מאת:

ליווי תושבי חוץ המבקשים לאתר, לרכוש ולהשכיר נדל"ן בישראל

מדינת ישראל, למרות המורכבות שבה, מושכת אליה משקיעים מכל רחבי העולם - השקל מתחזק, הכלכלה יציבה, הפריחה בעיצומה, ובשל זאת תושבים רבים בוחרים לרכוש דירה בישראל וזאת אם למגורים ואם להשקעה. יש בנמצא חוסר ממשי בדירות וברור כי בעשורים הקרובים ישראל צריכה להכפיל את עצמה מבחינת מספר יחידות המגורים, כך שאין זה פלא שהמדינה מושכת אליה משקיעים בתחום הנדל"ן. לכך יש להוסיף כי ישנה עליה קבועה של עולים חדשים בעיקר מרוסיה וצרפת, דבר אשר מביא עמו כספים וביקושים ממשיים להשקעות בדירות. 

כמובן שלכל עולה חדש דרישות משלו ולכל עולה העדפות לאזורים אליהם היה רוצה להגיע ושם הוא מבקש להתגורר או להשקיע. המיקום הוא פונקציה של פרמטרים רבים מצד הרוכש, אם תקציב, אם משפחה, אם מקום עבודה ואם טעמים אחרים. לטובת העניין חשוב מאוד לבחון את החלופות, לראות כיצד והיכן ניתן לרכוש, לבחון את המחירים המוצעים ובהתאם לכך לקבוע את היעד למגורים. משנמצא המיקום, האזור השכונה, יש לפעול לטובת איתור נכס מתאים לצרכים של העולה וכזה אשר המחיר הנדרש בגינו הינו מחיר סביר המשקף את שווי השוק וכו'. משנמצא הנכס המתאים נדרש כמובן לעבור למישור המשפטי כאשר יש לבחון היטב את הזכויות, כיצד הן רשומות, לראות האם יש פוטנציאל השבחה, מה הייעוד של הקרקע ומה עוד עומד להיבנות בסביבתה. לעתים, יש בנמצא צורך לקבל הערכת שמאי באשר לשווי הנכס על מנת להבטיח כי המחיר ראוי ולפעמים ישנו צורך גם במהנדס שיבחן את המצב התכנוני של הנכס. רק לאחר בחינת כל הפרמטרים ורק לאחר שהלקוח משתכנע כי הוא אכן רוצה לרכוש את הדירה, יש להתכנס לטובת עריכת הסכם מחייב בין קונה למוכר ולהביא לידי השלמת העסקה כמתחייב. כמובן שגם מלאכת עריכת ההתקשרות החוזית אינה בהכרח פשוטה, עליה להבטיח את הרוכש, את לקוח המשרד ולוודא כי התמורה תשולם במלואה רק כנגד העברת זכויות בטאבו. משמושלמת מלאכת הרכישה יש לקבל החלטה מה לעשות עם הנכס, להשכירו, לעשות בו שימוש וכדומה.

מה ברור וגלוי לעין הוא שלתושב זר יש בנמצא קושי לקבל את כל ההחלטות האמורות בעצמו ועוד יותר קשה לו לבצען. הן תושבים זרים דוברי עברית והן כאלה שאינם דוברי עברית, נדרשים מטבע הדברים במין "עוגן" ישראלי, עורך דין אמין ומקצועי, כזה שייתן להם יחס אישי, יבין את הצרכים והמגבלות ויקדם עבורם את הנדרש על אדמת ישראל. כאן בדיוק משרדנו יידע לעזור לך התושב הזר המבקש לרכוש נכס נדל"ן ו/או דירת מגורים בישראל. משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים, מומחים בנדל"ן וכאלה היודעים לתת לך את היחס האישי המבוקש, בנאמנות ובסבלנות ללא הגבלה. משרדנו מטפל במגוון רחב של ישראלים הרוכשים נדל"ן בישראל ולמעשה אנו נותנים לתושב הזר את כל "החליפה "המשפטית הנדרשת, החל משלב רכישת הדירה ועד לשלב ניהולה.

אנו יודעים לתת לך בנאמנות ובמסירות נטולת פשרות יחס מעולה, יודעים לאתר עבורך נכס מתאים, לנהל עבורך מו"מ ולעשות כל שנדרש לטובת רכישת נכס איכותי, והיה ותבקש גם לנהלו עבורך, להשכירו למשל ולהתנהל בכל דרך נדרשת אחרת. אנו נלמד להבין במדויק מה הצרכים שלך ובהתאם לפעול!

התקשר אליי עתה ואדאג לתת לך את המענה המתחייב, חייג כעת לעו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

שכירות ארוכת טווח מול קצרת טווח (Airbnb)

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); מוטי הופמן, עו"ד

הסוגיות המרכזיות הכרוכות מצד משקיעים בשכירות ארוכת טווח מול שכירות קצרת טווח (Airbnb), ההבדלים, מערך השיקולים וכל מה שחשוב לדעת בנושא.

איתור ורכישה של נדל"ן בבוקרשט

מאת: אלי דורון, עו"ד

איתור ורכישה של דירת מגורים ו/או נדל"ן אחר בבוקרשט שברומניה ע"י עו"ד רומני ועו"ד ישראלי

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.