מאת:


ליווי משפטי לישראלים החיים באוסטריה, להם עניינים משפטיים בישראל בסיוע עו"ד ורו"ח ישראלי

ישראלים רבים המתגוררים באוסטריה, תושבי אוסטריה, מוצאים את עצמם, לא אחת, נדרשים לשרותיו של עורך דין ישראלי באוסטריה וזאת לטובת טיפול בעניינים משפטיים של תושבי אוסטריה הנוגעים בישראל. השירות המשפטי הנדרש על ידי אותו תושב אוסטריה, יכול שיתמקד ברכישת דירה ו/או נכס אחר בישראל, בטיפול בירושה בישראל, בנקיטה בהליכים משפטיים בישראל ו/או בקידום עסקאות עם ישראלים ועוד - שירות אשר יינתן עבורך על אדמת ישראל.
 
משרדנו מורכב משורה של עורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס ולו שורה ארוכה של התמחויות, אם בנדל"ן, דיני חברות, קידום עסקאות, דיני משפחה, טיפול בבעיות משפטיות המחייבות פנייה לבתי משפט וכו'. למשרדנו ניסיון ספציפי במתן מענה לישראלים, תושבי אוסטריה. משרדנו ישמח לפגוש אותך בוינה לטובת היכרות ולטובת קבלת הטיפול בעניינך הישראלי. משרדנו יידע לתן לך מענה משפטי ישראלי מקצועי ביותר, מבלי שתידרש להגיע מווינה לישראל ו/או תוך צמצום ביקורייך בישראל לטובת טיפול בעניין, עד למינימום האפשרי.
 
התקשר אלינו עתה ואנו נשמח לתאם עמך פגישה לא מחייבת בווינה -
נבחן משפטית ועסקית את צרכייך ונקדם עבורך המתחייב במינימום זמן ועלות!
עו"ד אלי דורון, נייד: 054-4251054
ליווי משפטי באוסטריה

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

לתאום פגישה עם עו"ד

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.85 ע"י 7 גולשים

עשוי לעניין אתכם

עו"ד גרמניה

מאת: צוות האתר

משרדינו מתמחה בבקשות להוצאת אזרחות גרמנית, בליווי משפטי מלא של יהודי גרמניה, בסיוע לקבלת פיצויים לניצולי השואה ומשפחותיהם ובמקרים נוספים הקשורים בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לכם את הסיוע המשפטי המקצועי והטוב ביותר בכל אחד מהתחומים הנ"ל.

זכאות לקבלת דרכון רומני

מאת: אלי דורון, עורך דין - ירון טיקוצקי, עורך דין (רואה חשבון) - גיל מור, עורך דין

מדריך משפטי מיוחד המפרט את כך הדרכים, המקרים והתנאים להשגת זכאות לדרכון ואזרחות רומניים בהתאם לחוק הרומני.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.