מאת:

תכנון מס ישראלי/בינלאומי ליזמי אינטרנט, מקימי אתרי אינטרנט מסחריים וכו'

ישראלים רבים מגלים את האינטרנט והפוטנציאל הבלתי מוגבל הגלום בו, לטובת קידום מהלכים עסקיים ומסחריים ולטובת פריצה עסקית לשווקים, מדינות ויבשות מרוחקות יותר או מרוחקות פחות, במקסימום חשיפה ובמינימום עלות. ישראלים אלה מפנימים כי יש ברשת האינטרנט עוצמה בלתי מוגבלת, חוצה גבולות וחוצה תרבויות ויריבויות, המאפשרת להם לעלות לאוויר מיזם מסחרי וירטואלי הפונה לכמות בלתי מוגבלת של לקוחות פוטנציאליים אשר באמצעותו, אופן הצגתו ומידת חשיפתו, ניתן יהיה לחדור לשווקים מגוונים, לבתים הפרטיים של אין ספור אנשים, בכל הגילאים, הדתות, המינים והצבעים ולבצע עם אותם לקוחות פוטנציאליים עסקאות ומהלכים בלתי מוגבלים, בתדירותם או בהיקפם.

 

תכנון משפטי ועסקי נכון

ישנם מצבים בהם המיזם האינטרנטי יהיה בשלמותו וירטואלי וללא כל מרכיב פיזי, לוגיסטי או אחר ויש בנמצא מצבים בהם המיזם האינטרנטי ישלב מרכיבים לוגיסטיים כמו מחסן, מענה אנושי, שירות טלפוני, התממשקות עם עסק חיצוני הנמצא מחוץ לרשת ועוד. התשלום למיזמים אלה, על ידי הגולש – הלקוח הפוטנציאלי, יכול אף הוא להתבצע במגוון רחוב של אופנים, מטבעות ודרכים, לרבות תשלום באמצעות מטבע ממשי, כרטיסי אשראי, מטבע וירטואלי ועוד. לטובת הצלחת המיזם, יש בנמצא חשיבות מכרעת לתכנון המשפטי והעסקי הנכון של המיזם, על שותפיו והגורמים האחרים שייטלו חלק ביישומו על ידי עו"ד מס וכן עו"ד מסחרי - אם ברמה העסקית על ידי עו"ד עסקי ואם ברמת המס על ידי עו"ד ורו"ח המתמחים במיסים ולשם כך ישנה חשיבות בהשקעת אנרגיה ומחשבה מקצועית אשר ייקחו בחשבון שיקולים משפטיים, מסחריים, בנקאיים, לוגיסטיים, שיווקיים ועוד.

 

חשיבה נכונה ובנייה מקצועית של המיזם, כבר משלביו הראשונים, תחסוך ליזם בהמשך הדרך עלויות ניכרות, עוגמת נפש, אנרגיה מיותרת ובנוסף כמובן תסייע היא ליזם להקים אתר בעל ערך ושווי אופטימאלי, כזה שיקל עליו, היה ויבקש, לאתר משקיעים נוספים, קרנות לקוחות, משתפי פעולה ועוד מרכיבים וגורמים אשר חיבור איכותי עמם יקדם את האינטרסים הכלכליים של יזם האינטרנט.

 

כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?

משרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, ידע ללמוד ממך על המיזם העסקי אותו מבקש אתה להקים ולייעץ לך בשלל מישורים כיצד נכון להתנהל, היכן נכון יהיה להקים את העסק, האם יש מקום להקים חברה בינלאומית והיכן, מה ההסכמים אותם נכון יהיה לערוך, היכן נכון יהיה להקים את המערך הבנקאי של הפעילות, מהיכן נכון יהיה לתפעל את הפעילות, מהם השווקים שנכון יהיה להתמקד בהם ועוד.

>> למידע מפורט בנושא תכנון מס, לחצו כאן.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מענק מדען ראשי

מאת: צוות האתר

אחד מחבלי הלידה הקשים ביותר איתם מתמודד יזם היי-טק בתחילת דרכו הינו גיוס ההון הראשוני לפיתוח חברת ההזנק - פעמים רבות הקושי הנעוץ בהשגת המימון עלול לגדוע את הפרויקט באיבו. משרדנו, המורכב מכלכלנים, רו"ח ועו"ד ידע לקדם בקשות מסוג זה ולגייס עבורך את המענק הנדרש.

פיתוח אפליקציות

מאת: צוות האתר

מדינתנו התברכה בישראלים רבים להם רעיונות חדשניים ומגוונים המתורגמים בחלקם לאפליקציות, חלקן מוצלחות יותר וחלקן מוצלחות פחות -אפליקציות אלה אמורות מחד לתן מענה לקהל המשתמשים אליו מיועדת האפליקציה ומאידך להניב ליזמים רווח פירותי ו/או הוני.

יש לך סטרטאפ מהפכני?

מאת: צוות האתר

שוקל להקים חברת סטארט-אפ? יש לך רעיון מהפכני? חולם על אקזיט? מחלקת ההיי-טק שלנו תסייע ותוביל אותך בהצלחה מרבית ולתרגם עבורך את הרעיון לכסף.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.