לאחר שנים של פעילות וקשרי עבודה ענפים גאה  משרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לפתוח את סניף אוסטריה של המשרד הממוקם בעיר הבירה וינה.
 
לקוחות המשרד באוסטריה
המשרד באוסטריה מייצג שורה ארוכה של לקוחות פרטיים וחברות, אשר עוסקים בתחומים מסחריים מגוונים. המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי משפטי ומסחרי שוטף בכל הקשור בפעילותו היום יומית של העסק הן בתחום החוזים, החברות, מכרזים הן בתחום דיני עבודה וכן בתחומים נוספים כגון ירושות ועזבונות . כמו כן עוסק המשרד בחוות דעת בדין האוסטרי בתחומים שונים.
משרדנו שבאוסטריה מסייע לאותם עסקים באוסטריה, גדולים וקטנים כאחד, להקים ולקיים את הפעילות העסקית שלהם באוסטריה בצורה נבונה ובטוחה ובהתמודדות שוטפת עם נושאים משפטיים ומסחריים שוטפים, הליכים מול גופים ממשלתיים שונים וכל הערכאות משפטיות על אדמת אוסטריה, בהתאם לדין האוסטרי והבינלאומי ע"י עורכי דין אוסטרים מוסמכים בעלי ותק וניסיון בייצוג גופים גדולים.
שירותים משפטיים - כללי:
המשרד באוסטריה מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים ועסקיים ללקוחותיו הישראליים והאחרים, בין היתר בהיבטי מס ותכנון מס, ייצוג משפטי מלא בכל הערכאות, חוזים ועסקאות מסחריות, ליווי חברות, נאמנויות ותאגידים אחרים החל משלב ההקמה ובכלל זה ייצוג מול רשם החברות וגופים ממשלתיים ומנהליים אחרים, עסקאות מקרקעין ושירותים משפטיים נלווים לחברות מסחריות כגון פתיחת חשבונות בנק ורישום במוסדות פיננסיים ורשויות, חוות דעת משפטיות בהיבטים שונים ומגוונים, ייצוג בעלי דין בבתי משפט מקומיים בכל הערכאות, דיני עבודה, ביטוח ועוד.
למשרדנו באוסטריה ניסיון רב בליטיגציה על גווניה השונים, בסכסוכים עסקיים בין בהליכי בוררות ובין בערכאות משפטיות שונות. כמו כן יש לנו את הידע והניסיון בייצוג יזמים, חברות ולקוחות פרטיים בפרויקטים נדל"ניים שונים על אדמת אוסטריה.
כמו כן מעניק המשרד באוסטריה שירות משפטי מלא בכל הקשור במסמכים משפטיים בשפה הגרמנית בכל תחום, כולל תרגום.
ליטיגציה משפטית באוסטריה:
לעורכי הדין במשרדנו באוסטריה ניסיון של למעלה מ 20 שנה בייצוג גופים מוסדיים, עסקים, חברות ויחידים בערכאות משפטיות שונות באוסטריה. בנוסף למשרדנו באוסטריה ניסיון רב בהליכי בוררות בינלאומיים וכן בהליכי גישור וניהול מו"מ בתחומים מסחריים מגוונים כגון דיני חברות, הגבלים עסקיים, עיזבונות, מיסוי, דיני עבודה ועוד.
צוות משרדנו באוסטריה ידע להעניק ללקוח הגנה משפטית כוללת המשלבת ידע וניסיון מקומי ובינלאומי כאחד בכל הערכאות המשפטיות.
לפרטים נוספים על בוררות מסחרית באוסטריה
עריכת חוזים ומסמכים משפטיים:
אחד מתחומי הליבה של משרדנו באוסטריה הינו ייעוץ וליווי משפטי מלא בתחום המשפט האזרחי- מסחרי על כל גווניו ותחומיו, ניהול מו"מ וייצוג לקוחותינו בערכאות משפטיות ובהליכי בוררות בכל הערכאות המשפטיות באוסטריה.
המשרד מנוסה ובקיא בעריכת חוזים מורכבים בתחומים שונים עבור לקוחותינו, כגון הסכמי מייסדים, הסכמי שיתוף פעולה שונים, הסכמי הפצה וזכיינות, הסכמי מיזוג ורכישה , הסכמי מחקר ופיתוח, רכישת קניין רוחני ועוד.
דיני חברות, הקמת חברות ונאמנויות באוסטריה, מיזוג ורכישה, מיזמים:   
למשרדנו באוסטריה ניסיון של למעלה מ 20 שנה בהקמת חברות ותאגידים אחרים באוסטריה תוך מתן ליווי משפטי שוטף וייעוץ בכל שלבי ההליך. המשרד מעניק אף שירותים נלווים כגון פתיחת חשבון בנק וקשר עם רו"ח /יועץ מס.
כמו כן משרדנו מטפל בעסקאות מסחריות מורכבות בעיקר בעסקאות מיזוג ורכישה מקומיות ובינלאומיות.
הוצאת דרכון אוסטרי לישראלים:
למשרדנו באוסטריה התמחות ייחודית בכל הקשור בהוצאת אזרחות ודרכון אוסטרי עבורי ישראלים להם שורשים באוסטריה וזאת מתוך הכרה ביתרונות הקיימים בהוצאת דרכון של מדינה המשתייכת לאיחוד האירופאי. המשרד באוסטריה פועל באינטנסיביות אל מול הרשויות באוסטריה והמחוזות השונים, לטובת איתור המסמכים הנדרשים לשם הוצאת הדרכון הנדרש ומספק את הליווי הדרוש להליך כולו ובכלל זה השגת ותרגום מסמכים.
משרדנו באוסטריה מלווה זוגות (גם חד מיניים) אשר מעוניינים להתחתן בחתונה אזרחית בבירת אוסטריה, וינה. המשרד באוסטריה מספק את מלוא הליווי המשפטי הדרוש ובכלל זה תרגום מסמכים ועריכת הסכמי הנישואין.
באוסטריה, חתונות של בני אותו מין חוקיות. משרדנו מסייע משפטית לבני זוג (בין מאותו מין ובין שאינם מאותו מין) לארגן את המסמכים המשפטיים הדרושים לצורך רישום הנישואין האזרחיים באוסטריה ובכלל זה תרגום הניירת הרלוונטית וביצוע הפעולות הטכניות הדרושות לכך.
אשרות עבודה:
משרדנו באוסטריה מסייע בטיפול בהשגת אשרות עבודה ושהייה באוסטריה ובכלל זה טיפול מלא בניירת הרלוונטית ובכלל זה תרגום מסמכים לגרמנית.
רכישת נדל"ן באוסטריה: 
משרדנו באוסטריה ישמח לטפל עבורך ברכישת נכס הנדל"ן הבא שלך באוסטריה החל משלב איתור הנכס באמצעות מתווכים עימם אנו עובדים, ניהול המו"מ לעסקה ועד לרישום הזכויות ומעבר לכך. רכישת נדל"ן ע"י אזרח מחוץ לאיחוד האירופאי כרוכה, במקרים רבים, באישור מיוחד. משרדנו באוסטריה יסייע לך בכל הכרוך בכך על מנת להבטיח עסקה נטולת סיכונים משפטיים.
בנוסף לעיסוק אינטנסיבי בליווי משפטי כולל של פרויקטים נדל"ניים מורכבים המשרד באוסטריה נותן מענה משפט מושלם בכל הקשור בליטיגציה בתחום זה בכל הערכאות.
רכישה של חברות באוסטריה:  
למשרדנו באוסטריה ניסיון רב ומגוון במתן ליווי משפטי מלא ושירותים תומכים בעסקאות לרכישה חברות באוסטריה הן בעסקאות לרכישת פעילות והן בעסקאות לרכישת מניות. משרדנו בקיא בכל הכרך והקשור לביצוע בדיקת נאותות וניסוח המסמכים המשפטיים הדרושים להשלמת העסקה והבטחת יישומה המלא בראייה כוללת של כלל ההיבטים המשפטיים , המסחריים והמיסויים.
תושבות, אשרות וויזת עבודה באוסטריה:  
משרדנו באוסטריה מסייע לישראלים ובני משפחותיהם אשר מעוניינים לגור באוסטריה בין למטרות לימודים ובין למטרות עבודה או הקמת עסק להיערך לכך במישור המשפטי והלוגיסטי. המשרד מעניק ייעוץ וליווי משפטי מלא בתחום זה וכן בכל הכרוך בהליך של "איחוד משפחות " באוסטריה לזכאים לכך.
משרדנו בקיא בכל הקשור בדרישות השונות נהלי הכניסה והשהייה, הטפסים והבירוקרטיה הכרוכה בהשגת הוויזות והאשרות השונות ובכלל זה אשרת שהייה, אשרת עבודה, לימודים ועוד ומסייע בהשגת ותרגום המסמכים השונים הדרושים להליך.
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

חקיקת דיני הפצה באוסטריה

בשל מיקומה הגיאוגרפי במרכז אירופה, אוסטריה מהווה מיקום מעולה להפצת שירותים וסחורות ממדינות שאינן באיחוד האירופי כמו ישראל. בהקשר זה, יש לקחת בחשבון כמה דרישות פורמליות.

הוצאת דרכון אוסטרי / אזרחות אוסטרית

משרדנו באוסטריה מטפל בכל מה שקשור בהגשת בקשות אלה לאזרחות כולל תרגום מוסמך של המסמכים וכן ייצוג מלא מול הרשויות באוסטריה.

נישואין אזרחיים באוסטריה

עד היום מדינת ישראל לא הסדירה את מוסד הנישואין האזרחיים בתחומי המדינה וכל יוזמות החקיקה אשר הוצעו בעניין זה עד כה - כשלו. יחד עם זאת, המדינה בהחלט מכירה בנישואין אזרחיים שנערכו בחו"ל ומעניקה לבני הזוג שנישאו בחו"ל מעמד חוקי השווה למעמדם של אלה שנישאו בנישואין דתיים בישראל.

נישואין אזרחיים באוסטריה - זה מיוחד וזה אפשרי!

התהליך הממסדי הכרוך בעריכת טקס נישואין הופך לפשוט ונוח באמצעות ליווי אישי ומקצועי של עורכי דין אוסטרי החל משלב התכנון בהיותכם בישראל ו/או במדינת תושבות אחרת ועד לטקס הנישואין באוסטריה.

מדוע מומלץ לפתור מחלוקות מסחריות בינלאומית דווקא באוסטריה?

מהן היתרונות הבולטים של הליך בוררות על פני הליך המתנהל בבית המשפט במיוחד במקרים של מחלוקת מסחרית בינלאומית ולמה דווקא אוסטריה?

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.