רכישת דירה ברומניה ו/או נדל"ן מסחרי אחר על ידי עו"ד רומני 

יותר ויותר ישראלים חוזרים לרומניה - חוזרים לערוץ הרומני, להשקעות ברומניה, להשקעות בנדל"ן הרומני - אם לטובת רכישת דירה ברומניה ואם לטובת רכישה של מיזמים אחרים בתחום הנדל"ן ברומניה. אלה עושים כן לבד ו/או באמצעות קבוצות של רוכשים הפועלים ביחד.

ישראלים אלה מזהים היום, בצורה מפוכחת ומקצועית, כי ברומניה מחסור אמיתי וממשי של דירות. רומנים רבים נאלצים להתגורר בתנאים לא תנאים וזאת משום שיש בנמצא קושי ממשי לאתר דירות לרכישה ו/או יש בנמצא קושי אחר הפוגע ביכולתם לבצע עסקאות לרכישת דירות ברומניה. ישראלים אלה פועלים על אדמת רומניה, אם בדרך של קניית דירה אחת או יותר ואם בדרך של רכישת נדל"ן מסחרי ו/או פרטי אחר, לטובת יזום עסקאות בתחום הנדל"ן, בנייה ומכירה של דירות על אדמת רומניה ללקוחות רומנים ו/או אחרים.

סניף משרדנו ברומניה לרשותכם...

למשרדנו, המורכב מעו"ד רומנים, עו"ד ישראלים, כלכלנים ורו"ח, סניף בבוקרשט שברומניה - סניף זה פועל מזה כעשר שנים באמצעות עו"ד רומנים, להם ניסיון ובקיאות בדין הרומני בכלל ובעסקאות נדל"ן על אדמת רומניה בפרט. לסניף ניסיון ספציפי בבחינת הזכויות ונטרול חשיפות הנוגעות בעסקאות הנוגעות בדין הרומני. משרדנו הרומני פועל במקביל לפעילותנו הישראלית - הסניף הישראלי נותן ללקוח את המענה הנוגע לדין הישראלי, למס הישראלי וכו' בעוד שסניפנו שברומניה ועורכי הדין הרומנים ממשרדנו מתמחים בדין הרומני, במשפט הרומני, בדיני הקניין הרומני, כך שבאמצעות עו"ד רומנים ממשרדנו ביכולתנו לתן ללקוח מענה נדל"ני מעולה על אדמת רומניה. נעשה כן, תוך התמקדות בסוגיות הנוגעות במדינת ישראל  ובדין הרומני.

משרדנו מכיר את המורכבות הנובעת מרכישת נדל"ן ברומניה, את הבעיות הספציפיות העלולות להתעורר עקב ביצוע עסקאות,
בפרט לישראלים ומשכך נדע לייעץ נכונה ללקוח ולהבטיח כי בסופו של יום העסקה שתבוצע על ידו תהא נקיה, חוקית ואיכותית.

תן לנו את הזכות לקדם ביחד איתך את המהלך אותו מבקש אתה לקדם!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

ליווי תושב חוץ המבקש לאתר נדל"ן בישראל

משרדנו מטפל במגוון רחב של ישראלים הרוכשים נדל"ן בישראל ולמעשה אנו נותנים לתושב הזר את כל "החליפה "המשפטית הנדרשת, החל משלב רכישת הדירה ועד לשלב ניהולה.

שכירות ארוכת טווח מול קצרת טווח (Airbnb)

הסוגיות המרכזיות הכרוכות מצד משקיעים בשכירות ארוכת טווח מול שכירות קצרת טווח (Airbnb), ההבדלים, מערך השיקולים וכל מה שחשוב לדעת בנושא.

איתור ורכישה של נדל"ן בבוקרשט

איתור ורכישה של דירת מגורים ו/או נדל"ן אחר בבוקרשט שברומניה ע"י עו"ד רומני ועו"ד ישראלי

קנייה ו/או מכירה של דירה ברומניה

למשרדנו סניף עו"ד בבוקרשט שברומניה המתמחה במתן מענה משפטי כולל, אישי ומקצועי לישראלים המבקשים לבצע עסקת נדל"ן - לרכוש דירה ו/או למכור דירה ברומניה, כל הפרטים כאן.

השקעת בנדל"ן ברומניה - הגנה משפטית

השקעה בנדל"ן ברומניה הייתה פופולרית מאוד בתחילת שנות האלפיים, אך מאז קרו דבר או שניים וישראלים רבים שרכשו נדלן ברומניה, נמצאים היום במאבק משפטי על הקרקע - קראו כאן בהרחבה בנושא.

פריסת שבח ריאלי במכירת זכות במקרקעין

לאחרונה רשות המסים נתנה החלטה בעניין פריסת שבח ריאלי הנוצר כתוצאה ממכירת זכות במקרקעין, החלטה שללא ספק הרימה מספר לא מועט של גבות.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.