קידום עסקאות מסחריות, קנייה, מכירה וכל עסקה אחרת עבור ישראלים על אדמת רומניה באמצעות עו"ד רומני

ישראלים רבים נדרשים לא אחת לבצע עסקה ברומניה - לפעמים העסקה היא מול אזרח רומני ולפעמים מול ישראלי; לפעמים מדובר במיזם אותו הישראלי מבקש לקדם; לפעמים היוזמה מגיע מרומניה, לפעמים מקורה בירושה או בהתנהלות עבר ולפעמים מקורה בטעמים אחרים.
לטובת קידום עסקה ברומניה כאמור, יש בנמצא צורך בעורך דין רומני אמין ומקצועי, כזה שאתה תוכל לסמוך עליו ואשר הוא ידע לקדם את האינטרסים שלך ולקדם הנדרש מול הגורמים ברומניה ולהביא עבורך את התנאים הטובים ביותר להתקשרות. עו"ד רומני טוב יידע להפוך עבורך עסקה טובה לטובה יותר, עו"ד רומני שלא שומר עליך יכול להפוך עסקה מעולה לכושלת - משמע, יש שבנמצא חשיבות מכרעת לעבוד עם משרד עו"ד רומני המבין אותך, מבין את התנאים של העסקה, את המנטאליות והמוח והראיה הישראלית ובעיקר אמין, כך שהוא יוכל לקדם את המבוקש על ידך ביעילות ובתבונה.
 
כיצד אנחנו נוכל לסייע לך בעניין?
למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, סניף ברומניה המורכב מעו"ד רומנים איכותיים ואמינים ביותר הפועלים, בהתאם לצורך, עם צוות עו"ד ורו"ח ישראלים. באמצעות סניף זה נדע לתת לך את המענה המבוקש, תוך מתן יחס אישי וחם. משרדנו ידע ללוות אותך בכל השלבים, לנטרל חשיפות ובעיות העלולות להתעורר ברומניה ולהבטיח עבורך כי העסקה אותה אתה מקדם תושתת על התנאים הטובים ביותר עבורך, במחירים הנכונים וכי אף אחד לא יוכל לנצל את העובדה כי אין אתה תושב רומניה. למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בקידום עסקאות ומהלכים שכאלה, כמו גם שמירה על אינטרסים של הלקוחות, כך שביחד נדע מה נדרש לעשות עבורך לטובת קידום עניינך על הצד הטוב ביותר. משרדנו ידע לתת לך הן את המענה המשפטי, הן את המענה הבנקאי-חשבונאי והן את המענה העסקי, הכל בהתאם להנחיות והאינטרסים שלך.
 
התקשר אליי ונקדם במיידי את האינטרסים שלך על אדמת רומניה! התקשר עתה לעו"ד אלי דורון: 054-4251054 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

מסלולי המס בגין הכנסה משכירות ברומניה

בהתאם להוראות פקודת מס הכנסה (נוסח חדש), התשכ"א-1961, קיימים שני מסלולים למיסוי תושב ישראלי בגין הכנסות המופקות משכר דירה מחו"ל.

עסקאות נדל"ן ברומניה - ליווי משפטי

לדסק משרדנו שברומניה ניסיון רב בכל הקשור בביצוע עסקאות נדל"ן ברומניה, אם קניה ואם מכירה והלכה למעשה למשרדנו מאגר גדול של גורמים אשר מסייעים לנו לקדם עסקאות מסוג זה במהירות וביעילות.

תרמית השקעות ברומניה - הנתבעת חויבה בהשבת הכספים

בית משפט השלום ברמלה, מפי השופט זכריה ימיני, קיבל תביעתם של משקיעים, להחזר כספי השקעתם ברכישת קרקע ברומניה לאחר שהוכח כי הקרקע לא נקנתה בהתאם לזיכרון הדברים שערכו הצדדים.

הכללים החשובים לשכירת נדל"ן ברומניה

באם השכירות מבוצעת באמצעות משרד תיווך, רצוי כי הדייר יבצע מו"מ עם הסוכנות ויתעקש על מחיר קבוע ולא על תשלום שמחושב לפי אחוזים משווי העסקה שכן במצב עניינים כזה אינטרס הסוכנות יהיה שכרה ולא חתירה למחיר עסקה הוגן.

איך תמנע מפולשים להשתלט על הקרקע שלך ברומניה

ישראלים לא מעטים מחזיקים בבעלותם קרקעות ברומניה. חלקם רכשו את הקרקע כהשקעה, חלקם קיבלו אותה בירושה וחלקם קיבלו את הקרקע בהליכי השבה ("רסטיטוציה") מממשלת רומניה לאחר שזו הולאמה מבעליה בעת השלטון הקומוניסטי.

פעילות עסקית ברומניה

הקשר המסחרי והכלכלי שנוצר בין ישראל לרומניה הינו בעל פוטנציאל רב ומשמעות רחבה בתחומים שונים כגון איכות הסביבה, בנייה, תיירות, נדל"ן, תקשורת ועוד. על מנת לממש את הפוטנציאל העסקי שלכם ברומניה, ניתן להקים חברה זרה בשטחה וליהנות ממערכת המעודדת מאוד משקיעים זרים ומאפשרת חסכון הוצאות ותכנון מס אפקטיבי.

נדלן להשקעה בעיר בראשוב, רומניה

5 דירות למכירה בפרויקט מגורים חדש ויוקרתי בשכונת סטופין, בעיר בראשוב - סך הדירות בבניין 8, כאשר 3 מתוכן כבר נמכרו ואוכלסו (לא קיימים שעבודים על הנכס), לחצו כאן לפרטים המלאים.

הזדמנות השקעה בפרויקט נדל"ן ברומניה

בימים אלו מוצעת למכירה חברה רומנית המחזיקה בזכויות להקמת פרויקט מגורים בשכונת סטופין, ברשוב רומניה. במסגרת הפרויקט, ניתן להקים כ-5 בנייני מגורים על שטח כולל של כ-6.5 דונם, באזור מאוכלס וללא צורך בהקמת תשתיות. זהו השטח היחיד שאיננו בנוי בכל השכונה.

רכישת דירה ברומניה - איך ולמה?

כיום, בעקבות המשבר בשוק הנדל"ן, כאמור, ניתן לרכוש דירה במרכז בוקרשט במחיר נמוך יחסית, ולמרות זאת, להשכירו במחיר גבוה יחסית המשקף תשואה נאה על ההשקעה. קביעה זו מבוססת על העובדה כי המשבר יצר קושי רב בלקיחת משכנתאות בשוק הפרטי למגורים ולכן יש כיום ביקוש גובר לדירות להשכרה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.