מחלקה זו מתמחה בניהול נכסי נדל"ן מסחריים ו/או פרטים, בכל שטח מדינת ישראל ו/או מחוצה לה, אם לטובת תושבי המדינה ואם לטובת תושבים זרים.
למשרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' המונה מעל ל-100 עו"ד, כלכלנים ורו"ח, חלקם יוצאי משרד המשפטים, רשויות מס ועוד ואשר לו פעילות בארץ ובעולם. המחלקה מנוהלת על ידי עו"ד שמואל געייר, שהינו עו"ד אמין ואחראי ואשר לו ניסיון רב בשנים בתחום דיני הנדל"ן, אם ברמות המשפטיות ואם ברמות הפרקטיות.
 
הטיפול בנכסי הנדל"ן כולל:
- השכרת הנדל"ן לשוכרים מתאימים.
- טיפול בדיירים השוכרים, לרבות טיפול גביה, בתלונות, הליכים משפטים וכדומה.
- טיפול משפטי לטובת רישום זכויות בטאבו, ככול ונדרש, לרבות רישום בתים משותפים.
- דיווח לרשויות המס על ההכנסות מאותה פעילות באמצעות רו"ח אשר יגיש דיווחים לרשויות בגין הפעילות.
- השגחה על הנכסים וטיפול בתחזוקה שוטפת ו/או אחרת, הכול בהתאם להנחיות של הלקוח.
- ניהול הכספים הקשורים בנכסים, לרבות תשלום לצדדים שלישיים בגין הוצאות ו/או תשלומים אחרים אותם יש לבצע.
- חלוקת רווחים ו/או תשלומים אחרים לבעלים ו/או לצדדים שלישיים, בהתאם להנחיות הבעלים.
- איתור נכסים חדשים לרכישה.
- מימוש ומכירה של נכסים בהתאם להנחיות הבעלים.
 
למי השירות מיועד?
המחלקה מקפידה לתת את השירות ללקוחות ישראלים ו/או זרים להם נכסי נדל"ן, פרטי או מסחרי, בישראל ו/או מחוצה לה. השירות ניתן ללקוחות דוגמת אלה:
- לקוחות אשר בבעלותם נכס נדל"ן אחד או יותר ויכול הוא להינתן לחברות ולגופים להם פורטפוליו של נכסים בארץ ומחוצה לה.
- עיזבונות הנתונים בהליך משפטי ו/או בכל מצב משפטי אחר המצריך ניהול של הנכסים לפרקי זמן מוגדרים.
- נכסים הנמצאים בשלב של כינוס נכסים ויש בנמצא צורך לנהל את הנכסים וזאת על למועד מימושם ו/או כל מועד אחר.
- בעלי נכסים החיים בחו"ל המבקשים לנהל את נכסים בארץ.
- בעלי נכסים המבקשים לקבוע במסגרת צוואתם ו/או בכל אופן אחר הוראות באשר להמשך ניהולו של נכס כזה או אחר, לאחר מותם ו/או בכל מועד אחר, לרבות הנחיות באשר לאופן חלוקת הכספים וכדומה.
 
אופן התקשרות עם משרדנו
הלקוח, בעל הנדל"ן, מתקשר עם משרדנו בהתקשרות חוזית, לתקופה הנקבעת על ידי הלקוח. במסגרת התקשרות זו אנו מגדירים במדויק מה היקף השירות שיינתן, מה ההנחיות של בעל הנכס ומה הסמכויות והחובות של משרדנו אל מול בעל הנכס. ההתקשרויות גמישות וניתנות לשינוי - אנו בדעה כי על ההתקשרות להתקיים כל עוד הלקוח מבקש זאת והיה וזה מבקש להפסיקה, רשאי הוא לעשות כן לא קושי. השירות מצריך תנהלות עצמאית מצד משרדנו, הכול לטובת הוצאה לפועל מדויקת של הנחיות בעל הנכסים וזאת תוך ניסיון להקל על בעל הנכס ככול שרק ניתן ולערב אותו בהתנהלות השוטפת רק בהתאם להנחיות שלו, כך שהבעלים יידרש להשקיע מינימום זמן בנכסים המנוהלים.

שקיפות ונאמנות
משרדנו מאמין בשקיפות ובנאמנות מוחלטת ללקוח וזאת לטובת הבטחת התנהלות חוקית ומסחרית מסודרת, אל מול רשויות המס ובכלל. משרדנו יקפיד, בהתאם לצורך ובתאום מלא עם הלקוח, לפתוח עבורו חשבון נאמנות ייעודי, באמצעותו ומתוכו ינוהלו כל הנכסים של הלקוח הספציפי ומתוכו ישולמו מלא ההוצאות המאושרות לתשלום על ידי הלקוח. חשבון הנאמנות ייהנה משירותי הנהלת חשבונות ושירותי ראיית חשבון, הכול בהתאם למוסכם עם הלקוח ובהתאם לקבוע בחוק.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

ליווי תושב חוץ המבקש לאתר נדל"ן בישראל

משרדנו מטפל במגוון רחב של ישראלים הרוכשים נדל"ן בישראל ולמעשה אנו נותנים לתושב הזר את כל "החליפה "המשפטית הנדרשת, החל משלב רכישת הדירה ועד לשלב ניהולה.

שכירות ארוכת טווח מול קצרת טווח (Airbnb)

הסוגיות המרכזיות הכרוכות מצד משקיעים בשכירות ארוכת טווח מול שכירות קצרת טווח (Airbnb), ההבדלים, מערך השיקולים וכל מה שחשוב לדעת בנושא.

איתור ורכישה של נדל"ן בבוקרשט

איתור ורכישה של דירת מגורים ו/או נדל"ן אחר בבוקרשט שברומניה ע"י עו"ד רומני ועו"ד ישראלי

קנייה ו/או מכירה של דירה ברומניה

למשרדנו סניף עו"ד בבוקרשט שברומניה המתמחה במתן מענה משפטי כולל, אישי ומקצועי לישראלים המבקשים לבצע עסקת נדל"ן - לרכוש דירה ו/או למכור דירה ברומניה, כל הפרטים כאן.

השקעת בנדל"ן ברומניה - הגנה משפטית

השקעה בנדל"ן ברומניה הייתה פופולרית מאוד בתחילת שנות האלפיים, אך מאז קרו דבר או שניים וישראלים רבים שרכשו נדלן ברומניה, נמצאים היום במאבק משפטי על הקרקע - קראו כאן בהרחבה בנושא.

פריסת שבח ריאלי במכירת זכות במקרקעין

לאחרונה רשות המסים נתנה החלטה בעניין פריסת שבח ריאלי הנוצר כתוצאה ממכירת זכות במקרקעין, החלטה שללא ספק הרימה מספר לא מועט של גבות.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.