מאת:

כיצד הנפקת דרכון רומני יכולה לסייע לך ומי זכאי לכך?

אחד מתחומי ההתמחות העיקריים של משרדנו נוגע לכל הקשור במשפט והדין ברומניה. המשרד אף מפעיל את שלוחת רומניה הפועלת בבוקרשט ומטפלת במגוון נושאים כמו נדל"ן ברומניה, השקעות, מיסים ועוד. אי לכך אנו הכתובת הטבעית לכל אדם המתעניין מסיבה כלשהי בהנפקת דרכון רומני, אזרחות רומנית וכו'. 
 
למה בכלל שנרצה אזרחות רומנית?
עם כניסתה של רומניה לאיחוד האירופי, דרכון רומני יכול להוות כרטיס כניסה איכותי לאיחוד האירופי, ויאפשר לכל אדם המחזיק בו התחלת עבודה באירופה ורכישת השכלה גבוהה באירופה, וכתושב האיחוד אף להנות מהנחות לימודים משמעותיות.  במילים אחרות, אזרחות רומנית = אזרחות אירופית. הנפקת דרכון רומני עבור יזמי נדל"ן המעוניינים להיכנס לשוק הנדלן השוקק והמניב בבמדינה, הוא הדרך היחידה לרכישות נדל"ן ברומניה כיזמים פרטיים ולא כחברה. 

איך משיגים דרכון רומני?
לא כל אדם זכאי לקבלת דרכון רומני, ועל מנת לזכות באותה אזרחות רומנית נכספת עלינו לעמוד באחד או יותר מהקריטריונים הבאים:

1. במידה ואתם או הוריכם הייתם אזרחים רומנים ועזבתם את רומניה בין השנים 1948-1952 ועליתם לישראל, הרי שעל פי החוק הרומני לא ויתרם על אזרחותכם הרומנית וכל מה שעליכם יהיה לעשות הוא להגיש את הבקשה הרלוונטית, ולחכות לדרכון הרומני שלכם.

2. במידה והייתה בבעלותכם בעבר אזרחות רומנית וויתרתם עליה ביודעין לטובת אזרחות זרה אחרת, הרי שמשימת קבלה מחודשת של אזרחות רומנית עשויה להיות קשה יותר. הבשורות הטובות הן שבמידה וויתרתם על אזרחותכם הרומנית לטובת אזרחות ישראלית, צפויים לכם הליכים בירוקרטיים פשוטים יותר.

3. במידה והוריכם החזיקו בעבר דרכון רומני באמתחתם ואיבדו את אזרחותם מסיבה שלא הייתה תלויה בהם, ואתם דוברי השפה הרומנית הרי שאתם זכאים לדרכון רומני.

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.33 ע"י 6 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מדוע כדאי להוציא דרכון אירופאי?

מאת: אלי דורון, עו"ד

להוצאת דרכון אירופאי יתרונות רבים. דרכון אירופאי מספק לבעליו גישה מורחבת להזדמנויות בינלאומיות במגוון תחומים.

שירותיי הפירמה באמצעות עו"ד אוסטרי, עו"ד רומניה, עו"ד קפריסין, עו"ד ישראל ועוד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו פעילות בישראל, רומניה, אוסטריה, קפריסין ועוד, כך שלטובת מתן מענה מושלם נדע להפעיל עו"ד אשר לו הרישיון, הניסיון והבקיאות המתאימים לטיפול ע"פ דיני המדינות הרלוונטיות ושעה בה יש בנמצא סוגיות המצריכות התייחסות לדין ביותר ממדינה אחת, ידע משרדנו לשלב בצוות המטפל עו"ד ממספר מדינות, אשר ביחד יספקו ללקוח את המענה האופטימלי.

ליווי משפטי באוסטריה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ, סיוע וליווי משפטי לישראלים תושבי אוסטריה במגוון עניינים וסוגיות משפטיות - נשמח לקיים עמך פגישה בוינה לטובת הטיפול בנדרש, כל הפרטים כאן.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.