עורך דין לחברות הזנק, סטארט-אפ והייטק

מחלקת היי-טק של משרד DTKG&G מלווה ומייצגת לקוחות מגוונים מתחום ההייטק והביוטק, ביניהם רשימה ארוכה של חברות סטארט-אפ ישראליות ובינלאומיות, חברות טכנולוגיה הנסחרות ב-NASDAQ, כמו גם קרנות Private Equity וקרנות  Venture Capital, ישראליות וזרות.
 
מגוון הלקוחות והניסיון שצבר המשרד בייצוג חברות, משקיעים וקרנות בישראל ובחו"ל הופך אותו למשרד מוביל בתחום. הידע הייחודי שלנו מורכב מהיכרות עם הצרכים המשפטיים הייחודיים של מגזר ההיי-טק והביו-טק, הנובעים מההתפתחויות הטכנולוגיות ושינויי החקיקה והאסדרה בתחום, לצד הראייה עסקית-בינלאומית. כל אלה הופכים את מחלקת ההיי-טק של DTKG&G למחלקה בעלת מוניטין רב, המדורגת בדרך קבע כמחלקה מובילה ע"י מדריכי הדירוג השונים. המחלקה מורכבת מעורכי דין ושותפים בכירים המייעצים ומלווים את לקוחותינו בעסקאות מורכבות בתחום הטכנולוגיה, לרבות עסקאות מיזוגים ורכישות ועסקאות אסטרטגיות אחרות מול חברות טכנולוגיה בינלאומיות מהשורה הראשונה. הצוות המנוסה של המחלקה מלווה ומעניק ייעוץ משפטי מקיף ליזמים, משקיעים וחברות בשלבי ההתהוותן השונים בתחום המימון וגיוסי ההון, לרבות השקעות הון פרטי והשקעות הון סיכון, הלוואות מורכבות ועסקאות מימון אחרות. עיסוק בתחום ההיי-טק מחייב ידע משפטי מעמיק, גישה עסקית ופרקטית, ויכולת לראות את התמונה בכללותה, תוך התחשבות במשאבים המצומצמים שבידי היזמים והחברות בשלבים מוקדמים של התפתחותן. עורכי הדין במחלקה הינם בעלי ידע רחב בנוגע לחוקים הישראלים והזרים המסדירים תחום זה ובעלי אוריינטאציה עסקית ויעילות מירבית. ניסיונו של הצוות המשפטי בתחום גיוסי ההון ופעילותן של קרנות הון סיכון, מושתת על עריכת עסקאות הון סיכון רבות במהלך השנים, הן בישראל והן מחוצה לה. הצוות המשפטי של מחלקת ההיי-טק של DTKG&G מספק ללקוחותינו יעילות יוצאת דופן וייעוץ מתוחכם וייחודי, החל משלב התגבשות התנאים הראשוניים של העסקה, כולל ליווי משפטי צמוד בכל שלבי המשא ומתן (בארץ ו/או בחו"ל), תוך שילוב של ידע משפטי מעמיק והבנה של הצרכים העסקיים של הלקוח, ועד להשלמת העסקה בפועל.
 
מחלקת ההיי-טק פועלת בסינרגיה מלאה עם יתר המחלקות במשרד כמו מחלקת שוק ההון, מסים, דיני עבודה וליטיגציה. שיתוף הפעולה בין מחלקות המשרד מאפשר ללקוחותינו ליהנות ממעטפת משפטית רחבה תחת קורת גג אחת. בתחום המסים, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו ליווי צמוד ושוטף - המוענק על ידי בכירי מחלקת המסים במשרדנו, המסייעים ללקוחותינו לתכנן מס באופן מיטיבי. הצוות המשפטי מיומן במתן מענה גם בתחום דיני העבודה על ידי עורכי דין בעלי מיומנות וידע בכל היבטי הגיבוש והיישום של תכניות תמריצים לעובדים, לרבות תכניות ומענקים מבוססי אופציות לרכישת מניות, ומתן טיפול שוטף בקשר לניהול עובדי החברה. כמו כן, לצוות ניסיון רב בעבודה מול משרד המדען הראשי במשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה הישראלי, במגוון תוכניותיו מכוח חוק המו"פ, לרבות בקשר עם קבלת מענקים והצטרפות לחממות טכנולוגיות.
 
שירותים בולטים הניתנים על ידי מחלקת ההיי-טק של משרדנו:
צוות המחלקה עוסק במתן ייעוץ ותמיכה משפטית למכלול הפעילות המסחרית של חברות היי טק בכלל, לרבות חברות העוסקות בתחום של פיתוח תרופות, ביו-טכנולוגיה ומכשור רפואי בפרט. המחלקה מעניקה ייעוץ והכוונה בנוגע למחקר, פיתוח ורגולציה של טכנולוגיה עתירת ידע ובניסוח הסכמים מסחריים מורכבים הכוללים הגנה על הקניין הרוחני של החברה ומסחורו לרבות: הסכמי סוכנות; הפצה; זיכיון; רישוי ואספקה; שיתופי פעולה; מיזמים משותפים ושותפויות; הסכמים אסטרטגיים; העברת טכנולוגיה; ניהול סיכונים של ייצור, הפצה ושיווק, כמו גם מגוון רחב של הסכמים והתקשרויות הקשורים להגנה על קניין רוחני ומסחורו. לקוחותינו נהנים מהידע והעוצמה שנצברו בפירמה גדולה וגם מיחס אישי והבנה עמוקה של צרכיהם, הן בפן העסקי והן בפן המשפטי. הצוות שלנו מיומן ובקיא בתחומי העיסוק של לקוחותינו, מה שמאפשר למחלקה להציג פתרונות משפטיים ועסקיים יצירתיים וחדשניים למען השגת התוצאה העסקית הטובה ביותר ללקוח.  
 
מדריך הדירוג הישראלי היוקרתיBDI Code 2018  דירג את מחלקת ההיי-טק של משרדנו כמחלקה מובילה לשנת 2018!

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: 03-6133371

לתאום פגישה עם עו"ד

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

תכנון מס ליזמים ברשת

ישראלים רבים מגלים את האינטרנט והפוטנציאל הבלתי מוגבל הגלום בו, לטובת קידום מהלכים עסקיים ומסחריים ולטובת פריצה עסקית לשווקים, מדינות ויבשות מרוחקות יותר או מרוחקות פחות, במקסימום חשיפה ובמינימום עלות.

יש לך סטרטאפ מהפכני?

שוקל להקים חברת סטארט-אפ? יש לך רעיון מהפכני? חולם על אקזיט? מחלקת ההיי-טק שלנו תסייע ותוביל אותך בהצלחה מרבית ולתרגם עבורך את הרעיון לכסף.

מענק מדען ראשי

אחד מחבלי הלידה הקשים ביותר איתם מתמודד יזם היי-טק בתחילת דרכו הינו גיוס ההון הראשוני לפיתוח חברת ההזנק - פעמים רבות הקושי הנעוץ בהשגת המימון עלול לגדוע את הפרויקט באיבו. משרדנו, המורכב מכלכלנים, רו"ח ועו"ד ידע לקדם בקשות מסוג זה ולגייס עבורך את המענק הנדרש.

פיתוח אפליקציות

מדינתנו התברכה בישראלים רבים להם רעיונות חדשניים ומגוונים המתורגמים בחלקם לאפליקציות, חלקן מוצלחות יותר וחלקן מוצלחות פחות -אפליקציות אלה אמורות מחד לתן מענה לקהל המשתמשים אליו מיועדת האפליקציה ומאידך להניב ליזמים רווח פירותי ו/או הוני.

עשרת הדברות לבעל הרעיון להקמת חברת הזנק

רבים חולמים על השקת הדבר הבא בתעשייה. בין אם מדובר בהשקת שירות חדש שאף אחד לא חשב עליו לפני כן ובין אם מדובר בייצור של מוצר חדש שעומד "לשגע" את השוק, הדרך להצלחה עוברת, בין השאר, בבחינה של משתנים רבים, וכמו בכל דבר, גם כאן, קיימת חשיבות רבה בתכנון ובחשיבה מראש של המהלכים, כאשר ההמלצה היא להיעזר, כבר בשלבים הראשונים, בעורכי דין מנוסים שילוו את הפרויקט.

הועידה שנתית להשקעות סיניות בישראל בתחום ההייטק

השנה השתתפו בוועידה למעלה מ-200 אנשי עסקים סינים, בהם נציגים בכירים של חברות טכנולוגיה, חממות טכנולוגיות, קרנות השקעה בתחום ההיי-טק, הקלינטק והטיפול במים והיא נערכה במלון דן כרמל בנוכחות בכירי ממשל וכלכה סיניים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.