מאת:

איתור ורכישה של דירת מגורים ו/או נדל"ן אחר בבוקרשט שברומניה בסיוע עו"ד רומני וישראלי

ישראלים רבים מגלים את שוק הדירות והנדל"ן בבוקרשט, בירת רומניה. ישראלים רבים מבינים כי קניית דירה בישראל הפכה לכמעט בלתי אפשרית וגם אם היא לעתים אפשרית, מס הרכישה גבוה, מס בגין שכר דירה גבוה וכל ההתייחסות לרוכש והאווירה כלפיו מצד רשויות המס – מאוד לא נעימה בלשון המעטה.

 

מעבר לכך שהתשואה המתקבל בארץ מהשכרת דירות נמוכה מאוד, גם המס בגין רכישת הדירה, אחזקת הדירה ומימושה - גבוהים ומשכך לא אחת מביאים את הישראלים להבנה לפיה זהו ערוץ לא נכון וכי נכון וכדי לקנות נדל"ן ברומניה, שם עלויות הרכישה נמוכות מהותית, עלויות הדירה נמוכות, המס בגין הרכישה נמוך, תשואה מתקבל בגין רכישה גבוהה מאוד ולפעמים פי שלושה מזו שבישראל. ישראלים אלו מרגישים כי ברומניה אף אחד לא "מחפש" אותם כאשר הם קונים דירה או עשר דירות, חוק דירה שלישית לא רודף אחריהם והם יכולים לקנות דירה גם אם אין להם אזרחות רומנית ואף אחד לא ממסה אותם במס רכישה מטורף ובעלויות ענק, כשם שבישראל מבקשים למסות. מאידך, ברומניה בחלק גדול מהמקרים ניתן לרכוש דירות במחירים נמוכים, סביב ה-70,000 אלף אירו, לקבל תשואה ברוטו של כ-10%, לזכות בחיוב מס נמוך, להשכיר בקלות ובסופו של יום להחזיק נכס במדינה הנמצאת בצמיחה מתמדת עם אבטלה נמוכה, חברת האיחוד האירופאי, אין ספור סטודנטים המחפשים לשכור דירות ועוד עוד יתרונות אשר תתקשה למצוא בישראל.
 
כיצד משרדנו יכול לסייע בתחום?
לנו הן משרד עו"ד בישראל והן משרד עו"ד ברומניה ומשכך יש לנו עורכי דין מומחים בנדל"ן בישראל וברומניה ואנו מתמחים בלעזור לישראלי להגשים את החלום ולהביא לידי רכישה מוצלחת ונכונה של דירה ברומניה. לנו היכולת לעזור ללקוח בכל התהליך של רכישת דירה ברומניה, החל משלב איתור הדירה ברומניה, בדיקתה המשפטית, רכישה וחיבור הבעלים לגורם שינהל את הנכס עבור הרוכש ככל שיידרש.
 
אנו מלווים אין ספור ישראלים מרוצים הרוכשים ברומניה דירות, בניינים, מגרשים ועוד - אנו עוזרים להם באיתור דירה בבוקרשט ו/או בעיר אחרת ברומניה, ברכישה באמצעות דסק משרדנו הרומני, בבדיקה של הנכס על מנת להבטיח כי אכן הכל תקין וראוי מבחינת רישום וכדומה, מסייעים באיתור שוכר ובשעת הצורך גם עוזרים לבעלים הישראלי למכור את הנכס במהירות. אנו במקביל מסייעים ללקוח בכל הקשור להתנהלות מול רשויות המס בישראל על מנת להבטיח התנהלות חוקית ושקופה בארץ, כך שרשויות המס בישראל תקבל את מלוא הדיווח ומלוא המס המתחייב בגין המהלך. אנו יודעים לייעץ לישראלי כיצד להתנהל וכיצד לדווח לטובת הבטחת תקינות ושקיפות. כמו כן אנו יודעים לייעץ לישראלי המבקש לרכוש יותר מדירה אחת, בניינים, מגרשים, בניינים להמרה למלון ועוד.
 
פנה אלינו עתה ואנו נעזור לך , אנו מסוגלים לתת לך מענה אמין ומקצועי ללא דיחוי.
אנו נגרום לכך שתמצא דירה מעולה ושאכן תוכל להנות מפרותיה במהירות וביעילות.
התקשר כעת, ניפגש, נחבר אותך לצוות שלנו ונצא מידי לדרך. עו"ד אלי דורון, נייד: 054-4251054 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ליווי תושב חוץ המבקש לאתר נדל"ן בישראל

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מטפל במגוון רחב של ישראלים הרוכשים נדל"ן בישראל ולמעשה אנו נותנים לתושב הזר את כל "החליפה "המשפטית הנדרשת, החל משלב רכישת הדירה ועד לשלב ניהולה.

שכירות ארוכת טווח מול קצרת טווח (Airbnb)

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); מוטי הופמן, עו"ד

הסוגיות המרכזיות הכרוכות מצד משקיעים בשכירות ארוכת טווח מול שכירות קצרת טווח (Airbnb), ההבדלים, מערך השיקולים וכל מה שחשוב לדעת בנושא.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.