים במס

בית המשפט קבע לאחרונה שאין הבדל בין ליגת העל ובין הליגות התחתונות בכל הנוגע לחבות במס על השכר שמשולם לשחקנים ולצוות המקצועי. עוה"ד אלי דורון ודורון פסו, מומחים למיסים ממשרדנו, מסבירים את ההשלכות.

14/9/2023
וואלה ספורט

מרכזי נדל"ן ובתי מלון מוכנים להשקיע היום בשפים הנכונים

עו"ד עמית גרוס, שותף מייסד וראש מחלקת דיני עבודה במשרדנו המייצג עשרות מסעדות, מגיב בכתבה שפורסמה בווינט על עסקאות מיזוגים ורכישות בתחום המסעדנות. לדבריו: "לא ירחק היום שנראה גם את קבוצות המסעדנות הגדולות בארץ נסחרות גם בבורסה לניירות ערך, ואם זה יקרה – בעתיד כל אחד מאיתנו יוכל להיות שותף במסעדה או בבית קפה".

7/9/2023
Ynet

השתלמות לנותני שירותים פיננסים עצמאים ועובדים בתאגידים

משרדנו בשיתוף חברת הייעוץ MITIGATE ציות וניהול סיכונים פותחים השתלמות ייחודית ופרקטית. ההשתלמות מועברת על ידי עורכי דין ויועצים מהבכירים בישראל בתחום, כמו גם מרצים בכירים מטעם רשויות המדינה.

5/9/2023
פוסטה

נקלעתם לחובות כספיים? כך כדאי לנהוג

עו"ד מוניקה קיורקיאן-קרוואני, ממחלקת גבייה והוצאה לפועל במשרדנו, במדריך שפורסם במאקו מסבירה מה הן האפשרויות העומדות בפני מי שנקלע לקשיים ומה התשלומים שאסור לפגר בהם.

4/9/2023
Mako

עו''ד ורו''ח ירון טיקוצקי על ארועי חדלות פירעון של יזמי התחדשות עירונית

עו''ד ירון טיקוצקי, ראש מחלקת הנדל"ן במשרדנו, התראיין לתוכנית הנדל"ן ברדיו 102FM ושוחח על ארועי חדלות פירעון של יזמי התחדשות עירונית.

30/8/2023
רדיו תל אביב

מתכננים רילוקיישן? אל תשכחו להסדיר גם את ענייני המס שלכם

המצב הפוליטי בישראל והמאבק כנגד הרפורמה-מהפכה המשפטית והמחאות כנגד מדיניות הממשלה העלו שוב לאחרונה לסדר היום את נושא הרילוקשיין והמעבר לחו"ל. עוה"ד אלי דורון ודורון פסו במדריך שפורסם בביזפורטל מסבירים מה שצריך לדעת על ההשלכות המיסויות של רילוקיישן.

12/8/2023
ביזפורטל

פרוטקשן הוא טרור: על המדינה לפצות בעלי עסקים שנפגעו

רגע לפני היציאה לפגרת הקיץ אושרה בכנסת הצעת חוק שנועדה להילחם בתופעה הכאובה של גביית דמי החסות ("פרוטקשן"). במאמר דעה שפורסם בכלכליסט, עו"ד תמיר קלדרון מנהל מחלקת ליטיגציית מיסים וצווארון לבן, מסביר כי החמרה בעונשים על גביית דמי חסות אינה מספיקה וכי על המדינה לפצות בעלי עסקים אשר ניזוקו.

11/8/2023
כלכליסט

מאות אלפי תלמידים נמצאים כרגע בחופשת הקיץ - האם הם מבוטחים?

פוליסת "ביטוח תלמידים" מבטחת את כל תלמידי ישראל בני 3 עד 18, הלומדים במסגרת חוק חינוך חובה במוסדות החינוך בישראל. עו"ד ענבל נעים, מומחית לביטוח ונזיקין ממשרדנו, מסבירה במדריך שהתפרסם בישראל היום, כיצד הפוליסה פועלת במהלך החופש הגדול.

31/7/2023
ישראל היום

נמלטים מההפיכה המשפטית? כך לא תהפכו לעברייני מס

עוה"ד אלי דורון ודורון פסו, מומחי המיסוי במשרדנו, במדריך שפורסם בוואלה, מסבירים על הליך ניתוק תושבות מול רשות המיסים והביטוח הלאומי.

30/7/2023
וואלה

מתכננים לחלק את החיים בין ישראל לחו"ל? כך ישתנו בקרוב חוקי המס

השבוע פרסמו משרד האוצר ורשות המסים תזכיר חוק חדש להערות הציבור, המשנה את הנוסחאות לפיהן נקבע מיהו תושב ישראל לצורכי מס וישפיע באופן דרמטי על ישראלים רבים שמנהלים את עסקיהם ברחבי העולם, או יוצאים לרילוקיישן. עו"ד דורון פסו ממחלקת המיסים במשרדנו, מסביר לYnet על ההשפעה של החוק על משפחות ויחידים שאינם נשואים.

25/7/2023
Ynet

בדרך להקלה על מיחזור המשכנתה: התהליך יהפוך לדיגיטלי ברובו

בעקבות הדיון המיוחד אשר התקיים השבוע, בליווי ד"ר שלמה נס ועו"ד שמעון גרוס ממשרדנו, במסגרת וועדת הכלכלה והוועדה המיוחדת לצמצום פערים חברתיים - כבר מתחילים להציע צעדים משמעותיים להקלה על מיחזור המשכנתא.

19/7/2023
גלובס

אישום נגד בעל "מחלבות פקיעין" על מזראטי, פורשה ולמבורגיני שרכש במזומן

עו"ד תמיר קלדרון, מנהל מחלקת ליטיגצית מיסים וצווארון לבן במשרדנו, מייצג את בעלי "מחלבות פקיעין" הנאשם בהלבנת הון וסדרת עבירות מס עקב ניהול מכירות המחלבה בשחור, ורכישות של מכוניות פאר ובית בכפר ורדים.

17/7/2023
פוסטה

הפיץ חשבוניות מזויפות ואיים על בעל החברה

עוה"ד תמיר קלדרון ורמי זועבי מייצגים לקוח פרטי, המואשם בזיוף פנקסים והפצת חשבוניות מס פיקטיביות.

16/7/2023
פוסטה

עו''ד ורו''ח ירון טיקוצקי על האתגרים במתחמי ענק של התחדשות עירונית

עו''ד ירון טיקוצקי, ראש מחלקת הנדל"ן במשרדנו, התראיין לתוכנית הנדל"ן ברדיו 102FM ושוחח על האתגרים במתחמי ענק של התחדשות עירונית.

12/7/2023
רדיו תל אביב

ד"ר שלמה נס מתארח בתוכנית הרדיו "החיים עצמם" בגל"צ

ד"ר שלמה נס התארח בתוכנית הרדיון ה"חיים עצמם" בגל"צ על הריביות הגבוהות של המשכנתאות בישראל ועל הדיון הקרוב בכנסת בו הוא ישתתף כדי למצוא פתרונות לנושא (החל מדקה 26:55).

12/7/2023
גל"צ

עוזבים את ישראל? ככה תסדרו את ענייני המס שלכם

עו"ד דורון פסו, מומחה למיסוי אזרחי ובינלאומי, מסביר בפודקאסט של כלכליסט כיצד יקבע היכן תחויבו בתשלום מיסים במסגרת רילוקיישן לחו"ל.

11/7/2023
N12

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.