מאת:

למשרדנו סניף עו"ד בבוקרשט שברומניה המתמחה במתן מענה משפטי כולל, אישי ומקצועי לישראלים המבקשים לבצע עסקת נדל"ן - לרכוש דירה ו/או למכור דירה ברומניה. המשרד מורכב מעו"ד ורו"ח, ישראלים ורומנים, ולאלו היכולת לתת לך הלקוח המבקש לרכוש או למכור דירה ברומניה, מענה מושלם!

 

הדסק הרומני של משרדנו פעיל ברומניה זה למעלה מ-10 שנים, ומשכך על עובדי המשרד נמנים עורכי דין רומנים הפועלים כחלק בלתי נפרד מצוות עורכי הדין המומחים של משרדנו. המשרד טיפל ומטפל במאות עסקאות נדל"ן עבור ישראלים, אם בעיר בוקרשט ואם בערים אחרות ברומניה, אם דירות מגורים ואם נכסים אחרים, פרטיים, מסחריים, מגרשים ועוד.

 

מענה מקצועי כולל

משרדנו שברומניה מתמחה בייצוג ישראלים המבקשים לקנות או למכור דירה ברומניה ולשם כך אנו יודעים לתן ללקוח מענה הכולל:

1. הבנת צרכיו של הלקוח הישראלי והגדרה של המתבקש על ידו, לטובת ביצוע מוצלח של רכישת דירה ברומניה ו/או רכישה או מכירה של נדל"ן אחר ברומניה.

2. סיוע באיתור נכסים ו/או דירות ברומניה, במחירים מנצחים ובמיקומים מועדפים, הכל בהתאם למבוקש על ידי הלקוח ובהתאם לתקציב הנקבע על ידי הלקוח ביחד עם צוות המשרד.

3. בחינת הדירה שברומניה ו/או הנדל"ן האחר אותו מבקש הלקוח לקנות או למכור, לטובת הבטחת רכישה ו/או מכירה בטוחה ונקייה מכל שעבוד או זכות אחרת.

4. ניהול מו"מ עם הצד האחר, רומני או אחר, לטובת גיבוש תנאים אופטימאליים עבור הלקוח, כך שקניית הדירה ו/או הנכס האחר תתבצע בתנאים הטובים והנוחים ביותר לטובת הלקוח הישראלי.

5. עריכת זיכרון דברים בגין הדירה שברומניה ו/או נכס נדל"ן אחר ברומניה, או נקיטה בפעולה משפטית אחרת, לשם הבטחת העסקה לטובת הלקוח.

6. ניהול מגעים מול הבנק הרומני לטובת קבלת מימון לשם רכישת הדירה ברומניה ו/או לשם רכישת הנדל"ן ברומניה, ככל שאשראי נדרש לשבם ביצוע הרכישה.

7. עריכת הסכמים בין שותפים ישראלים ו/או אחרים המבקשים לרכוש נדל"ן יחדיו ובכלל זה מתן מענה לישראלים המבקשים לרכוש נדל"ן ברומניה למרות שאין להם דרכון רומני.

8. עריכת הסכם סופי וליווי הלקוח המבקש לקנות דירה ברומניה ו/או נדל"ן אחר ברומניה, לרבות התנהלות בפני הנוטריון, עד להשלמה סופית של העסקה.

 

ביקושים ממשיים ושוק צומח

נכון לימים אלה שוק הנדל"ן הרומני גועש - יותר ויותר גורמים מלמדים על כך ששוק הדירות הרומני הוא במגמת עליה ואולי עליה חדשה.
המשקיעים המבצעים רכישות של דירות ונכסים אחרים ברומניה, מצביעים על כך שברומניה:

א. ביקושים גדולים לרכישת דירות.

ב. רגולציה וחקיקה מקומית נותנת לרומנים המבקשים לרכוש דירות, אשראי וערבויות מדינה אשר מאוד מקלות על הרוכשים ודורשות מהם הון עצמי מינימלי.

ג. אבטלה נמוכה מאוד וגם הריבית הבנקאית נמוכה.

ד. הצמיחה של השוק הרומני היא מהגדולות באירופה.
 

שוק הנדל"ן הגועש כאמור ברומניה וביקושים ממשיים גורמים לישראלים, פרטיים ועסקיים, לבצע רכישות של דירות ונכסי נדל"ן אחרים ותאימות של דבר, אנו עדים לכמות הולכת וגדלה של דירות ולעליה קבועה במחירים של הדירות ושל הנדל"ן בשוק הרומני. עוד אנו עדים לכך שלשוק הנדל"ן הרומני, נכנסים הן משקיעים פרטיים הרוכשים דירה או יותר ויש משקיעים ויזמים גדולים גמו חברת גינדי או חג'ג' המבצעים ברומניה רכישות ויזמויות בהיקפים גדולים מאוד.משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים המבקשים לבצע רכישה ברומניה - 
אנו נדע לתת לך מעטפת כוללת, מקצועית, אישית ובטוחה!

חייג עכשיו לעורך דין אלי דורון – 0544251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.85 ע"י 7 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ליווי תושב חוץ המבקש לאתר נדל"ן בישראל

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מטפל במגוון רחב של ישראלים הרוכשים נדל"ן בישראל ולמעשה אנו נותנים לתושב הזר את כל "החליפה "המשפטית הנדרשת, החל משלב רכישת הדירה ועד לשלב ניהולה.

שכירות ארוכת טווח מול קצרת טווח (Airbnb)

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); מוטי הופמן, עו"ד

הסוגיות המרכזיות הכרוכות מצד משקיעים בשכירות ארוכת טווח מול שכירות קצרת טווח (Airbnb), ההבדלים, מערך השיקולים וכל מה שחשוב לדעת בנושא.

איתור ורכישה של נדל"ן בבוקרשט

מאת: אלי דורון, עו"ד

איתור ורכישה של דירת מגורים ו/או נדל"ן אחר בבוקרשט שברומניה ע"י עו"ד רומני ועו"ד ישראלי

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.