מאת:


ליווי משפטי ברומניה לטובת מימוש, מכירה וקניה של נדל"ן ברומניה

ישראלים רבים מבקשים לבצע עסקאות נדל"ן ברומניה - יש כאלה המבינים כי הגיע העת לרכוש נדל"ן ברומניה, דוגמת דירה או נכס אחר ומשכך מבקשים הם לפעול לטובת איתור ורכישה של בית משלהם ברומניה, אם להשקעה ואם לטובת מטרות אחרות ויש כאלה המבקשים לממש נכס הנמצא בבעלות שלהם ו/או בבעלות שלהם ביחד עם בני משפחה נוספים ו/או בבעלות של גורם כזה או אחר אשר הוריש להם את אותו נדל"ן.

 

אלה המבקשים לממש נדל"ן ברומניה, אוחזים בתים ו/או נכסים אחרים ברומניה, אם כתוצאה מרכישה שבוצעה על ידם בעבר ואם כתוצאה מכך שהם קיבלו בירושה נדל"ן ברומניה ו/או מצב בו הם או מי מהמשפחה פעל מול ממשלת רומניה לקבל בחזרה נכסים אשר הולאמו בתקופת הקומוניסטים ועתה פועלים הם לטובת השבת אותם נכסים לבעלות המשפחה. ובעניין זה יובהר כי יש בנמצא ישראלים רבים אשר פועלים שנים ארוכות מול ממשלת רומניה לטובת השבה של נכסים שהולאמו ורק לאחר מאמצים רבים והליכים משפטים מצליחים הם, לא אחת, לקבל את הנכסים בחזרה. בחלק גדול מהמקרים הבעלים המקוריים לא מספיקים לקבל את שלהם ואלה שמקבלים את הנכסים בחזרה הם דווקא בני משפחתם. בכל אותם מקרים, בעלי הנדל"ן שברומניה מבקשים לפעול לטובת מכירת הנכס שהגיע לחזקתם למרבה במחיר וכאן נכנסת לתמונה פעילות משרדנו.

 

למשרדנו שברומניה ובישראל ניסיון רב בכל הקשור בביצוע עסקאות נדל"ן ברומניה, אם קניה ואם מכירה והלכה למעשה למשרדנו מאגר גדול של גורמים אשר מסייעים לנו לקדם עסקאות מסוג זה במהירות וביעילות. משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח ישראלים ורומנים ומזה כעשור שנים פועלים אנו באמצעות סניף משרדנו שברומניה לטובת סיוע לישראלים המבקשים לקנות או למכור נדל"ן. צוות עורכי הדין של משרדנו יודע לפעול, בסיוע גורמים נוספים, לרבות שמאים, אדריכלים וכדומה - לטובת קידום עניינו של הלקוח, אם לטובת מכירה ואם לטובת קניה של נדל"ן. משרדנו מודע לכך כי הדין הרומני מורכב, המנטאליות לפעמים שונה והמורכבות שבביצוע עסקאות נדל"ן מחייבת בדיקה מעמיקה של כלל הזכויות הנוגעות בקרקע. משרדנו מודע לכך כי יש בנמצא חשיבות לבצע בדיקות מעמיקות מאוד בטרם תתבצע עסקה כזו או אחרת שכן, בהעדר בדיקות ראויות עלול מי מהצדדים לעסקה להיפגע בהמשך התהליך.

 

התקשר אלינו עתה ואנו נקדם את האינטרסים שלך ללא דיחוי - עו"ד אלי דורון, נייד: 054-4251054

עסקאות נדל

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מסלולי המס בגין הכנסה משכירות ברומניה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); ליאור קרשס, משפטנית

בהתאם להוראות פקודת מס הכנסה (נוסח חדש), התשכ"א-1961, קיימים שני מסלולים למיסוי תושב ישראלי בגין הכנסות המופקות משכר דירה מחו"ל.

רומניה - מקלט מס לחברות זעירות (Micro Company)

מאת: אלי דורון, עו"ד; דורון פסו, עו"ד

בשנת 2018 נערכו מספר שינויים בדיני מס החברות ברומניה - שינויים אלה הופכים את רומניה למדינה אטרקטיבית לקיום פעילות מסחרית, וזאת לאור שיעורי המס הנמוכים החלים על חברות בעלות היקף פעילות נמוך - הן מבחינת מחזור כספי והן מבחינת מספר עובדים, כפי שיפורט להלן.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם