במשך 10 שנים ולמעשה עד סוף שנת 2008 ייצג משרדנו את המשרד להגנת הסביבה בתיקים פליליים וזאת בהתאם לייפוי כוח מיוחד מאת היועץ המשפטי לממשלה. למעשה היה משרדנו בין המשרדים הבודדים באיזור חיפה והצפון אשר שימש כתובע חיצוני של המשרד להגנת הסביבה.

במסגרת זו טיפל משרדנו בעשרות תיקים פליליים תוך ייצוג המשרד להגנת הסביבה בבתי משפט בערכאות שונות אל מול גופים גדולים, יישובים, מושבים וקיבוצים, חברות ציבוריות ופרטיות, אנשים פרטיים ומזהמים אחרים בכתבי אישום אשר הוגשו בגין עבירות על דיני איכות הסביבה (חוק המים, חוק שמירת הניקיון, חוק חומרים מסוכנים, חוק למניעת מטרדים וחוקים אחרים). עו"ד ירון טיקוצקי ו-עו"ד גיל מור צברו ניסיון רב בהתנהלות מול גורמי המשרד השונים ובמהלך השנים היו שותפים להתוויית הפסיקה ורמת הענישה בתיקים אלו. עם סיום החוזה מול המשרד להגנת הסביבה המשיך משרדנו לעשות שימוש בידע ובניסיון שצבר בתחום דיני איכות הסביבה ועתה אנו מייצגים גורמים שונים מעברו השני של המתרס, בליווי משפטי שוטף ובניהול תיקים בתחום.

כיצד משרדנו יכול לסייע היטב בתחום?

למשרד לאיכות הסביבה יש טענות כלפייך?
הוגש נגדך ו/או עסקך כתב אישום בגין עבירות איכות הסביבה? 
משרדנו, הפועל בכל הארץ, ידע כיצד לקבל על התיק פיקוד מידי ולנטרל את החשיפה במינימום נזק. 

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים וגופים חוקרים אחרים. המשרד ייצג שנים ארוכות את המשרד לאיכות הסביבה ופעל בשמו כנגד מפעלים וגופים מזהמים רבים. בשנים האחרונות משרדנו פועל נמרצות לטובת ייצוג של מפעלים, גורמים ועסקים אשר המשרד לאיכות הסביבה טוען כי הינם פועלים בניגוד לחוק. משרדנו יודע להתנהל מול כל הגורמים הרלוונטיים ולעשות הנדרש  על מנת לנטרל את הבעיה במינימום זמן ובמינימום עלות.

>> למידע בנושא ייצוג נאשמים בכתבי אישום שהוגשו נגדם על ידי המשרד לאיכות הסביבה, לחצו כאן.
פנה אלינו עוד היום ותן לנו לטפל בעניינך - המורכבות והרגישות שבתחום מוכרת לנו היטב, ומשכך נעשה כל שניתן על מנת לקדם עניינך במהירות ובהצלחה.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

החזר מס על שימוש בדלק לעצמאים ברכבי הסעים ורכבים מסחריים מעל 3.5 טון

"מניעת הונאות בתחום הדלק". כך הגדירה רשות המיסים את מטרת התקנה הקובעת שיש להתקין התקן תדלוק אוטומטי בכלי הרכב, ניסוח הצעת התקנה קבע כי "מוצע לקבוע בתקנות מס ערך מוסף, התשל"ו-1976 כי כתנאי לניכוי מס תשומות על רכישת דלק יש להתקין ברכב בגינו נדרש הניכוי התקן תדלוק אוטומטי ולתדלק באמצעות ההתקן, וכי לנישום יש בגין אותו החודש דו"ח ריכוז חודשי".

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים