ההתפתחויות הטכנולוגיות, ההזדמנויות והסיכונים מציבים בפני לקוחותינו אתגרים ייחודיים. לכן, אנו מלווים את לקוחותינו בכל מגוון הנושאים המשפטיים והמסחריים הנדרשים ומסייעים להם לנווט בבטחה ולצמוח.

 

משרדנו מלווה ומייצג לקוחות מגוונים ביניהם חברות טכנולוגיה בוגרות, חברות סטרטאפ, חברות טכנולוגיה נסחרות, קרנות הון סיכון, קרנות השקעה פרטיות ומשקיעים בקשר למיזוגים ורכישות, עסקאות השקעה ומימון, מסחור קניין רוחני וליווי תאגידי שוטף.

 

המחלקה מתמחה בייעוץ והכוונה בנוגע למחקר, פיתוח ורגולציה של טכנולוגיה עתירת ידע ובניסוח הסכמים מסחריים מורכבים. בין היתר, הסכמי פיתוח, ייצור, OEM, הסכמי רישיון, מיזמים משותפים ושותפויות, הסכמים אסטרטגיים, העברת טכנולוגיה, ניהול סיכונים של ייצור, הפצה ושיווק, כמו גם מגוון רחב של הסכמים והתקשרויות הקשורים להגנה על קניין רוחני ומסחורו.

 

משרדנו מלווה ומעניק ייעוץ משפטי מקיף ליזמים, משקיעים וחברות סטרטאפ בתחום המימון וגיוסי ההון, לרבות השקעות הון פרטי והשקעות הון סיכון, הלוואות מורכבות ועסקאות מימון אחרות. עבודה עם יזמים מחייבת ידע משפטי מעמיק, גישה עסקית ופרקטית ויכולת לראות את התמונה בכללותה, תוך התחשבות במשאבים המצומצמים שבידי היזמים והחברות בשלבים מוקדמים של התפתחותן.

 

אנו מלווים את היזמים והסטרטאפים לאורך כל מחזור החיים של החברה, החל משלבי ההתאגדות הראשונים, הסכמי מייסדים, גיוסי הון, השקעות, ועד לשלבי עסקאות המכירה והאקזיט. אנו מספקים להם ליווי משפטי שוטף בסוגיות של השקעה והון סיכון, מסחור קניין רוחני, תכניות תמריצים לעובדים, תכניות ומענקים מבוססי אופציות לרכישת מניות, פרטיות, מיזוגים ורכישות ומיזמים משותפים.   

 

כמו כן, לצוות ניסיון רב גם בעבודה מול משרד המדען הראשי במשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה הישראלי, במגוון תוכניותיו מכוח חוק המו"פ, לרבות בקשר עם קבלת מענקים והצטרפות לחממות טכנולוגיות.

 

מחלקת ההייטק וההון סיכון פועלת בסינרגיה מלאה עם יתר המחלקות במשרד, כך שלקוחותינו נהנים מייעוץ משפטי צמוד גם בתחומי תכנון המס, שוק הון וניירות ערך, דיני עבודה, הגבלים עסקיים וליטיגציה. שיתוף הפעולה בין מחלקות המשרד מאפשר ללקוחותינו להנות ממעטפת משפטית רחבה תחת קורת גג אחת. בנוסף, קשרינו הבינלאומיים מאפשרים לנו לקבל עבור לקוחותינו מידע נוסף, במידת הצורך, לגבי סוגיות הקשורות לעסקאות חוצות הגבולות שלהם.

 

לקוחותינו מגיעים ממגוון רחב של תעשיות, לרבות חברות העוסקות בתחומי הביוטכנולוגיה, הפרמצבטיקה והמכשור הרפואי, קלינטק, סייבר, בינה מלאכותית, אגריטק ופודטק, פינטק, אינטרנט, מסחר אלקטרוני, תחבורה חכמה, תוכנה וחומרה. הם נהנים מיחס אישי של השותפים עצמם, ידע רחב והבנה עמוקה של צרכיהם, בפן האסטרטגי והמשפטי.

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

תכנון מס ליזמים ברשת

ישראלים רבים מגלים את האינטרנט והפוטנציאל הבלתי מוגבל הגלום בו, לטובת קידום מהלכים עסקיים ומסחריים ולטובת פריצה עסקית לשווקים, מדינות ויבשות מרוחקות יותר או מרוחקות פחות, במקסימום חשיפה ובמינימום עלות.

יש לך סטרטאפ מהפכני?

שוקל להקים חברת סטארט-אפ? יש לך רעיון מהפכני? חולם על אקזיט? מחלקת ההיי-טק שלנו תסייע ותוביל אותך בהצלחה מרבית ולתרגם עבורך את הרעיון לכסף.

מענק מדען ראשי

אחד מחבלי הלידה הקשים ביותר איתם מתמודד יזם היי-טק בתחילת דרכו הינו גיוס ההון הראשוני לפיתוח חברת ההזנק - פעמים רבות הקושי הנעוץ בהשגת המימון עלול לגדוע את הפרויקט באיבו. משרדנו, המורכב מכלכלנים, רו"ח ועו"ד ידע לקדם בקשות מסוג זה ולגייס עבורך את המענק הנדרש.

פיתוח אפליקציות

מדינתנו התברכה בישראלים רבים להם רעיונות חדשניים ומגוונים המתורגמים בחלקם לאפליקציות, חלקן מוצלחות יותר וחלקן מוצלחות פחות -אפליקציות אלה אמורות מחד לתן מענה לקהל המשתמשים אליו מיועדת האפליקציה ומאידך להניב ליזמים רווח פירותי ו/או הוני.

עשרת הדברות לבעל הרעיון להקמת חברת הזנק

רבים חולמים על השקת הדבר הבא בתעשייה. בין אם מדובר בהשקת שירות חדש שאף אחד לא חשב עליו לפני כן ובין אם מדובר בייצור של מוצר חדש שעומד "לשגע" את השוק, הדרך להצלחה עוברת, בין השאר, בבחינה של משתנים רבים, וכמו בכל דבר, גם כאן, קיימת חשיבות רבה בתכנון ובחשיבה מראש של המהלכים, כאשר ההמלצה היא להיעזר, כבר בשלבים הראשונים, בעורכי דין מנוסים שילוו את הפרויקט.

הועידה שנתית להשקעות סיניות בישראל בתחום ההייטק

השנה השתתפו בוועידה למעלה מ-200 אנשי עסקים סינים, בהם נציגים בכירים של חברות טכנולוגיה, חממות טכנולוגיות, קרנות השקעה בתחום ההיי-טק, הקלינטק והטיפול במים והיא נערכה במלון דן כרמל בנוכחות בכירי ממשל וכלכה סיניים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.