הקמת חברה ו/או פעילות עסקית ברומניה בסיוע עו"ד ישראלי ורומני

ישראלים רבים מבינים את הפוטנציאל העסקי הענק שבמדינת רומניה. הקרבה לישראל, כמות תושביה, תדירות הטיסות, מזג האוויר הנוח, המנטאליות הרומנית, המחירים הנוחים והשוק המתפתח, משכנעים ישראלים רבים להקים עסק ברומניה, עם או בלי שותף מקומי, אם באמצעות חברה רומנית ואם בלעדיה.

לפעמים מבקשים הם לרכוש עסק רומני קיים ולפעמים מבקשים הם להקים עסק חדש משלהם, כזה שייתן מענה לקהל הרומני ו/או לאוכלוסייה אחרת על אדמת אירופה. ישראלים אלה מבינים כי הקירבה הגאוגרפית של רומניה לישראל, מיקומה במרכז אירופה, שיעור המס הנמוך, עלויות השכר הנמוכות, היות המשק הרומני בצמחיה ועוד - כל אלה הופכים את רומניה ליעד עסקי עבור ישראלים רבים, היודעים לנצל את יכולתם והונם ולמנף את כל אלה לטובת פעילות ברומניה - כאן בדיוק נכנס לתמונה משרדנו.

הכירו את סניף משרדנו ברומניה

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, ניסיון עשיר בייצוג ישראלים המבקשים להיכנס עסקית לרומניה. למשרדנו סניף ברומניה, כך שיש באפשרותנו, באמצעות הסניף הישראלי לתת מענה בישראל ובאמצעות הסניף ברומניה, לתת מענה מיוחד על אדמת רומניה. משרדנו ידע לתת ללקוח את כל שנדרש לטובת הצלחה ברומניה, החל מתכנון מס וליווי משפטי על אדמת ישראל ועד ליווי משפטי ועסקי על אדמת רומניה, לרבות הערכת שווי, בניית תכנית שיווק, בניית תכנית עסקית, בדיקת בחינת כדאיות עסקית על אדמת רומניה, הקמת חברה רומנית, עריכת הסכמים, ביצוע רכישות, יצירת קשר עם הבנק הרומני, הקמת קרן להשקעות ברומניה והתקשרות עם חשבונאי ורו"ח רומני, לרבות ביצוע כל פעולה נוספת נדרשת - הכל לטובת קידום המבנה והפעילות עבור הישראלי המבקש להיכנס עסקית לרומניה, במינימום זמן ובמינימום עלות, תוך מתן ייחס אישי וחם לכל לקוח הפונה למשרדנו.

משרדנו מכיר את הדין הרומני, את הקשיים, המגבלות, היתרונות והחסרונות - את כל הניסיון שלנו נביא לטובת הטיפול בתיק שלך. נעשה כל שנדרש על מנת שתרגיש מטופל, בבטחה וללא דופי, אם ברומניה ואם בישראל. אנו נגרום לך להתנהל ברומניה כאילו אתה בארץ, כלומר, ננטרל עבורך את הקושי שבהתנהלות מחוץ לשטח המדינה. אנו נגשר על כל קושי שעלול להתעורר, כך שבסופו של יום, באמצעותנו, תקים ברומניה את המיוחל ותקדם אותו בצורה מושלמת. הכל במינימום זמן, מינימום עלות ומקסימום שירות ויחס אישי.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.