משרד עו"ד DTKG&G - דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות', הינו אחד המשרדים הגדולים והמובילים בישראל בתחום המסים, הנדל"ן, חדלות פירעון ושיקום כלכלי, ליטיגציה אזרחית, שוק ההון, היי-טק, דיני עבודה דיני הגירה ועוד. המשרד מדורג בדרך קבע על ידי מדריכי הדירוג השונים כמשרד בולט ומוביל בתחומי התמחותו. 
 
מאז הקמתו של המשרד בשנת 1997 ועד היום משמר המשרד את המצוינות, המקצועיות וההון האנושי בזכות צוות עובדי המשרד המורכב מלמעלה מ-100 עורכי דין, מתוכם כ-20 שותפים ומשפטנים בכירים. צוות המשרד כולל כלכלנים ורו״ח מצטיינים, חלקם יוצאי משרד המשפטים, גופי חקירה ממשלתיים ולשכות משפטיות ממשלתיות נוספות. ניסיון בייצוג גופים חקירתיים מעניק לעורכי הדין שלנו יתרון בבניית תיק, בבנייה של חקירה, בניהול הליכים לפני פתיחה ב-"מלחמה גלויה", ניהול ״חקירה סמויה״, איסוף מידע בטרם יחל ההליך וכו'. המשרד מורכב ממספר מחלקות ייעודיות כשכל מחלקה מורכבת מצוות עורכי דין ומומחים המתמחים בתחום העיסוק של המחלקה. מצב דברים זה מאפשר לנו להקים בכל תיק המגיע לטיפולנו נבחרת של עו״ד מקצוענים ומומחים, המרכזים את בקיאותם בכל הקשת המשפטית הרלוונטית. שילוב הכוחות יחדיו, מאפשר לנו לאתר כל טענה לטובת גיבוש אסטרטגיה משפטית מנצחת. הצוות יידע לזהות במהירות את הבטן הרכה ולמנף את האמור לטובת פתרון מהיר, חד ומנצח עבור לקוחותינו.
 
במשרד מיוצגים מגוון רחב של לקוחות הכוללים אנשי עסקים, חברות קטנות, בינוניות וגדולות מכל תחומי התעשייה והשירותים, וכן חברות הנסחרות בבורסה לניירות ערך בת"א, בלונדון ובנסד"ק, חברות פרטיות קטנות כגדולות, חברות ציבוריות, קונצרנים בינלאומיים ועוד. כמו כן, המשרד מספק את שירותיו לבנקים, רשויות מקומיות, משרדי ממשלה וגופים ציבוריים נוספים. צוות מומחים מיוחד מורכב לצורך טיפול בכל תיק, בהתאם לפרופיל התיק, כשהניסיון של נבחרת עורכי הדין שלנו מביא למקסום התוצאה והשירות. לאורך השנים, נודע משרדנו בזכות הנחישות שלנו להילחם עבור לקוחותינו בכל חזית אפשרית, ולזכותנו הצלחות ותקדימים משפטיים רבים בתחומי התמחותנו. בזכות צוות מקצוענים בכירים, מקבלים לקוחותינו את השירות הטוב ביותר בארץ ובחו"ל משרדנו יצר וביסס במהלך שנות פעילותו פלטפורמה משפטית ייחודית, הפועלת כ-"מכונת מלחמה" משומנת ומתוחכמת, המורכבת ממקבץ מחלקות משפטיות ממוקצעות, אשר מעניקות  ללקוחות המשרד, קטנים וגדולים כאחד, מענה משפטי מקצועי, אמין ויצירתי תחת קורת גג אחת. אנו חושבים מחוץ לקופסא ומשתיתים את טיעונינו על דיסציפלינות משפטיות מגוונות, המקימות במשולב טיעון משפטי חודר ומנצח.
 
אנו מאמינים ביחס אישי ואינטימי ולכן כל תיק, קטן כגדול, מנוהל על ידי צוות משפטנים בכיר. המשרד מתמקד במתן מענה איכותי, מקצועי ומסור לקהל לקוחותינו, קטנים כגדולים, פרטיים וציבוריים כאחד, תוך יישום בקיאות משפטית, כלכלית וחשבונאית של הצוות המשפטי באופן בלתי מתפשר. המשרד דוגל במתן שירות תוך הקפדה על חשיבה יצירתית, נחרצות וכן דבקות במשימה עד להשלמת הטיפול המשפטי לשביעות רצון הלקוח. צוות המשרד יעשה כל הנדרש לטובת שמירה איתנה ואמיצה על אינטרס הלקוח, בשקיפות ובאופן המתיישב עם מגבלות והוראות החוק. בכל תיק, כל צוות המשרד פועל כיחידה לוחמת אחת, כל אחד ואחת בתחום בקיאותו ועיסוקו, ואלה ביחד מקדמים במשותף דרך משפטית, דינמית והחלטית, מהירה וקטלנית, כזו הממוקדת במטרה ובאינטרס של הלקוח!
 
פעילות בינלאומית

למשרד פעילות בינלאומית ענפה המתפרסת על פני 4 יבשות. בישראל פועל משרדנו באמצעות שני  סניפים: בחיפה ובמרכז, ובשנת 2007 הורחבה פעילותנו אל מחוץ לגבולות המדינה עת נחנך הסניף בבוקרשט שברומניה ובעקבותיו הסניף בניקוסיה שבקפריסין. המשרד ביסס את מעמדו כמשרד בינלאומי מוביל בזכות שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין בארה"ב (משרד עורכי הדין SRF בניו יורק), והסניפים ברומניה ובקפריסין, וכן בזכות דסקים נוספים שנועדו לסייע לפעילות באזורים אחרים בעולם ולדוברי שפות זרות שונות (ערבית, רוסית, אמהרית, גרמנית וצרפתית). העובדה כי במשרדנו עורכי דין דוברי שפות זרות, המחזיקים בידע משפטי נרחב ובינלאומי, מאפשרת לנו להציף מגוון טיעונים מדיסציפלינות שונות הן בישראל והן מחוצה לה. המשרד מתאפיין ביכולת להקים במהירות צוות משפטנים, אשר להם הידע האופטימלי וההתמקצעות ההכרחית לטובת גיבוש אסטרטגיה מנצחת. צוות עורכי הדין מסייעים ללקוחותינו להקים חברות בינלאומיות עבור לקוחות ישראלים וזרים המבקשים לפעול מחוץ לגבולות מדינת ישראל

שיתופי פעולה עם משרדים בינלאומיים
המשרד יצר שיתוף פעולה ייחודי (affiliation) עם משרד Sichenzia Ross Ference (SRF) הממוקם בניו יורק. משרדSRF  הנו משרד עורכי דין אמריקאי המונה כ-60 עורכי דין, העוסק בתחום ניירות הערך, הקמת חברות, ליווי חברות וכן בתחומי המס והליטיגציה האזרחית בארה"ב. שיתוף הפעולה האמור מאפשר ללקוחות המשרד נגישות מיידית לכל הפעילות העסקית והמסחרית שלהם בארה"ב, תוך ליווי צמוד של עורכי דין מהשורה הראשונה, לרבות עורכי דין אמריקאים דוברי עברית.
 
סניפינו בחו"ל

רומניה: מזה למעלה מעשור מפעיל משרדנו סניף ברומניה המתמקד בתחום המסחרי-נדל"ני ומעניק מענה ליזמים הישראלים הרבים הפועלים במדינה בתחומים מסחריים רבים ומגוונים לרבות התדיינויות בפני הערכאות השונות, כולל השגת אזרחות רומנית.

קפריסין: משרדנו הרחיב את תחומי פעילותו בקפריסין עם הקמת השלוחה הקפריסאית. המשרדים ממוקמים בבירת האי ניקוסיה, מרחק פחות משעת טיסה מישראל, ומעניקים ללקוחותינו את מגוון השירותים המשפטיים והעסקיים החל מהקמת חברה ובכלל זה מתן שירותים נלווים כגון שירותי נאמנות, ניהול דירקטוריון, הנהלת חשבונות ובנקאות בינלאומית וקפריסאית, וכלה בביצוע עסקאות רכש וקומבינציה בתחומים רבים, בקפריסין ומחוצה לה.

לתאום פגישה עם עו"ד

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

תחומי ההתמחות הבולטים של הפירמה:

מאבקים משפטיים (ליטיגציה) מאבקים משפטיים (ליטיגציה)

מחלקת הליטיגציה של פירמת DTKG&G הינה בעלת ניסיון נרחב בייצוג לקוחות במגוון הליכים בבתי המשפט, בבוררויות ובהליכי גישור.

המשך קריאה

דיני נדלדיני נדל"ן

פעילות אנשי המשרד בדסק הנדל"ן כוללת טיפול במגוון רחב של פרויקטים, לרבות פרויקטים רבי היקף שבהם נדרש טיפול מורכב אשר כולל ליווי תהליכים תכנוניים ארוכים ומסובכים וייצוג בעלי קרקע מול רשויות התכנון והרשות המקומית, ליווי תהליכי אישור תכניות, ליווי תהליכי חלוקת מקרקעין בדרך של פירוקי שתוף ותכניות איחוד וחלוקה ועוד.

המשך קריאה

היי-טק וחברות הזנק (סטארט-אפ)היי-טק וחברות הזנק (סטארט-אפ)

מחלקת היי-טק של משרדנו מלווה ומייצגת לקוחות מגוונים מתחום ההייטק והביוטק, ביניהם רשימה ארוכה של חברות סטארט-אפ ישראליות ובינלאומיות, חברות טכנולוגיה הנסחרות ב-NASDAQ, כמו גם קרנות Private Equity וקרנות Venture Capital, ישראליות וזרות.

המשך קריאה

שוק ההוןשוק ההון

מחלקת שוק ההון של משרד DTKG&G מוכרת כמחלקה מובילה בישראל בתחומה, והיא מדורגת בקביעות על-ידי מדריכי הדירוג הישראלים והבינלאומיים כאחת המחלקות המובילות בישראל. המחלקה מלווה באופן קבוע הנפקות וגיוסי הון בשוק ההון הישראלי והבינלאומי עבור מגוון רחב של לקוחות, ביניהם חברות גדולות (ציבוריות ופרטיות) מסקטורים מגוונים..

המשך קריאה

דיני עבודהדיני עבודה

במחלקת דיני העבודה של משרדנו מיוצגים לקוחות רבים ממגוון סקטורים, בהם מאות חברות מהמובילות במשק הישראלי מתחום המסעדנות והמזון, התעשייה, הבניין, המלונאות, ההיי-טק, המלונאות עוד.

המשך קריאה

דיני הגירה ורילוקיישן לישראלדיני הגירה ורילוקיישן לישראל

משרדנו מתמחה במשפט מסחרי ודיני עבודה, ומספק שירותי ליווי וייעוץ משפטי בתחום ההגירה לעסקים ולחברות המעסיקות עובדים זרים, או זקוקים לסיוע משפטי בתהליכי רילוקיישן לישראל של מומחים מחו"ל.

המשך קריאה

עורך דין מיסיםעורך דין מיסים

מחלקת דיני מסים של משרדנו מציעה מגוון רחב של שירותים בתחומי המיסוי האזרחי, המס הבינלאומי, מס פלילי, מיסוי מוניציפאלי ועוד. המחלקה מדורגת במדריכי הדירוג וידועה בזכות המוניטין והעיסוק המעמיק בתחום זה הן בישראל והן בחו"ל.

המשך קריאה

חברות, מיזוגים ורכישותחברות, מיזוגים ורכישות

מחלקת החברות, מיזוגים ורכישות של משרדנו מייצגת הן רוכשים והן מוכרים במספר רב של עסקאות במגוון רחב של תחומים, (תוכנה, מדעי החיים, טכנולוגיה, כלכלה ישנה, ועוד), ובתוכן עסקאות מהמשמעותיות והגדולות במשק הישראלי.

המשך קריאה

פעילות בינלאומיתפעילות בינלאומית

משרדנו הוא משרד עורכי דין בינלאומי מוביל עם סניפים פעילים במדינות האיחוד האירופאי, באמריקה ובאפריקה בעל אוריינטציה עסקית-מסחרית, המציע פתרונות הקשורים לביצוע עסקאות עם ישראל ומחוצה לה, התומך בחברות מכל המדינות המבקשות להשתלב בשווקים בצמיחה..

המשך קריאה

חדלות פירעון ושיקום כלכליחדלות פירעון ושיקום כלכלי

מחלקה המתמחה בשיקום חברות, הקפאת הליכים והסדרי נושים, פירוקים וכינוסי נכסים, וידועה כמובילה והמנוסה בתחום זה בישראל. זו מחלקה רב תחומית הפועלת בשילוב כוחות של משפטיים, רואי חשבון וכלכלנים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים, אשר טיפלה בתיקים הגדולים בישראל.

המשך קריאה

המגזר החרדי

מחלקת המגזר החרדי של משרדנו עובדת עם צוות מקצועי, מכל קשת תחומי המשפט, תוך היכרות עם דרישות ההלכה, השפה והאקלים המתאימים והמקובלים במגזר, בכדי לתת שירות מיטבי המכבד את ערכיו ואופן חייו ופעילותו של ציבור זה על גווניו השונים.

המשך קריאה

טופ שיא עסקים - ליווי וייעוץ עסקי

המשך קריאה

המגזר השלישי: עמותות, הקדשות וחל"צ

מחלקת המגזר השלישי של משרדנו מלווה, מסייעת, מייעצת ומייצגת לתאגידים, עמותות, הקדשות וחל"צ (חברות לתועלת הציבור) בכל תחומי פעילותם.

המשך קריאה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.