אנשים פרטיים, חברות וארגונים רבים מנהלים פעילות עסקית גלובלית ומתמודדים על בסיס יומיומי עם לקוחות, ספקים, נותני שירות ושותפים זרים, כמו גם מחזיקים בנדל"ן ונכסים אחרים בחו"ל. משרדנו מעניק ייעוץ משפטי מסחרי שוטף ומסייע להם בעריכת הסכמים משפטיים, עסקאות מקומיות ובינלאומיות, תכנון מס בינלאומי והשקעות פרטיות.

משרדנו הינו משרד עורכי דין בינלאומי מוביל בעל נוכחות גלובלית. ביססנו את מעמדנו כמשרד בינלאומי בזכות שיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים בארה"ב, סניפי המשרד בארץ (במרכז ובחיפה), רומניה, אוסטריה וקפריסין, ובזכות דסקים ייעודיים לדוברי צרפתית, רוסית, סינית, גרמנית וערבית. כל אלו מאפשרים לנו לסייע ללקוחותינו לגשר על הפערים התרבותיים, לנהל משא ומתן ולצלוח את השונות ההולכת וגוברת בין שיטות המשפט השונות. 

כמו כן, במשרדנו מועסקים עורכי דין מסחריים בינלאומיים המוסמכים לעסוק בתחומי שיפוט זרים כמו ארה"ב, אנגליה-וויילס, רומניה וקפריסין ובכך מביאים את השילוב בין נקודת המבט המקומית לבין פרספקטיבה בינלאומית מקצועית רחבה.

ייעוץ משפטי גלובלי

אנו מלווים חברות ואנשי עסקים המעוניינים לפעול בחו"ל או לחילופין חברות בינלאומיות ואנשי עסקים זרים המבקשים לפעול בישראל. אנו מעניקים להם שירותי ייעוץ בסוגיות של מיסוי בינלאומי, רגולציה ופעילות מסחרית בחו"ל ובארץ. בין היתר אנחנו מייעצים בנושאים של הקמת חברה בחו"ל, ייעוץ ותכנון מס, מיסוי פלילי, גילוי מרצון, מכס ורגולציה, משפט ימי, קניין רוחני, רכישה, מכירה ושכירות של נדל"ן מקומי, עריכת הסכמים בשפה המקומית, אשרות עבודה, מימוש עיזבונות, הליכי ליטיגציה מקומיים בערכאות השונות והשגת אזרחות מקומית.

משרדנו פעיל גם בייצוג וליווי של יזמים וגופים בפעילותם הנדל"נית בחו"ל. אנו מסייעים להם באיתור הנכסים ורכישת הזכויות, בגיבוש מתווה העסקה והמבנה המיסוי, הפיתוח, הבניה והשיווק.

לקוחות פרטיים

משרדנו מעניק ללקוחות הפרטיים של המשרד בישראל ובחו"ל ולחברות שירותים משפטיים בתחום ייעוץ מס בינלאומי. אנו מסייעים להם בתכנון מס בינלאומי בפעילותם בישראל ובחו"ל ובנושאים של אמנות מס ומקלטי מס.

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.