הקמת חברה ו/או פעילות עסקית ברומניה בסיוע עו"ד ישראלי ורומני

ישראלים רבים מבינים את הפוטנציאל העסקי הענק שבמדינת רומניה. הקרבה לישראל, כמות תושביה, תדירות הטיסות, מזג האוויר הנוח, המנטאליות הרומנית, המחירים הנוחים והשוק המתפתח, משכנעים ישראלים רבים להקים עסק ברומניה, עם או בלי שותף מקומי, אם באמצעות חברה רומנית ואם בלעדיה.

לפעמים מבקשים הם לרכוש עסק רומני קיים ולפעמים מבקשים הם להקים עסק חדש משלהם, כזה שייתן מענה לקהל הרומני ו/או לאוכלוסייה אחרת על אדמת אירופה. ישראלים אלה מבינים כי הקירבה הגאוגרפית של רומניה לישראל, מיקומה במרכז אירופה, שיעור המס הנמוך, עלויות השכר הנמוכות, היות המשק הרומני בצמחיה ועוד - כל אלה הופכים את רומניה ליעד עסקי עבור ישראלים רבים, היודעים לנצל את יכולתם והונם ולמנף את כל אלה לטובת פעילות ברומניה - כאן בדיוק נכנס לתמונה משרדנו.

הכירו את סניף משרדנו ברומניה

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, ניסיון עשיר בייצוג ישראלים המבקשים להיכנס עסקית לרומניה. למשרדנו סניף ברומניה, כך שיש באפשרותנו, באמצעות הסניף הישראלי לתת מענה בישראל ובאמצעות הסניף ברומניה, לתת מענה מיוחד על אדמת רומניה. משרדנו ידע לתת ללקוח את כל שנדרש לטובת הצלחה ברומניה, החל מתכנון מס וליווי משפטי על אדמת ישראל ועד ליווי משפטי ועסקי על אדמת רומניה, לרבות הערכת שווי, בניית תכנית שיווק, בניית תכנית עסקית, בדיקת בחינת כדאיות עסקית על אדמת רומניה, הקמת חברה רומנית, עריכת הסכמים, ביצוע רכישות, יצירת קשר עם הבנק הרומני, הקמת קרן להשקעות ברומניה והתקשרות עם חשבונאי ורו"ח רומני, לרבות ביצוע כל פעולה נוספת נדרשת - הכל לטובת קידום המבנה והפעילות עבור הישראלי המבקש להיכנס עסקית לרומניה, במינימום זמן ובמינימום עלות, תוך מתן ייחס אישי וחם לכל לקוח הפונה למשרדנו.

משרדנו מכיר את הדין הרומני, את הקשיים, המגבלות, היתרונות והחסרונות - את כל הניסיון שלנו נביא לטובת הטיפול בתיק שלך. נעשה כל שנדרש על מנת שתרגיש מטופל, בבטחה וללא דופי, אם ברומניה ואם בישראל. אנו נגרום לך להתנהל ברומניה כאילו אתה בארץ, כלומר, ננטרל עבורך את הקושי שבהתנהלות מחוץ לשטח המדינה. אנו נגשר על כל קושי שעלול להתעורר, כך שבסופו של יום, באמצעותנו, תקים ברומניה את המיוחל ותקדם אותו בצורה מושלמת. הכל במינימום זמן, מינימום עלות ומקסימום שירות ויחס אישי.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

קניה, מכירה ומיזוג של משרדי ייעוץ מס

מייצגים רבים כיום מבינים כי משרד גדול יותר יאפשר להם להשקיע יותר בתקציב פרסום, להתפנות לטובת מפגשי שיווק ולנקוט בפעולות נוספות לטובת השבחת פועלם, מה שדוחף אותם לפעול לטובת הגדלת עסקם והגדלת המנגנון באמצעותם הם פועלים, לטובת שמירה על הקיים ו/או הגדלת שורת הרווח ו/או לטובת הקמת סביבת עבודה נוחה ותואמת את המצב.

הסכמי שותפות בין מייצגים

משבר הקורונה משפיע בין השאר גם על עולם המייצגים, רואי חשבון ויועצי מס - ניסיוננו מראה כי מייצגים רבים פועלים בימים אלה לטובת ביצוע עסקאות של מיזוג בין משרדם למשרדי מיצגים אחרים.

מכירת מניות בחברה פרטית

מכירת מניות בחברה פרטית הינה פעולה מקובלת המבוצעת כדבר שבשגרה, גם בימים של פעילות כלכלית רגילה וגם בתקופות של משבר, דוגמת הקורונה - איך עושים זאת נכון? קראו כאן.

עורך דין חברות

עורך דין חברות יכול לסייע לך בהקמת חברה וניהול תקין של חברה קיימת - למשרדנו מחלקה עיסקית לניהול חברות מהצד המשפטי ומהצד הפיננסי - קרא כאן עוד בנושא.

ליווי ועריכת הסכמים מרחוק

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים וחוזים באמצעים טכנולוגיים מרחוק בליווי עורכי דין וכלכלנים מומחים, מרכיב קריטי במציאות המסחרית של ימינו ובייתר שאת בתקופת משבר כמו הקורונה - לחצו כאן לפרטים.

ליווי עסקי לעולים חדשים

משרדנו מתמחה בליווי וייעוץ עסקי חכם לטובת הקמה של עסק בריא בישראל, תוך ניצול מרבי של הוראות החוק ושל ההטבות הניתנות לכל עולה חדש.

ייצוג משפטי לחברות ענק גדולות במשק

למשרדנו הניסיון, הידע והיכולת ללוות משפטית חברות ענק, חברות גדולות וחברות מובילות במשק הישראלי, פרטיות או ציבוריות, וזאת בשורה של תחומים משפטיים מובילים.

הבראת עסק/חברה בקושי תזרימי

למשרדנו ידע והתמחות ספציפית בהבראה של חברות, שיפור תוצאתם העסקית, סיוע בהתמודדות עם חייבים, בנקים, ספקים וחובות ובניהול משברים ו/או תהליכים אשר יש בהם כדי להציל את העסק ולהחזיר את המפתחות לבעליו במהירות האפשרית, בבריאות וחוסן כלכלי מרבי.

עסקים ברומניה

לרומניה כללים, מנטליות, שיטות עבודה ומארג עסקי משלה. כל אלה מחייבים התנהלות זהירה ומפוקחת מצד המשקיע הישראלי וזאת על מנת לשמר את ההשקעה, להבטיח קבלת הנדרש במחירים הנכונים ולמנוע גנבות או מהלכים לא תקינים על אדמת רומניה.

רכישה/התמזגות עם פרקטיקה קיימת

מקצוע ראיית החשבון ויעוץ המס אינם נעשים יותר קלים. ההפך הוא הנכון, התחרות גדלה, המחירים יורדים, מוסר התשלומים פגום, לקוחות כיום פחות נאמנים מבעבר, משרדי ראיית חשבון גדולים קולטים עבודה שבעבר הייתה נחלת הקטנים, רשות המס מצפה מהמייצגים לעשות יותר מבעבר, החשיפה המקצועית של המייצגים גדלה, עלויות השכר והשכירות גדלות - בקיצור, לא חיים קלים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים