החל ממאי 2007 מפעיל משרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, עמית גרוס ושות' את שלוחת רומניה הממוקמת בבוקרשט. המשרד ברומניה מייצג שורה ארוכה של לקוחות פרטיים וחברות, אשר עוסקים בתחומים מסחריים מגוונים. המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי משפטי ומסחרי שוטף בכל הקשור בפעילותו היום יומית של העסק הן בתחום החוזים, החברות, מכרזים הן בתחום דיני עבודה ובתחומים נוספים כגון ביטוח, נזקי גוף ונזקי רכוש.

משרדנו באמצעות משרדנו שברומניה מסייע לאותם עסקים ברומניה, גדולים וקטנים כאחד, להקים ולקיים את הפעילות העסקית שלהם ברומניה בצורה נבונה ובטוחה ובהתמודדות שוטפת עם נושאים משפטיים ומסחריים שוטפים, הליכים מול גופים ממשלתיים שונים וכל הערכאות משפטיות על אדמת רומניה, בהתאם לדין הרומני והבינלאומי ע"י עורכי דין רומנים מוסמכים בעלי ותק וניסיון בייצוג גופים גדולים. דסק משרדנו ברומניה מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים ועסקיים ללקוחותיו הישראליים והאחרים, בין היתר בהיבטי מס ותכנון מס, ייצוג מסחרי, עסקאות מסחריות, ליווי חברות מהקמתן ובמהלך פעולתן ובכלל זה ייצוג מול רשם החברות וגופים מנהליים אחרים , עסקאות מקרקעין ושירותים משפטיים נלווים לחברות מסחריות, שירות משפטי מלא לחברות ועסקם ברומניה וכן יזמים ומשקיעים, חוות דעת משפטיות בהיבטים שונים ומגוונים, ייצוג בעלי דין בבתי משפט מקומיים בכל הערכאות דיני עבודה, ביטוח ועוד.

למשרדנו ברומניה ניסיון רב בליטיגציה בדיני עבודה וייצוג בסכסוכים עסקיים בין בהליכי בוררות ובין בערכאות משפטיות שונות. כמו כן יש לנו את הידע והניסיון בייצוג יזמים, חברות ולקוחות פרטיים בפרוייקטים נדל"ניים שונים על אדמת רומניה. באפשרותנו להציב אחד מעורכי הדין שלנו ברומניה בעסקו של הלקוח לצורך מתן ליווי שוטף וצמוד ככל שיידרש. בין לקוחותיו של המשרד, ניתן למנות מספר לא מבוטל של חברות ישראליות ציבוריות ופרטיות כאחד בתחומים מגוונים כגון סחר במטבע זר, אינטרנט, מדיה, מסחר כללי תעשייה קלה ונדל"ן. כמו כן מייצג משרדנו ברומניה חברות שונות הפעילות ברומניה ומחוצה לה בתחום, השכרת רכב, כוח אדם וכן אנו מייצגים בנק אוסטרי גדול הפעיל ברומניה.

ייצוג ישראלים בסכסוכים הקשורים לעסקאות ברומניה 
למשרד דורון טיקוצקי, המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים, כמו גם משלוחה עצמאית הפעילה על אדמת רומניה, בקיאות ייחודית בכל הקשור לייצוג ישראלים אשר השקיעו כספים ברומניה ו/או כאלה שנפגעו כתוצאה מעסקאות שבוצעו על ידם על אדמת רומניה. במסגרת זו המשרד מייצג שורה ארוכה של ישראלים אשר בשלב כזה או אחר, החליטו להשקיע כספים ברומניה לטובת כניסה לעסקה ברומניה, אם בתחום הנדל"ן ואם בתחומים אחרים, אם ביחד עם קבוצה של משקיעים ואם באופן עצמאי.

לקוחות אלה, לא אחת, חשים כי יש בנמצא צורך בייצוגנו המשפטי, תוך הסתמכות על העובדה כי למשרדנו הישראלי שלוחה עצמאית ברומניה  וזאת לטובת מגוון  מטרות, דוגמת אלה:

  • בדיקה על אדמת רומניה האם הזכויות של הישראלי אכן נרשמו בצורה מסודרת ושקופה והאם הם מקבלים את כל המידע בנוגע להשקעות שלהם ברומניה מהגורמים שהכניסו אותם לעסקאות.
  • בחינת אפשרות תביעת הגורם אשר הכניס אותם לעסקה ברומניה, בטענה שמה שהובטח להם לא יצא אל הפועל ו/או מטעמים שונים אחרים.
  • לפעמים מדובר באיש עסקים שהצליח לשכנע את הלקוח להשקיע ולהצטרף ל"הצלחה" ולפעמים מדובר בבן משפחה או בחבר שהצליח לעשות כן.
  • בחינת אפשרות תביעת שותפים לעסקאות ו/או נכסים ברומניה, אם ישראלים ואם רומנים, זאת משום שאותם שותפים לא מעבירים ללקוח המשרד דיווחים ו/או את חלקם ברווחים המגיעים להם מהשכירות ו/או מהמימושים ו/או מכל פעילות אחרת. משרדנו, ידע לבחון את המקרה, להחליט האם יש לפעול, כיצד ובאיזו מדינה – רומניה או ישראל – ובהתאם להפעיל את צוות המומחים לטובת שמירה על זכויותייך ותביעת המגיע לך, ככול שאכן יש מקום לתבוע.

הוצאת דרכון רומני לישראלים
למשרדנו הישראלי שלוחה עצמאית ברומניה המתנהלת מרומניה, בוקרשט, באמצעות עו"ד רומנים מנוסים ואשר לה פעילות והתמחות ייחודית בכל הקשור בהוצאת אזרחות ודרכון רומני עבורי ישראלים להם שורשים ברומניה. משרדנו מייצג מאות לקוחות המבקשים קבלת דרכון רומני עבור עצמם או עבור הילדים ו/או הנכדים וזאת מתוך הכרה ביתרונות הקיימים בהוצאת דרכון של מדינה המשתייכת לאיחוד האירופאי. המשרד ברומניה פועל באינטנסיביות אל מול הרשויות ברומניה והמחוזות השונים, לטובת איתור המסמכים הנדרשים לשם הוצאת הדרכון הנדרש. הלקוח מתנהל מול המשרד ומקבל מענה מהיר, יעיל ואיכותי.
 
 
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

ליווי משפטי באוסטריה

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ, סיוע וליווי משפטי לישראלים תושבי אוסטריה במגוון עניינים וסוגיות משפטיות - נשמח לקיים עמך פגישה בוינה לטובת הטיפול בנדרש, כל הפרטים כאן.

עו"ד גרמניה

משרדינו מתמחה בבקשות להוצאת אזרחות גרמנית, בליווי משפטי מלא של יהודי גרמניה, בסיוע לקבלת פיצויים לניצולי השואה ומשפחותיהם ובמקרים נוספים הקשורים בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לכם את הסיוע המשפטי המקצועי והטוב ביותר בכל אחד מהתחומים הנ"ל.

החזקת קרקע ברומניה

בבעלותך נכס ברומניה? לצורך הבנת הסיכונים הכרוכים בהחזקת קרקע ברומניה, חשוב להכיר מספר הבדלים מהותיים הקיימים בין דיני הקניין בישראל לבין אלו ברומניה - קראו כאן.

עסקים ועסקאות בסין - כדאיות עסקים בסין

אחד הדברים הראשונים שלקוחות משרדנו, המיוצגים על ידנו לטובת קיום עסקים בסין, ייצור, ייבוא, חדירה לשוק ועוד, מתרשמים מכך שסין היא שילוב מעניין ומרתק של קומוניסטיות, לצד קפיטליזם.

שיטת המס באתיופיה

כל מה שרציתם לדעת על המיסוי באתיופיה - מס חברות, מס הכנסת יחידים, מס ערך מוסף, מס על הכשרת נדלן, דיבידנד, פעילות חקלאית, תמלוגים, ריביות והצמדה ועוד.

פעילות משפטית-עסקית באתיופיה

היקף הפעילות המסחרית בין מדינות ישראל ואתיופיה נמצא בעליה מתמדת, אם בכיוון של העתקת פעילויות לתוך שטח אתיופיה בתחומים של חקלאות, תעשייה ועוד, אם בכיוון של מתן שירותים ועסקאות מכר לאתיופים ואם במגוון נושאים אחרים.

לעשות עסקים בסין

דסק סין במשרד מתמחה במתן פתרונות משפטים ומסחריים כוללים לחברות ואנשי עסקים המנהלים עסקים בסין או השואפים להיכנס לשוק הסיני העצום, אם לטובת ייצור והפצה , אם לטובת מכירה לשוק הסיני ואם לטובת מטרות אחרות .

הטבות מס ברכישת בית מגורים ברומניה

"פרויקט הבית הראשון" הינו אחד מן האמצעים בהן נוקטת ממשלת רומניה על מנת להתמודד עם המשבר. מטרתו היא לעודד מתן הלוואות מהבנק לעסקים אשר עוסקים בבניה. התקווה היא כי הפרויקט יתרום לפיתוח בכך שיעודד עסקים ליזום פרויקטים של בנית בתי מגורים. הממשלה מאמינה כי הדבר יסייע ביצירת מקומות עבודה חדשים ובמקביל רווחת הפרט תעלה עקב עלייה בהיצע של בתי המגורים שיבנו.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם