קידום עסקאות מסחריות, קנייה, מכירה וכל עסקה אחרת עבור ישראלים על אדמת רומניה באמצעות עו"ד רומני

ישראלים רבים נדרשים לא אחת לבצע עסקה ברומניה - לפעמים העסקה היא מול אזרח רומני ולפעמים מול ישראלי; לפעמים מדובר במיזם אותו הישראלי מבקש לקדם; לפעמים היוזמה מגיע מרומניה, לפעמים מקורה בירושה או בהתנהלות עבר ולפעמים מקורה בטעמים אחרים.

לטובת קידום עסקה ברומניה כאמור, יש בנמצא צורך בעורך דין רומני אמין ומקצועי, כזה שאתה תוכל לסמוך עליו ואשר הוא ידע לקדם את האינטרסים שלך ולקדם הנדרש מול הגורמים ברומניה ולהביא עבורך את התנאים הטובים ביותר להתקשרות. עו"ד רומני טוב יידע להפוך עבורך עסקה טובה לטובה יותר, עו"ד רומני שלא שומר עליך יכול להפוך עסקה מעולה לכושלת - משמע, יש שבנמצא חשיבות מכרעת לעבוד עם משרד עו"ד רומני המבין אותך, מבין את התנאים של העסקה, את המנטאליות והמוח והראיה הישראלית ובעיקר אמין, כך שהוא יוכל לקדם את המבוקש על ידך ביעילות ובתבונה.

כיצד אנחנו נוכל לסייע לך בעניין?

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, סניף ברומניה המורכב מעו"ד רומנים איכותיים ואמינים ביותר הפועלים, בהתאם לצורך, עם צוות עו"ד ורו"ח ישראלים. באמצעות סניף זה נדע לתת לך את המענה המבוקש, תוך מתן יחס אישי וחם. משרדנו ידע ללוות אותך בכל השלבים, לנטרל חשיפות ובעיות העלולות להתעורר ברומניה ולהבטיח עבורך כי העסקה אותה אתה מקדם תושתת על התנאים הטובים ביותר עבורך, במחירים הנכונים וכי אף אחד לא יוכל לנצל את העובדה כי אין אתה תושב רומניה. למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בקידום עסקאות ומהלכים שכאלה, כמו גם שמירה על אינטרסים של הלקוחות, כך שביחד נדע מה נדרש לעשות עבורך לטובת קידום עניינך על הצד הטוב ביותר. משרדנו ידע לתת לך הן את המענה המשפטי, הן את המענה הבנקאי-חשבונאי והן את המענה העסקי, הכל בהתאם להנחיות והאינטרסים שלך.

התקשר אליי ונקדם במיידי את האינטרסים שלך על אדמת רומניה! התקשר עתה לעו"ד אלי דורון: 054-4251054 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

תקנת שוק - ערכאת הערעור התערבה הממצאים העובדתיים

ברצוננו לעדכנכם אודות פסק דין של בית המשפט המחוזי בנצרת בשבתו כבית משפט לערעורים אזרחיים , אשר עסק בתנאי תקנת שוק במטלטלין, עסקת מכר של מכונית יוקרה דרך מגרש מכוניות.

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

סיכול חוזה שכירות מסחרי בתקופת קורונה

בית המשפט הכריע לאחרונה בבקשה שהוגשה לפטור מתשלום דמי שכירות של עסק שנמנעה הפעלתו בגין מגבלות שהוטלו על ידי הממשלה לצורך מניעת התפשטות מגפת הקורונה.

ייצוג קבלנים וקבלני משנה

אנו מתמחים בייצוג וליווי משפטי לקבלנים וקבלני משנה (קבלני שלד, גימור, טיח, ריצוף, חשמל, צבע ועוד) שמזמין העבודה או היזם, חייב להם כסף על ביצוע עבודה ומסרב או מתעכב לשלם.

התמהמהות או שיהוי בהליך משפטי עלולה לפגוע בזכויות

הקורונה לא עוצרת את השעון: במקרים מסוימים, חוסר פעולה מצד אדם, עלולה להתפרש כנגדו - שיהוי עלול להתפרש במערכת המשפטית כביטוי לוויתור על זכות כלשהי או לייאוש מזכות כלשהי, מה שמחליש את מצבו באופן ניכר.

ליווי משפטי-עסקי לתושב חוזר ועולה חדש

משרדנו מתמחה בליווי וייצוג משפטי לישראלים המבקשים לשוב ארצה לאחר שהייה ממושכת בחו"ל, להקים פעילות עסקית בישראל וליהנות מהטבות מס המגיעות לתושב החוזר - קראו כאן בעניין.

ליווי משפטי ליבואני וסוחרי מטבעות ואונקיות

היה והנך מבקש לייבא לישראל זהב ו/או מתכת יקרה אחרת ו/או להקים עסק המתמקד בתחום, משרדנו, המורכב מעו"ד יוצאי רשויות מס, יוכל לעזור לך - לחץ כאן לפרטים.

גביית חובות מחייבים

למשרדנו נבחרת של עו"ד ורו"ח להם ניסיון של עשרות שנים בגביית חובות - אנו מייצגים בכל הקשור בגביית חובות אנשים פרטים, עסקים ובנקים ומבחינתנו דין פרוטה כדין מאה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים