גילוי מרצון לישראלים להם חשבונות בנק בארה"ב

לישראלים רבים יש חשבונות בנק בארה"ב - חלקם אזרחים אמריקאים וחלקם לא, חלקים מדווחים על חשבונות הבנק בארה"ב ומשלמים את המס בגינו בישראל וחלקם לא.

חלק מאותם ישראלים להם חשבון בארה"ב נמנעים, מסיבות כאלה או אחרות, מלדווח בישראל על חשבונם זה ונמנעים מלשלם מס על ההכנסות אשר חשבונם זה מייצר. אנשים אלה לפעמים הרוויחו את אותם כספים בעמל רב וחלקם קיבלו את הכספים במסגרת של עזבון, מתנה או בדרך אחרת. מה שברור וגלוי הוא כי אותם ישראלים חייבים, במקביל לדיווח בארה"ב, לדווח על הכספים בישראל והימנעות מלעשות כן מהווה עבירה פלילית - עליהם לדווח הן על דבר קיומו של החשבון והן על הרווחים שחשבון זה מייצר. הימנעות אותם ישראלים מלדווח על חשבונות אלה בישראל מקים עבירה פלילית. אי דיווח על חשבונות אלה נוגד את הוראות החוק על פי דיני מדינת ישראל, כך שגם אם הם מדווחים על כספים אלה בארה"ב ומשלמים בארה"ב את המס בגינו – עדין הם מבצעים עבירות מס בישראל.

יתרה מזאת לאור חקיקה אמריקאית חדשה, עבירה זו ככל הנראה תגיע בהקדם לרשויות המס בישראל וזאת משום שעל פי אותה חקיקה הרשויות בארה"ב מחויבות להעביר, באמצעות הבנקים בארה"ב, לרשויות המס בישראל, מידע על כל אותם ישראלים אשר יש להם חשבונות בנק בארה"ב, מה שיאפשר לרשות המס בישראל למצות את הדין עם רשויות המס בישראל. יוצא, שחשוב לפעול במיידי אל מול רשויות המס בישראל בכלל ומס הכנסה בפרט - לטובת נטרול החשיפה הפלילית הנובעת ממחדל זה.

כיצד משרדנו יכול לסייע בנושא?

משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, מומחה בכל ההליך דנן, הליך של גילוי מרצון, הליך שבאמצעותו משרדנו מכשיר את הכסף שבארה"ב, הליך במסגרתו משרדנו מנטרל את כל החשיפה הפלילית הנגרמת ממחדל זה וזאת במינימום עלות ובמינימום מעורבות של הלקוח.

משרדנו יודע להתנהל בשמך אל מול כל הגורמים המוסמכים ביותר ולהביא במהירות לידי נטרול כל החשיפה הפלילית. משרדנו יודע להסתמך הן על החוק והן על האמנה למניעת כפל מס בין ישראל לארה"ב ולהביא לידי כך שהכסף המופקד בארה"ב יוגדר ככסף לבן וכשר על פי דיני המס בישראל. יודגש כי למשרדנו ניסיון של מאות לקוחות מרוצים, מאות הצלחות ומשכך ברור לנו כי נדע לטפל גם בעניין שלך, גם אם הוא מסובך ולהביא לידי כך שהכסף עד מהרה יהיה כשר וחוקי והחשיפה הפלילית בה הנך נתון עתה תנוטרל.

הבקיאות שלנו הן כעורכי דין יוצאי רשויות מס והן כרואי חשבון יוצאי רשויות מס, מאפשרת לנו לפעול מול הבנק בארה"ב ומול גורמים נדרשים נוספים, במהירות וביעילות ולהביא לידי הכשרת כל הכסף, מה שיאפשר לך להחליט האם להשאיר את הכסף בחו"ל, האם להעבירו לארץ, האם לרכוש עימו רכוש והאם לבצע עמו פעולה אחרת.

התקשר אלינו במיידי ותן לנו את האפשרות לטפל בעניינך, אל תחכה!
התקשר עתה עו"ד אלי דורון 
054-4251054 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

מכירת בית / נכס אחר בארה"ב

פירמת משרדנו המורכבת מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים, רשויות מס ורשויות נוספות לצד המחלקה הכלכלית המיוחדת של משרדנו יידעו ללוות אותך הישראלי לטובת מימוש המתבקש בצורה חוקית ושקופה.

הסתבכות פלילית בארה"ב

הסתבכת בפליליים בארצות הברית? משרדנו יוכל לסייע בהקדם לך עם ייצוג וליווי משפטי של עו"ד ישראלי ואמריקאי המתמחים בדין הפלילי - לחץ כאן לכל הפרטים.

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

משרדנו יידע לבחון את שנפסק בארה"ב, להתייחס לאמנות בין ישראל לארה"ב ולערוך עבור הלקוח/בית המשפט חוות דעת על לאפשרות לאכוף אותה פסיקה אמריקאית בישראל.

תביעת נזיקין בארה"ב

משרדנו כולל דסק ארה"ב מיוחד עם עורכי דין אמריקאים וישראליים המורגלים בייצוג ישראלים אשר קמה להם הזכות להגיש תביעת נזיקין בארה"ב - לחצו כאן לפרטים המלאים.

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

דסק ארה"ב של משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח בעלי רישיון אמריקאי המאפשר להם לעסוק בעריכת דין בארה"ב ובכלל זה, לעורך חוות דעת משפטיות הנוגעות בדין האמריקאי..

ירושה ועיזבון בארה"ב

שעה שאנו עומדים מול אבדן של אדם קרוב, הדבר האחרון הנמצא בראשנו זו נושא הירושה. למרות כל הצער, נושא הירושה לא סובל דיחוי בשל השלכותיו מבחינה חוקית, השלכות המס והשלכות אישיות. הדבר נכון במיוחד ליורשים שאינם אזרחי ארה"ב ועל כן קיים צורך בהכוונה וייעוץ על ידי גורם מקצועי בסיוע במעבר התהליך.

עיקרי רפורמת המס בארה"ב

ביום 22/12/17 חתם נשיא ארה"ב דונלד טראמפ על רפורמת המס הגדולה ביותר שהתרחשה בארה"ב ב-30 השנים האחרונות. רפורמה זו אשר עיקריה יובאו להלן, יש בכוחה להשפיע באופן ישיר גם על בעלי אזרחות אמריקאית המתגוררים בישראל.

צוואה מאוחרת שנערכה בארה"ב חלה במקביל לצוואה קודמת בישראל

צוואה היא הצהרה בכתב, המהווה מסמך משפטי, ומסדירה את חלוקת הרכוש של אדם לאחר מותו. החוק הישראלי מכיר בארבעה סוגי צוואות - צוואה בכתב יד, צוואה בפני עדים, צוואה בפני רשות וצוואה בעל פה, אך אינו מגדיר הוראות ספציפיות לאופן עריכת הצוואה.

חובת דיווח מס לבעלי אזרחות אמריקאית

במסגרת מאבקן של רשויות המס האמריקאיות בהעלמת מס על ידי תושבי ארה"ב שבבעלותם חשבונות במוסד פיננסי והשקעות מחוץ לארה"ב, חוקק בשנת 2010 ה-Foreign Account Tax Compliance Act המחייב מוסדות פיננסיים שאינם אמריקאים והמצויים מחוץ לארה"ב לדווח לרשות המסים האמריקאית על נכסים וחשבונות המוחזקים או מנוהלים על ידם המצויים בבעלות אזרחים אמריקאים.

לקוחות ישראלים בבנקים אמריקאיים

בשנת 2010, נחקק בארצות הברית החוק לאכיפת מיסים בחשבונות זרים Foreign Account Tax Compliance Act .חוק זה שנכנס לתוקף באופן הדרגתי, עד שהגיע לתוקף מלא בתחילת שנת 2013, מוצג על ידי רשות המיסים האמריקאית כהתפתחות חשובה במאמצים שמשקיעה ארה"ב כדי להילחם בהעלמות מס של אזרחיה המשקיעים בחשבונות מחוץ לגבולותיה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.