ליווי משפטי/עסקי של יזמים ישראלים המבקשים להקים עסק ברומניה

אנשי עסקים ישראליים רבים מבינים היום יותר מבעבר כי הגיעה העת לפרוץ את חומות המדינה הישראלית ולצאת לפעילות עסקית מחוץ לגבולות מדינת ישראל ובמקרים רבים המדינה המתאימה היא - רומניה. ישראלים רבים מבינים כי למדינת ישראל יש את המגבלות שלה, בעוד פריצה למדינות אחרות מחוץ לישראל כמו רומניה בה כ-20 מיליון תושבים, עשויה לחשוף אותם לקהל יעד חדש ולהזדמנויות עסקיות ומהלכים עסקיים חדשים בקנה מידה גדול, כזה השונה באופן מהותי מזה הישראלי. בהקשר זה ניתן למצוא ישראלים להם פעילות מצליחה בישראל, אותה הם מבקשים להרחיב או להעתיק לגבולות רומניה ויש כאלה להם רעיון עסקי אשר לדעתם יכול ויתאים למדינות חוץ-ישראליות כמו רומניה, אולי יותר מאשר למדינות ישראליות ומשכך, נכון יהיה להקים את אותן פעילויות מחוץ לישראל.

למה דווקא רומניה?

יש המבינים כי למרות היציבות הכלכלית של מדינת ישראל, נכון יהיה שלא להניח את כל ה-"ביצים בסל אחד" וכי נכון יהיה לייצר מקור הכנסות נוסף במדינת רומניה, אותו ימקמו מחוץ לגבולות מדינת ישראל כך שגם אם ישראל תעבור טלטלה כלכלית או חלילה וחס בעיה ביטחונית ו/או כל בעיה אחרת, הפעילות המקבילה שברומניה תוכל להניב את התוצאה ולאזן את התוצאה הכוללת, מה שיבטיח יציבות מיוחלת. יתרה מזאת, ישראלים רבים מבינים כי הקמת עסק ברומניה, יאפשר גישה ללקוחות חדשים, לרבות ללקוחות רומנים או אחרים, שנכון להיום מעדיפים שלא לעבוד עם גורם ישראלי. מצב דברים זה, לרבות שיקולים עסקיים אחרים, מביא ישראלים רבים להחלטה לפיה נכון וראוי להקים עסק באירופה ואם באירופה, אזי ברומניה. ישראלים רבים מעדיפים להקים עסק ברומניה משורה של שיקולים כלכליים הקשורים במנטאליות של המקומיים, תנאים גיאוגרפיים, שפה, השתייכות המדינה לאיחוד האירופאי וכן הפוטנציאל העסקי הקיים במדינה, היות והמדינה צד לאמנות למניעת כפל מס והסכמי סחר עם מדינות רבות ומסיבות רבות נוספות. לאותם ישראלים, המבקשים להקים עסק ברומניה, משרדנו שבישראל וסניף משרדנו שברומניה ישמח להעניק מענה מלא, אם ברמה המשפטית ואם ברמה המסחרית.

כיצד אנחנו יכולים לסייע?

משרדנו ידע לתן ליזם הישראלי המבקש להקים עסק ברומניה, מעטפת משפטית ומסחרית הכוללת הן את בדיקת הכדאיות העסקית בשלבים הראשונים של המהלך וכן תכנון המס הנדרש, עריכת הסכמים, הקמת מבנה בין-לאומי שיאפשר לו לעבוד בחוקיות ובשקיפות ברומניה והן מענה מסחרי רומני, שיכלול חיבורים עסקיים על אדמת רומניה, ליווי מול המערכת הבנקאית הרומנית, איתור נכסים ברומניה, איתור עובדים ברומניה, התקשרות עם נותני שירותים מקומיים רומנים ועוד.

את המענה המשפטי נעניק ללקוח ממשרדנו שבישראל, משרד המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים, אשר לו ניסיון רב בייצוג יזמים המבקשים להתנהל מחוץ לישראל. את הייעוץ והליווי העסקי יידע משרדנו לתן ליזם באמצעות נציגנו על אדמת רומניה, אשר ידע לבצע עבור הלקוח בדיקות מוקדמות על אדמת רומניה, לבחון כדאיות עסקית על פי המצב הנתון ברומניה, לאתר עבורו עסקאות, נכסים ואנשים וכן יידע לעשות כל שנדרש, יד ביד עם היזם הישראלי על מנת להרים את הפרוייקט הרומני ולהוציאו אל הפועל ובכלל זה להפעיל עו"ד רומנים מטעם משרדנו לטובת בחינת הדין הרומני, רגולציה רומנית וכדומה. כך יוצא כי משרדנו שבישראל וסניף משרדנו שברומניה, יחדיו, יפעלו בתיאום ובשיתוף פעולה מלא, ביחד עם עו"ד רומנים מטעמנו ואנשי מקצוע רומנים נוספים אותם נדרש לטובת מתן מענה ישראלי-רומני וכל אלה ביחד יפעלו לטובת הוצאת המיזם אל הפועל על אדמת רומניה בצורה מהירה, נקייה, חוקית ורווחית.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

חוות דעת כלכליות בהליכים משפטיים

לחיזוק הטיעון המשפטי ולנימוק גובה הפיצוי הנדרש, עורכי דין רבים בוחרים בתיקים מסוג זה להסתייע בחוות דעת כלכלית, המציגה את ראשי הנזק השונים ומנתחת את האומדן הכספי של כול אחד מהם...

חשיבות דו"חות כלכליים ככלי עזר לניתוח דו"חות כספיים

החברה צמחה, נוספו פעילויות, מגוון המוצרים והלקוחות גדל ונתוני הדוחות הכספיים כבר אינם מספיקים על מנת לנתח את מקורות הרווח והמגמות שהשפיעו על היווצרותו - זה הזמן להתחיל לחשוב כלכלית!

בנק עסקאות – גיוס הון ובניית תכנית עיסקית

בנק עסקאות הוא ריכוז של העסקאות שבוצעו בחשבון העסק שלך וכוללים בתוכם עסקאות יוצאות או עסקאות נכנסות ובכך מאפשרים לך לבצע מעקב אודות מאזן ההכנסות וההוצאות שלך בחשבון העיסקי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.