ניהול מו"מ ועריכת הסכמים ברומניה ו/או בשפה הרומנית ע"י עו"ד רומני ועו"ד ישראלי
 
ישראלים רבים נדרשים, לא אחת, לערוך הסכמים ו/או מסמכים אחרים, בשפה הרומנית ו/או הסכמים הנוגעים למדינת רומניה ו/או נכסים ברומניה, אם במסגרת התנהלותם העסקית ואם במסגרת התנהלותם המשפחתית ו/או במסגרת התנהלות אחרת.
ישראלים רבים עורכים ומקדמים הסכמים עם שותפים, מפיצים, ספקים, מפעלים ויצרנים רומנים ו/או גורמים אחרים הנמצאים ברומניה ו/או מחוצה לה, מה שמחייב ניהול מו"מ בשפה הרומנית וכן עריכת הסכמים בשפה הרומנית. באותם מצבים בהם יש לערוך הסכם אשר לו זיקה כזו או אחרת לרומניה, נדרשת בקיאות בדין הרומני ו/או לכל הפחות בשפה הרומנית, מה שמחייב טיפול משפטי באמצעות עו"ד רומני ו/או עו"ד ישראלי הדובר את השפה הרומנית.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, סניף ברומניה בעיר בוקרשט המורכב מעו"ד רומנים, דוברי השפה הרומנית והשפה האנגלית, כך שבאמצעותם מורגל משרדנו על פני שנים לתן מענה משפטי ללקוחות המשרד בשפה הרומנית, שירות הכולל ניהול מו"מ ועריכה של הסכמים בשפה הרומנית ו/או בשפה אחרת, תוך הסתמכות על הדין הרומני ככל וזה מתחייב.
משרדנו המורכב מעו"ד רומנים, עו"ד ישראליים, כלכלנים ורו"ח, ידע לנהל עבורך מו"מ חכם, ברומניה ו/או בישראל ולערוך עבורך הסכמים המתיישבים עם האינטרסים אשר יוצגו על ידך בפנינו וזאת במינימום זמן ובמינימום עלות. ההסכמים יכול ויושתתו על הדין הרומני ויכול ויושתתו על הדין הישראלי, הכול בהתאם לתנאי העסקה, הסכמות הצדדים והשכל הישר.
יתרה מזאת, ככל ועריכת ההסכמים תצריך שירות נוסף, דוגמת הקמת חברה רומנית, פתיחת חשבון בנק ברומניה, קבלת חוות דעת משפטיות בשפה הרומנית ו/או נקיטת פעולות אחרות הנוגעות ברומניה ו/או בשפה הרומנית, לרבות סיוע עסקי ממש, משרדנו ידע ליתן את כל אלה עבורכם, במקצועיות, במסירות נטולת פשרות.
 
התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לקדם את האינטרסים שלך!
עו"ד אלי דורון:
054-4251054    
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

מסלולי המס בגין הכנסה משכירות ברומניה

בהתאם להוראות פקודת מס הכנסה (נוסח חדש), התשכ"א-1961, קיימים שני מסלולים למיסוי תושב ישראלי בגין הכנסות המופקות משכר דירה מחו"ל.

רומניה - מקלט מס לחברות זעירות (Micro Company)

בשנת 2018 נערכו מספר שינויים בדיני מס החברות ברומניה - שינויים אלה הופכים את רומניה למדינה אטרקטיבית לקיום פעילות מסחרית, וזאת לאור שיעורי המס הנמוכים החלים על חברות בעלות היקף פעילות נמוך - הן מבחינת מחזור כספי והן מבחינת מספר עובדים, כפי שיפורט להלן.

עסקאות נדל"ן ברומניה - ליווי משפטי

לדסק משרדנו שברומניה ניסיון רב בכל הקשור בביצוע עסקאות נדל"ן ברומניה, אם קניה ואם מכירה והלכה למעשה למשרדנו מאגר גדול של גורמים אשר מסייעים לנו לקדם עסקאות מסוג זה במהירות וביעילות.

תרמית השקעות ברומניה - הנתבעת חויבה בהשבת הכספים

בית משפט השלום ברמלה, מפי השופט זכריה ימיני, קיבל תביעתם של משקיעים, להחזר כספי השקעתם ברכישת קרקע ברומניה לאחר שהוכח כי הקרקע לא נקנתה בהתאם לזיכרון הדברים שערכו הצדדים.

הכללים החשובים לשכירת נדל"ן ברומניה

באם השכירות מבוצעת באמצעות משרד תיווך, רצוי כי הדייר יבצע מו"מ עם הסוכנות ויתעקש על מחיר קבוע ולא על תשלום שמחושב לפי אחוזים משווי העסקה שכן במצב עניינים כזה אינטרס הסוכנות יהיה שכרה ולא חתירה למחיר עסקה הוגן.

השלכות המס בהקמת חברות ברומניה על ידי ישראלים

רומניה אשר מונה כ-22 מיליון תושבים, הצטרפה לאיחוד האירופי בתחילת שנת 2007. המיקום של רומניה, המספר הלא קטן של תושביה והצטרפותה לאיחוד האירופי על כל היתרונות שיש במהלך שכזה מבחינת רומניה, הובילו עסקים ישראלים רבים להקים חברות מקומיות ברומניה ובאמצעותן לבצע בה פעילות עסקית במגוון רב של תחומים.

איך תמנע מפולשים להשתלט על הקרקע שלך ברומניה

ישראלים לא מעטים מחזיקים בבעלותם קרקעות ברומניה. חלקם רכשו את הקרקע כהשקעה, חלקם קיבלו אותה בירושה וחלקם קיבלו את הקרקע בהליכי השבה ("רסטיטוציה") מממשלת רומניה לאחר שזו הולאמה מבעליה בעת השלטון הקומוניסטי.

פעילות עסקית ברומניה

הקשר המסחרי והכלכלי שנוצר בין ישראל לרומניה הינו בעל פוטנציאל רב ומשמעות רחבה בתחומים שונים כגון איכות הסביבה, בנייה, תיירות, נדל"ן, תקשורת ועוד. על מנת לממש את הפוטנציאל העסקי שלכם ברומניה, ניתן להקים חברה זרה בשטחה וליהנות ממערכת המעודדת מאוד משקיעים זרים ומאפשרת חסכון הוצאות ותכנון מס אפקטיבי.

נדלן להשקעה בעיר בראשוב, רומניה

5 דירות למכירה בפרויקט מגורים חדש ויוקרתי בשכונת סטופין, בעיר בראשוב - סך הדירות בבניין 8, כאשר 3 מתוכן כבר נמכרו ואוכלסו (לא קיימים שעבודים על הנכס), לחצו כאן לפרטים המלאים.

כיצד הנפקת דרכון רומני יכולה לסייע לך, ומי זכאי לכך?

עם כניסתה של רומניה לאיחוד האירופי, דרכון רומני יכול להוות כרטיס כניסה איכותי לאיחוד האירופי, ויאפשר לכל אדם המחזיק בו לעבוד באופן חוקי ולרכוש השכלה גבוהה באירופה, וכתושב האיחוד אף להנות מהנחות לימודים משמעותיות . במילים אחרות, אזרחות רומנית = אזרחות אירופית. אז איך משיגים אותה?

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם