מאת:

ליווי משפטי ליזמים ואנשי עסקים המפתחים אפליקציות

מדינתנו התברכה בישראלים רבים להם רעיונות חדשניים ומגוונים המתורגמים בחלקם לאפליקציות, חלקן מוצלחות יותר וחלקן מוצלחות פחות -אפליקציות אלה אמורות מחד לתן מענה לקהל המשתמשים אליו מיועדת האפליקציה ומאידך להניב ליזמים רווח פירותי ו/או הוני.

 

בעוד שעד לפני שנים ספורות עולם האפליקציות היה סגור ומוגבל ליזמי אינטרנט מתוחכמים בעלי יכולות טכנולוגיות ו/או יכולות הוניות נכבדות, הרי נכון להיום ניתן למצוא יותר מפתחי אפליקציות ויזמי אפליקציות כמו גם עסקאות קנייה ו/או מכירת אפליקציות, עסקאות למימון אפליקציות, יזמות בתחום האפליקציות ועוד. הלכה למעשה, נכון להיום ענף האפליקציות הולך ומתרחב בקצב מהיר - התחום הפך להיות נפוץ יותר, מפחיד פחות ומוכר יותר. כך יוצא שעסקים רבים, קטנים כגדולים, מקימים לטובת פעילותם העסקית אפליקציה, בדומה לאתר האינטרנט שבבעלותם, המיועדת לפעילות העסקית, ללקוחות ולטריטוריה המיוחסת לפעילותם. נכון להיום, יזמי האפליקציות יכול ויהיו פורצי דרך טכנולוגית, כאלה המבקשים לחשוב על החדש, להביא בשורה, לעשות את הלא יאמן ויכול ויהיו אנשי עסקים, המשתייכים לעולמות עסקיים מקובלים ושכיחים, כשהמשותף לכל הוא הניסיון ליזום הקמתה של אפליקציה אשר תגרוף לקרבה קהל משתמשים גדול ככל שניתן, תופץ ויראלית ותקודם באופנים טכנולוגיים אחרים, מה שאמור למנף את האינטרסים הכלכליים של הנוגעים בדבר.

 

הקמה ופיתוח אפילקציה מקצועית

יודגש כי שלב ההקמה והפיתוח של האפליקציה רווי התנהלות משפטית מקצועית, הרלבנטית למגוון דיסציפלינות משפטיות. לעניות דעתנו התנהלות מקצועית, יעילה וחכמה תצדיק התנהלות מול פירמת עו"ד דוגמת משרדנו DTKGC. לפירמה זו, הידע והיכולת ללמוד לעומק את פועלו של היזם, להבין את חזונו ובהישען על אלה לתן ליזם מענה משפטי מקצועי ביותר החל משלב התאגדות השותפים למיזם, דרך תכנון מס ישראלי ו/או בינלאומי, עריכת הסכמי מייסדים ו/או אחרים בין השותפים, בינם לבין עצמם, עריכת תכניות עסקיות, קידום מהלכים מול קרנות הון-סיכון ו/או גורמים אחרים העשויים לממן את הפעילות, הגנה על הקניין הרוחני של הלקוח, רישום סימנים מסחריים, רישום פטנטים, סיוע בהתקשרות חוזית עם נותני שירותים טכנולוגיים או אחרים, התקשרות וחיבורים עם משקיעים ויזמים אחרים בישראל או מחוצה לה, עריכת חוות דעת בתחום המס המגבות את היזמים ומבטיחות התנהלות חוקית ושקופה אל מול רשויות המס - משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, אמון ומיומן במתן מענה כולל זה. 

 

כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?

משרדנו מורכב ממקבץ מחלקות ייעודיות וייחודיות אשר לכל אחת תחום התמחות משלה וביחד יודעות הן לתן ליזם האפליקציה את המטריה המשפטית והכלכלית המושלמת. משרדנו ידע לקלוט את היזם, להבין את הפוטנציאל הגלום ברעיונו ולקדם ביחד עמו את המתחייב לטובת השגת היעדים המיוחלים. כך יוצא שמומחי המס של משרדנו ידעו לייעץ ללקוח כיצד להתנהל וכיצד להתאגד לטובת הבטחת התנהלות מס נכונה; מומחי ההיי-טק וחברות ההזנק של משרדנו ידעו לתן ללקוח מענה באשר לאופן ההתאגדות, אופן ההתנהלות ודרכים להתקדמות; מומחי הקניין הרוחני של משרדנו ידעו להנחות את הלקוח באשר לאופן בו יוכל הוא להגן על הרעיון ולשמר את הקניין הרוחני; המחלקה הכלכלית של משרדנו תדע ללוות עסקית את שנדרש לטובת קידם האמור ומחלקת דיני העבודה של משרדנו, תדע להבטיח את קשרי העבודה התקינים וכל שיתחייב בעניין. בהמשך מחלקת המיזוגים והרכישות של משרדנו תדע גם לייצג את היזם, אם לטובת מיזוגו, אם לטובת מכירה ואם לטובת כל מהלך מסחרי אחר המתיישב עם האינטרסים של הלקוח. את כל האמור ידע משרדנו לתן ללקוח במסירות ובמקצועיות, תוך לימוד מגבלותיו התקציביות והאחרות, בדיסקרטיות ובאמינות נטולת פשרות.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.75 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מענק מדען ראשי

מאת: צוות האתר

אחד מחבלי הלידה הקשים ביותר איתם מתמודד יזם היי-טק בתחילת דרכו הינו גיוס ההון הראשוני לפיתוח חברת ההזנק - פעמים רבות הקושי הנעוץ בהשגת המימון עלול לגדוע את הפרויקט באיבו. משרדנו, המורכב מכלכלנים, רו"ח ועו"ד ידע לקדם בקשות מסוג זה ולגייס עבורך את המענק הנדרש.

יש לך סטרטאפ מהפכני?

מאת: צוות האתר

שוקל להקים חברת סטארט-אפ? יש לך רעיון מהפכני? חולם על אקזיט? מחלקת ההיי-טק שלנו תסייע ותוביל אותך בהצלחה מרבית ולתרגם עבורך את הרעיון לכסף.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.