מאת:

גיוס הון וניהול עסק הוא הליך זר ליזמים מתחילים אשר לרוב מעדיפים להמנע ממנו עקב חוסר ידע ונטוורקינג נמוך. גיוס משקיעים נכון מתחיל באיתור המשקיעים הנכונים והצגת התוכנית העיסקית של החברה שלכם, למעשה עליכם לבצע תהליך מכירה למשקיע על מנת שתוכלו לגייס את הסכום שאתם זקוקים לו להמשך הפיתוח וזאת משימה לא פשוטה.
 
גם החברות הגדולות בעולם התחילו בתור עסק קטן ללא תקציב וללא תוכנית עיסקית מסודרת, הסיבה העיקרית לכך היא שרוב היזמים משקיעים את זמנם בפיתוח העסק התחום שהם מכירים ויודעים כיצד לעסוק בו בצורה הטובה ביותר, אך כל עסק שרוצה להתרומם ולעבור לשלב הרווחי חייב להמציא תוכנית עיסקית מסודרת על מנת שיוכל לבצע גיוס הון ממשקיעים אשר יעזרו לו למנף את העסק קדימה.
 

שירות בנק עסקאות

משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי ושות' ישמח להעניק לכם את שירות בנק העיסקאות אשר יכין אתכם בצורה הטובה ביותר לגיוס משקיעים לרבות בניית תוכנית עיסקית מקצועית וקביעת יעד פיננסי מדויק לגיוס הון. בנוסף עקב היותנו משרד עורכי דין בעל שלוחות בכל העולם אנו נמצאים בקשרים עם משקיעים פוטנציאליים במגוון רחב של תחומים ונשמח לבצע את החיבור בין היזמות שלך למשקיע הנכון על מנת שתוכל להתרכז בנושא החשוב באמת והוא פיתוח העסק שלך.

אנשי המקצוע בחברתנו יעניקו לך את הכלים המתאימים להתנהלות מול משקיעים כולל:
1. בניית תוכנית עיסקית.
2. כתיבת תקציר מנהלים.
3. הכנת תוכנית עבודה.
4. בניית פרזנטציה מקצועית.
 

 
נוסף על שירותי בנק העסקאות, משרדנו מציע שירותים משפטיים לחברות חדשות כולל רישום החברה כתיבת תקנונים ואישור הצעות עסקיות כולל בדיקה מעמיקה של כל הצעה ועדכון אודות נקודות בעלות אפשרויות למשמעויות שליליות. לאורך כל תהליך התכנון העיסקי אתם עומדים בפני שאלות וקושיות אודות העסק שלכם וכיצד תשתמשו בכספי ההשקעה בצורה נכונה. אנשי המקצוע שלנו יכינו עבורך את ארגז הכלים המקצועי ביותר שיסייע לך להעניק את התשובות הממוקדות ביותר לכל משקיע כך שהדרך שלך להצלחה בגיוס הון תהיה קלה יותר ומהירה יותר בתנאים שנוחים לך.
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 5 גולשים

עשוי לעניין אתכם

חוות דעת כלכליות בהליכים משפטיים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); רווית ברקוביץ, כלכלנית

לחיזוק הטיעון המשפטי ולנימוק גובה הפיצוי הנדרש, עורכי דין רבים בוחרים בתיקים מסוג זה להסתייע בחוות דעת כלכלית, המציגה את ראשי הנזק השונים ומנתחת את האומדן הכספי של כול אחד מהם...

חשיבות דו"חות כלכליים ככלי עזר לניתוח דו"חות כספיים

מאת: רוית ברקוביץ, MBA יועצת כלכלית ובנקאית השקעות

החברה צמחה, נוספו פעילויות, מגוון המוצרים והלקוחות גדל ונתוני הדוחות הכספיים כבר אינם מספיקים על מנת לנתח את מקורות הרווח והמגמות שהשפיעו על היווצרותו - זה הזמן להתחיל לחשוב כלכלית!

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.