מאת:

שוקל להקים חברת סטרטאפ? יש לך רעיון מהפכני? חולם על אקזיט?

ישראל מאופיינת בבעלי "מוחות" יצירתיים, כאלה המפתחים רעיונות יצירתיים, אם בתחומים טכנולוגים, אם בתחומים ביו-טכנולוגיים ואם בתחומים אחרים.

ישנם ממציאים בעלי השכלה פורמאלית, דוגמת מהנדסים, מדענים וכדומה וישנם ממציאים נטולי כל השכלה פורמאלית שהחיים וההתמודדות היום יומית עם המתחייב מהם שתלו במוחם רעיון מהפכני, במידה ואתם משתייכים לאלו או לאלו, יישומו של הרעיון והוצאתו אל הפועל, בסיוע של גורמים מקצועיים חיצונים יכול להיות מתורגם לכסף רב. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי רעיונות גדולים רבים נופלים, מדי שנה, "בין הכיסאות" ולא מתורגמים להצלחה ולכסף וזאת רק משום שהממציא לא ידע למנף את אותו רעיון בצורה נכונה ו/או לא ידע להביא לידי יישומו בדרך של התחברות לגורמים המתאמים. כתוצאה מכך – איבד הממציא  את המומנטום או שאחר הצליח להקדימו ולפרוץ את הדרך לעבר אותה הצלחה נכספת.
 
כאן נכנסת לתמונה מחלקת ההיי טק של משרדנו - מחלקה זו מתמחה בזיהוי רעיונות בעלי פוטנציאל, בהקמת חברות סטרט אפ אשר תפתח את אותו רעיון ובמתן ליווי משפטי ועסקי כזה, אשר בסופו של יום יתרגם את אותו מיזם להצלחה, ככול שאכן מגולמת בו אופציה להצלחה כזו. לטובת העניין ידע משרדנו להנחות את הממציא, החל מצעדיו הראשונים ובכלל זה ידע משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, ללוות את הלקוח בכל הקשור ב:
1. רישום הפטנטים ו/או בנקיטה בפעולות אחרות שיגנו על הרעיון ככול שהחוק מאפשר.
2. התאגדות משפטית נכונה ומתאימה המושתתת על שיקולים נכונים.
3. גיוס כספים לטובת קידום המיזם – אם מקרנות ממשלתיות ואם מגורמים אחרים.
4. סיוע ליוזם להקים ולפתח את הרעיון, לרבות הקמת פעילות עסקית נדרשת, בארץ ובעולם.
5. איתור שותפים אסטרטגים.
6. ביצוע מהלכים של מיזוגים ורכישות מתחייבים.
7. גיוסי הון מקרנות הון סיכון.
8. בניית תוכניות אופציות לעובדים.
9. נטרול וטיפול בבעיות מסחריות המתעוררות תוך כדי תהליך.
10. הנפקה של החברה בבורסה הישראלית ו/או האנגלית ו/או האמריקאית ו/או אחרת, הכול בהתאם לתנאי שוק ההון, צרכים עסקים, שיקולים אסטרטגיים ועוד.
 
משרדנו מודע לקשיי התזרים של חברות סטרט אפ, לעובדה כי בשלבים הראשונים הונם מוגבל ביותר ומשכך, יודע הוא, על סמך ניסיון של מאות מיזמים, שחלקם הושלמו בהנפקות בארץ ובחו"ל, להציע לחברת הסטארט אפ התקשרות עסקית עם משרדנו אשר תאפשר ליזם לקבל ממשרדנו, את אותה מעטפת שירותים משפטיים ועסקיים, במינימום עולות ובמקסימום שירות - השירות בשלב קריטי זה וטיבו הוא זה שיכריע את הכף.


מחלקת ההיי טק שלנו תדע לתרגם עבורך את הרעיון לכסף -
התקשר עתה ותן לנו לתרגם את הפוטנציאל שלך לכסף ביעילות ובהקדם: 
054-4251054
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

3.66 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מענק מדען ראשי

מאת: צוות האתר

אחד מחבלי הלידה הקשים ביותר איתם מתמודד יזם היי-טק בתחילת דרכו הינו גיוס ההון הראשוני לפיתוח חברת ההזנק - פעמים רבות הקושי הנעוץ בהשגת המימון עלול לגדוע את הפרויקט באיבו. משרדנו, המורכב מכלכלנים, רו"ח ועו"ד ידע לקדם בקשות מסוג זה ולגייס עבורך את המענק הנדרש.

פיתוח אפליקציות

מאת: צוות האתר

מדינתנו התברכה בישראלים רבים להם רעיונות חדשניים ומגוונים המתורגמים בחלקם לאפליקציות, חלקן מוצלחות יותר וחלקן מוצלחות פחות -אפליקציות אלה אמורות מחד לתן מענה לקהל המשתמשים אליו מיועדת האפליקציה ומאידך להניב ליזמים רווח פירותי ו/או הוני.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.