מאת:

ליווי משפטי לישראלים החיים באוסטריה, להם עניינים משפטיים בישראל בסיוע עו"ד ורו"ח ישראלי

ישראלים רבים המתגוררים באוסטריה, תושבי אוסטריה, מוצאים את עצמם, לא אחת, נדרשים לשרותיו של עורך דין ישראלי באוסטריה וזאת לטובת טיפול בעניינים משפטיים של תושבי אוסטריה הנוגעים בישראל. השירות המשפטי הנדרש על ידי אותו תושב אוסטריה, יכול שיתמקד ברכישת דירה ו/או נכס אחר בישראל, בטיפול בירושה בישראל, בנקיטה בהליכים משפטיים בישראל ו/או בקידום עסקאות עם ישראלים ועוד - שירות אשר יינתן עבורך על אדמת ישראל.
 
המשרד באוסטריה מייצג שורה ארוכה של לקוחות פרטיים וחברות, אשר עוסקים בתחומים מסחריים מגוונים. המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי משפטי ומסחרי שוטף בכל הקשור בפעילותו היום יומית של העסק הן בתחום החוזים, החברות, מכרזים הן בתחום דיני עבודה וכן בתחומים נוספים כגון ירושות ועזבונות. כמו כן עוסק המשרד בחוות דעת בדין האוסטרי בתחומים שונים.
משרדנו שבאוסטריה מסייע לאותם עסקים באוסטריה, גדולים וקטנים כאחד, להקים ולקיים את הפעילות העסקית שלהם באוסטריה בצורה נבונה ובטוחה ובהתמודדות שוטפת עם נושאים משפטיים ומסחריים שוטפים, הליכים מול גופים ממשלתיים שונים וכל הערכאות משפטיות על אדמת אוסטריה, בהתאם לדין האוסטרי והבינלאומי ע"י עורכי דין אוסטרים מוסמכים בעלי ותק וניסיון בייצוג גופים גדולים.
לפרטים נוספים לחצו כאן
 
משרדנו מורכב משורה של עורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס ולו שורה ארוכה של התמחויות, אם בנדל"ן, דיני חברות, קידום עסקאות, דיני משפחה, טיפול בבעיות משפטיות המחייבות פנייה לבתי משפט וכו'. למשרדנו ניסיון ספציפי במתן מענה לישראלים, תושבי אוסטריה. משרדנו ישמח לפגוש אותך בוינה לטובת היכרות ולטובת קבלת הטיפול בעניינך הישראלי. משרדנו יידע לתן לך מענה משפטי ישראלי מקצועי ביותר, מבלי שתידרש להגיע מווינה לישראל ו/או תוך צמצום ביקורייך בישראל לטובת טיפול בעניין, עד למינימום האפשרי.

 
התקשר אלינו עתה ואנו נשמח לתאם עמך פגישה לא מחייבת בווינה -
נבחן משפטית ועסקית את צרכייך ונקדם עבורך המתחייב במינימום זמן ועלות!
עו"ד אלי דורון, נייד: 054-4251054  סניף אוסטריה +43-720-231-775.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.85 ע"י 7 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מדוע כדאי להוציא דרכון אירופאי?

מאת: אלי דורון, עו"ד

להוצאת דרכון אירופאי יתרונות רבים. דרכון אירופאי מספק לבעליו גישה מורחבת להזדמנויות בינלאומיות במגוון תחומים.

שירותיי הפירמה באמצעות עו"ד אוסטרי, עו"ד רומניה, עו"ד קפריסין, עו"ד ישראל ועוד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו פעילות בישראל, רומניה, אוסטריה, קפריסין ועוד, כך שלטובת מתן מענה מושלם נדע להפעיל עו"ד אשר לו הרישיון, הניסיון והבקיאות המתאימים לטיפול ע"פ דיני המדינות הרלוונטיות ושעה בה יש בנמצא סוגיות המצריכות התייחסות לדין ביותר ממדינה אחת, ידע משרדנו לשלב בצוות המטפל עו"ד ממספר מדינות, אשר ביחד יספקו ללקוח את המענה האופטימלי.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.