משרד עורכי דין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' הינו משרד מוביל הפועל בתחום המשפט המסחרי בישראל. המשרד מונה מעל 110 עורכי דין ביניהם רואי חשבון, כלכלנים ויוצאי משרד המשפטים ורשויות הממשלה והמס.
 

השירותים שלנו

אנו אחד המשרדים הגדולים והמובילים בישראל המורכב ממחלקות ייחודיות בתחום המיסים, הנדל"ן, חדלות פירעון ושיקום כלכלי, ליטיגציה, הייטק והון סיכון, מיזוגים ורכישות, שוק הון וניירות ערך, דיני עבודה,  דיני הגירה ורילוקיישן, מגזר שלישי ועמותות ועוד. למשרד פעילויות נוספות במגוון רחב של תחומי המשפט, ביניהן ליווי וייעוץ למגזר הדתי- חרדי, מחלקה כלכלית המשלבת שירותי ייעוץ כלכלי, חשבונאי וניהולי ומחלקת בנקאות וגבייה המתמחה בייצוג בנקים וגופים כלכליים בהליכי אכיפת גבייה והוצאה לפועל. משרדנו מדורג בדרך קבע על ידי מדריכי הדירוג השונים כמשרד בולט ומוביל בתחומי התמחותו.

משרדנו מספק שירותים משפטיים כוללים לבסיס לקוחות רחב. אנחנו מייצגים תאגידים ונושאי משרה מכל תחומי התעשייה והשירותים, חברות פרטיות קטנות כגדולות, חברות ציבוריות (חברות הנסחרות בבורסה לניירות ערך בת"א, בלונדון ובנאסד"ק), חברות ממשלתיות, גופים מוסדיים, קרנות השקעה והון סיכון, בנקים ומוסדות פיננסיים וכמובן גם לקוחות פרטיים.

המשרד מאופיין ביכולתו להקים במהירות צוות משפטנים, בעל הידע האופטימלי וההתמקצעות ההכרחית לטובת גיבוש אסטרטגיה מנצחת. אנו מצפים מעורכי הדין שלנו לשים את האינטרסים של לקוחותינו במקום הראשון, לנתח ולהבין את ההזדמנויות והאתגרים העומדים בפניהם ולהגן עליהם מפני חשיפות וסיכונים.
שילוב הכוחות יחדיו, מאפשר לנו לזהות במהירות את הבטן הרכה ולמנף את האמור לטובת פתרון מהיר, חד ומנצח. כאשר אנחנו תמיד מתמקדים במתן פתרונות משפטיים חדשניים עבור לקוחותינו.
 

משרד גדול. יחס אישי

אנו מאמינים ביחס אישי ולכן כל תיק, קטן כגדול, מנוהל על ידי צוות עורכי דין הדוגל במתן שירות, תוך הקפדה על מקצועיות, יצירתיות, חדשנות ודבקות במשימה.
למה לבחור בנו ? כשזקוקים ל-
  • מומחיות, "חשיבה מחוץ לקופסא" ומקצועיות.
  • הבנה מעמיקה של הצרכים המשפטיים ומתן פתרונות מעשיים.
  • קשר ישיר ואישי לאורך כל שלבי ההליך המשפטי עד להשלמת הטיפול המשפטי לשביעות רצון הלקוח.
 

משרד בינלאומי

משרדנו ביסס את מעמדו כמשרד בינלאומי מוביל בזכות שיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים בארה"ב, סניפי המשרד בארץ (משרד במרכז ומשרד עורכי דין בחיפה), רומניה, אוסטריה וקפריסין, ובזכות דסקים ייעודיים לדוברי צרפתית, רוסית, סינית, גרמנית וערבית.

בכל יום אנו פועלים כדי לעזור ללקוחותינו להשיג יתרון תחרותי בשווקים המקומיים שבהם הם פועלים. לכן, העובדה כי במשרדנו עורכי דין דוברי שפות זרות, המחזיקים בידע משפטי נרחב ובינלאומי, מאפשרת לנו להציף מגוון טיעונים מדיסציפלינות שונות הן בישראל והן מחוצה לה.

המשרד יצר שיתוף פעולה ייחודי עם מספר משרדי עורכי דין מובילים בארה"ב העוסקים בתחום ניירות הערך, הקמה וליווי חברות וכן בתחומי המס והליטיגציה האזרחית. שיתוף פעולה זה מאפשר ללקוחות המשרד נגישות לכל הפעילות העסקית והמסחרית שלהם בארה"ב, תוך ליווי צמוד של עורכי דין מהשורה הראשונה, לרבות עורכי דין אמריקאים דוברי עברית.

סניפי המשרד ברומניה ואוסטריה מאפשרים לחברות ואנשי עסקים הפועלים במדינות אלו שירותי הקמת חברה בחו"ל, רכישה, מכירה ושכירות של נדל"ן מקומי, עריכת הסכמים בשפה המקומית, אשרות עבודה, מימוש עיזבונות, הליכי ליטיגציה מקומיים בערכאות השונות והשגת אזרחות מקומית.
סניף המשרד בקפריסין ממוקם בבירת האי ניקוסיה, מרחק פחות משעת טיסה מישראל, ומעניק ללקוחותינו את מגוון השירותים המשפטיים והעסקיים החל מהקמת חברה ובכלל זה מתן שירותים נלווים כגון שירותי נאמנות, ניהול דירקטוריון, הנהלת חשבונות ובנקאות בינלאומית וקפריסאית, וכלה בביצוע עסקאות רכש וקומבינציה בתחומים רבים, בקפריסין ומחוצה לה.
 
 

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

תחומי ההתמחות הבולטים של הפירמה:

עורך דין מיסיםעורך דין מיסים

מחלקת דיני מסים של משרדנו מציעה מגוון רחב של שירותים בתחומי המיסוי האזרחי, המס הבינלאומי, מס פלילי, מיסוי מוניציפאלי ועוד. המחלקה מדורגת במדריכי הדירוג וידועה בזכות המוניטין והעיסוק המעמיק בתחום זה הן בישראל והן בחו"ל.

המשך קריאה

נדלנדל"ן והתחדשות עירונית

פעילות אנשי המשרד בדסק הנדל"ן כוללת טיפול במגוון רחב של פרויקטים, לרבות פרויקטים רבי היקף שבהם נדרש טיפול מורכב אשר כולל ליווי תהליכים תכנוניים ארוכים ומסובכים וייצוג בעלי קרקע מול רשויות התכנון והרשות המקומית, ליווי תהליכי אישור תכניות, ליווי תהליכי חלוקת מקרקעין בדרך של פירוקי שתוף ותכניות איחוד וחלוקה ועוד.

המשך קריאה

ליטיגציהליטיגציה

מחלקת הליטיגציה במשרדנו בעלת פרקטיקה מגוונת של ליווי מגוון רחב של סכסוכים עסקיים ופרטיים, בין אם הם מקומיים או בינלאומיים.

המשך קריאה

חדלות פירעון ושיקום כלכליחדלות פירעון ושיקום כלכלי

מחלקה המתמחה בשיקום חברות, הקפאת הליכים והסדרי נושים, פירוקים וכינוסי נכסים, וידועה כמובילה והמנוסה בתחום זה בישראל. זו מחלקה רב תחומית הפועלת בשילוב כוחות של משפטיים, רואי חשבון וכלכלנים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים, אשר טיפלה בתיקים הגדולים בישראל.

המשך קריאה

חברות, מיזוגים ורכישותחברות, מיזוגים ורכישות

מחלקת החברות, מיזוגים ורכישות של משרדנו מייצגת הן רוכשים והן מוכרים במספר רב של עסקאות במגוון רחב של תחומים, (תוכנה, מדעי החיים, טכנולוגיה, כלכלה ישנה, ועוד), ובתוכן עסקאות מהמשמעותיות והגדולות במשק הישראלי.

המשך קריאה

ניהול הון משפחתי, נאמנויות ועיזבונותניהול הון משפחתי, נאמנויות ועיזבונות

משרדנו מספק שירותים ללקוחות הפרטיים של המשרד ומשפחותיהם, המבוסס על ניסיון וידע מעמיק בתחום המס, הנדל"ן, העברה בין דורית, נאמנויות ועיזבונות. לקוחותינו מקבלים מאתנו יחס אישי וצמוד וכמובן דיסקרטיות מוחלטת.

המשך קריאה

הייטק והון סיכוןהייטק והון סיכון

מחלקת היי-טק של משרדנו מלווה ומייצגת לקוחות מגוונים מתחום ההייטק והביוטק, ביניהם רשימה ארוכה של חברות סטארט-אפ ישראליות ובינלאומיות, חברות טכנולוגיה הנסחרות ב-NASDAQ, כמו גם קרנות Private Equity וקרנות Venture Capital, ישראליות וזרות.

המשך קריאה

שוק הון וניירות ערךשוק הון וניירות ערך

השנים האחרונות התאפיינו בשווקים פיננסים תנודתיים המושפעים מהתנאים הכלכליים, הפוליטיים והרגולטורים המשתנים ללא הרף. גם במציאות מורכבת זו, משרדנו ממשיך ללוות בהצלחה ובאופן קבוע הנפקות וגיוסי הון של חברות ציבוריות ופרטיות מסקטורים מגוונים, משקיעים פרטיים, חתמים, קרנות השקעה, הנהלות ודירקטוריונים של חברות הפועלות בישראל ובחו"ל.

המשך קריאה

דיני עבודהדיני עבודה

במחלקת דיני העבודה של משרדנו מיוצגים לקוחות רבים ממגוון סקטורים, בהם מאות חברות מהמובילות במשק הישראלי מתחום המסעדנות והמזון, התעשייה, הבניין, המלונאות, ההיי-טק, המלונאות עוד.

המשך קריאה

משפט בינלאומימשפט בינלאומי

משרדנו הוא משרד עורכי דין בינלאומי מוביל עם סניפים פעילים במדינות האיחוד האירופאי, באמריקה ובאפריקה בעל אוריינטציה עסקית-מסחרית, המציע פתרונות הקשורים לביצוע עסקאות עם ישראל ומחוצה לה, התומך בחברות מכל המדינות המבקשות להשתלב בשווקים בצמיחה..

המשך קריאה

הגירה ורילוקיישןהגירה ורילוקיישן

משרדנו מתמחה במשפט מסחרי ודיני עבודה, ומספק שירותי ליווי וייעוץ משפטי בתחום ההגירה לעסקים ולחברות המעסיקות עובדים זרים, או זקוקים לסיוע משפטי בתהליכי רילוקיישן לישראל של מומחים מחו"ל.

המשך קריאה

בנקאות, גבייה והוצאה לפועלבנקאות, גבייה והוצאה לפועל

משרדנו מעניק שירותים משפטיים הכוללים שירותי גבייה מסחרית ואכיפת חיובים לחברות פרטיות וציבוריות, רשויות מקומיות, מוסדות, עמותות, לקוחות פרטיים ולמספר בנקים. שירותי הגבייה המשפטית של משרדנו כוללים הליכי תביעה, גבייה והוצאה לפועל.

המשך קריאה

המגזר החרדיהמגזר החרדי

מחלקת המגזר החרדי של משרדנו עובדת עם צוות מקצועי, מכל קשת תחומי המשפט, תוך היכרות עם דרישות ההלכה, השפה והאקלים המתאימים והמקובלים במגזר, בכדי לתת שירות מיטבי המכבד את ערכיו ואופן חייו ופעילותו של ציבור זה על גווניו השונים.

המשך קריאה

טופ שיא עסקיםטופ שיא עסקים

המשך קריאה

המגזר השלישיהמגזר השלישי

מחלקת המגזר השלישי של משרדנו מלווה, מסייעת, מייעצת ומייצגת לתאגידים, עמותות, הקדשות וחל"צ (חברות לתועלת הציבור) בכל תחומי פעילותם.

המשך קריאה

פרו בונופרו בונו

פרו בונו

המשך קריאה

רגולציהרגולציה

משרדנו מעניק ייעוץ משפטי בתחומי הרגולציה על כל היבטיה, לרבות בסוגיות של בנקאות ופיננסים, ביטוח, סביבה, תחבורה ותעופה, מזון, תקשורת, אינטרנט, בריאות ומדעי החיים, הגבלים עסקיים, תכנון ובנייה, הגנת הפרטיות ואבטחת המידע.

המשך קריאה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.