חברת Doron, Tikotzky Consulting S.R.L שנפתחה בשנת 2007 והפועלת בלב בוקרשט, בסיוע משרד דורון, טיקוצקי ושות' מעמידה לרשות לקוחותיה ליווי משפטי אישי, ללקוחות פרטים ועסקיים כאחד, על ידי עו"ד רומנים וישראלים דוברי רומנית. החברה פועלת במגוון רחב של תחומים משפטיים:
 

שירותים משפטיים ברומניה

משרד עורכי הדין דורון טיקוצקי רומניה (בוקרשט), הינו משרד עורכי דין בין לאומי, בעל מספר סניפים בעולם, דינמי, יצירתי ונמרץ הפועל מזה שנים לטובת קידום עניינם של עסקים ופרטיים, להם אינטרסים ברומניה ומציע לכם מגוון שירותים משפטיים ברומניה. בחודש מאי 2007, פתח המשרד סניף בינ"ל ברומניה המורכב מעו"ד רומנים וכן עו"ד ישראלים דוברי רומנית המייעץ ומלווה לקוחות פרטיים ועסקיים, כאחד. משרד עורכי הדין שלנו הממוקם בלב בוקרשט, מייעץ ומלווה לקוחות פרטיים ועסקיים, כאחד, בנאמנות, דיסקרטיות  ובמסירות רבה, תוך התחשבות בכך שמרבית לקוחותיו הינם לקוחות בין לאומים המתגוררים מחוץ לרומניה, שבחלקם אינו דובר את השפה הרומנית וכי חלק ניכר מההתנהלות מולם צריכה להתבצע באמצעות תכתובת אינטרנטית, שיחות טלפון ועוד.
 

המשרד מתמקד במגוון תחומי פעילות משפטית:

ייעוץ מסחרי ברומניה - בדיקת וקידום עסקאות, עריכת התקשרויות חוזיות, רכישת חברות, הקמת מפעלים ומיזמים מסחריים, ניהול סכסוכים, איתור ותביעת קרקעות שהולאמו, תכנון אסטרטגי ועוד. 
 
תכנון מס ברומניה - סיוע ליזמים, אנשי עסקים, רוכשי דירות ואחרים למקסם את הטבות המס ויתר התמריצים המגיעים להם, ע"מ למקסם את תפוקת השקעתם ברומניה, במגוון דרכים כגון: הקמת חברה רומנית המוחזקת ע"י חברה קפריסאית, הקמת מיקרו קומפני ברומניה הנהנית משיעור מס חברות נמוך של 2.5% (3% בשנת המס הבאה), הימנעות ממצב בו החברה הרומנית שנפתחה תחשב גם כישראלית לצרכי מס והכל תוך התנהלות שקופה אל מול רשויות המס באופן המתיישב עם הוראות החוק בישראל ומחוצה לה.
 
השקעות נדל"ן ברומניה - איתור ורכישת נכסים ברומניה, ייעוץ מס מתאים, ליווי רכישות, ליווי קבוצות רכישה, סיוע בקבלת מימון לרכישת קרקע ולביצוע פרויקט בנייה דרך שלבי ההתקשרויות השונים הדרושים לשם תכנון פרויקט וקבלת ההיתרים להקמתו ולשם התקשרויות עם חברות ביצוע קבלניות ועד הטיפול המשפטי במכירת הדירות ו/או שטחי המסחר
 
חוות דעת משפטיות על הדין הרומני - למשרדנו שברומניה צוות משפטי מיומן ומקצועי, דובר השפה האנגלית והרומנית, הפועל לטובת מתן חוות דעת משפטיות ,אם בשפה האנגלית ואם בשפה הרומנית, באשר לדין הרומני העדכני. זאת במגוון רחב של תחומים דוגמת: דיני מסחרי, דין אזרחי, דיני משפחה, דיני חברות, חוזים ועוד. נותן חוות הדעת יעיד בפני בית משפט ישראלי, בהתאם לצורך.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

ליווי משפטי באוסטריה

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ, סיוע וליווי משפטי לישראלים תושבי אוסטריה במגוון עניינים וסוגיות משפטיות - נשמח לקיים עמך פגישה בוינה לטובת הטיפול בנדרש, כל הפרטים כאן.

עו"ד גרמניה

משרדינו מתמחה בבקשות להוצאת אזרחות גרמנית, בליווי משפטי מלא של יהודי גרמניה, בסיוע לקבלת פיצויים לניצולי השואה ומשפחותיהם ובמקרים נוספים הקשורים בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לכם את הסיוע המשפטי המקצועי והטוב ביותר בכל אחד מהתחומים הנ"ל.

החזקת קרקע ברומניה

בבעלותך נכס ברומניה? לצורך הבנת הסיכונים הכרוכים בהחזקת קרקע ברומניה, חשוב להכיר מספר הבדלים מהותיים הקיימים בין דיני הקניין בישראל לבין אלו ברומניה - קראו כאן.

עסקים ועסקאות בסין - כדאיות עסקים בסין

אחד הדברים הראשונים שלקוחות משרדנו, המיוצגים על ידנו לטובת קיום עסקים בסין, ייצור, ייבוא, חדירה לשוק ועוד, מתרשמים מכך שסין היא שילוב מעניין ומרתק של קומוניסטיות, לצד קפיטליזם.

שיטת המס באתיופיה

כל מה שרציתם לדעת על המיסוי באתיופיה - מס חברות, מס הכנסת יחידים, מס ערך מוסף, מס על הכשרת נדלן, דיבידנד, פעילות חקלאית, תמלוגים, ריביות והצמדה ועוד.

פעילות משפטית-עסקית באתיופיה

היקף הפעילות המסחרית בין מדינות ישראל ואתיופיה נמצא בעליה מתמדת, אם בכיוון של העתקת פעילויות לתוך שטח אתיופיה בתחומים של חקלאות, תעשייה ועוד, אם בכיוון של מתן שירותים ועסקאות מכר לאתיופים ואם במגוון נושאים אחרים.

לעשות עסקים בסין

דסק סין במשרד מתמחה במתן פתרונות משפטים ומסחריים כוללים לחברות ואנשי עסקים המנהלים עסקים בסין או השואפים להיכנס לשוק הסיני העצום, אם לטובת ייצור והפצה , אם לטובת מכירה לשוק הסיני ואם לטובת מטרות אחרות .

הטבות מס ברכישת בית מגורים ברומניה

"פרויקט הבית הראשון" הינו אחד מן האמצעים בהן נוקטת ממשלת רומניה על מנת להתמודד עם המשבר. מטרתו היא לעודד מתן הלוואות מהבנק לעסקים אשר עוסקים בבניה. התקווה היא כי הפרויקט יתרום לפיתוח בכך שיעודד עסקים ליזום פרויקטים של בנית בתי מגורים. הממשלה מאמינה כי הדבר יסייע ביצירת מקומות עבודה חדשים ובמקביל רווחת הפרט תעלה עקב עלייה בהיצע של בתי המגורים שיבנו.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם