בשנים האחרונות חלה עלייה במקרי האכיפה של רגולציה בתחום איכות הסביבה ובמספר כתבי האישום המוגשים נגד חברות ומנהלים עקב הפרות של החוקים. כיום, קיימת רגולציה מחמירה ועסקים אינכם יכולים להרשות לעצמם להתעלם מנושאים אלו שכן אי ציות עלול להוביל לאחריות פלילית הן על העסק והן על המנהלים, אשר קיימת עליהם חובת פיקוח לאיתור וטיפול בהפרות החוק.

משרדנו מעניק ייעוץ וליווי בנושאי משפט סביבתי במסגרת הליכי ליטיגציה מול הרשויות ומשרדי הממשלה השונים ובכלל זה המשרד להגנת הסביבה ורשות המים ובערכאות השונות בבתי המשפט, במסגרת הליכים אזרחיים, פליליים והליכי אכיפה מנהלית בתחום הרגולציה הסביבתית.

אנו מלווים מפעלי תעשייה, רשויות מקומיות, מושבים וקיבוצים, גופים מסחריים, חברות ציבוריות ופרטיות, עמותות, יזמי נדל"ן ונושאי משרה במסגרת כתבי אישום אשר הוגשו נגדם בגין עבירות על דיני איכות הסביבה (חוק המים, חוק שמירת הניקיון, חוק חומרים מסוכנים, חוק למניעת מטרדים וחוקים אחרים). במסגרת זו, אנו מלווים אותם בכל שלבי הבדיקה והחקירה הראשונית ובמהלך הגשת כתבי האישום.

כמו כן, אנו מייעצים במסגרת עסקאות שונות (מיזוגים ורכישות, נדל"ן, העברת בעלות ועוד) במגוון רחב של נושאים סביבתיים ומסייעים בבחינת ההיבטים השונים וחשיפת הסיכונים הסביבתיים בשלבי גיבוש העסקה.

עורכי דין איכות הסביבה

במשך 10 שנים ולמעשה עד סוף שנת 2008 ייצג משרדנו את המשרד להגנת הסביבה בתיקים פליליים וזאת בהתאם לייפוי כוח מיוחד מאת היועץ המשפטי לממשלה. משרדנו היה בין המשרדים הבודדים באיזור חיפה והצפון אשר שימש כתובע חיצוני של המשרד להגנת הסביבה.

במסגרת זו, עו"ד איכות הסביבה גיל מור צבר ניסיון רב בהתנהלות מול גורמי המשרד השונים ובמהלך השנים היה שותף להתוויית הפסיקה ורמת הענישה בתיקים אלו. 

עם סיום החוזה מול המשרד להגנת הסביבה, המשיך משרדנו לעשות שימוש בידע ובניסיון שצבר בתחום דיני איכות הסביבה ועתה אנו מייצגים גורמים שונים מעברו השני של המתרס, בליווי משפטי שוטף ובניהול תיקים בתחום.

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

פירוק שותפות בנכסי נדל"ן

יש חשיבות מכרעת בבניית אסטרטגיה אשר תאפשר הוצאת המתבקש אל הפועל בתבונה ובמינימום מס והכול תוך שמירה על עקרונות של חוקיות ושקיפות מלאה.

ניהול מאבקי ירושה - מחלוקת בנוגע לצוואה

סכסוכי ירושה הם תופעה מצערת הפוקדת משפחות לא מעטות. ראוי לערוך הבחנה בין שני מצבים מרכזיים של סכסוכים הנוגעים לנכסים שמותיר אחריו אדם שהלך לעולמו:

בג"צ נגד מנגנון הפיצוי למגזר העסקי במשבר הקורונה

קראו כאן בהרחבה אודות העתירה שהוגשה בבג"צ נגד מדינת ישראל, בדבר מנגנון הפיצוי שהציעה הממשלה למגזר העסקי שנפגע מווירוס הקורונה.

בג"צ כנגד מנגנון הפיצוי שהציעה הממשלה למגזר העסקי

קראו כאן בהרחבה אודות העתירה שהוגשה בבג"צ נגד מדינת ישראל, בדבר מנגנון הפיצוי שהציעה הממשלה למגזר העסקי שנפגע מווירוס הקורונה.

קריאה להצלת המשק והמגזר העסקי

להלן נוסח מלא של המכתב שנשלח ממשרדנו לראשי כל הבנקים ולממשלה להירתם, לגלות אחריות וערבות הדדית ולהקפיא לרבעון הקרוב את מערכת האשראי וההלוואות במשק על מנת לאפשר למגזר העסקי לשרוד ולעבור את המשבר הנוכחי מבלי לגרום לנזקים נוספים על אלו שכבר נגרמו.

מוקד חירום למתן ליווי משפטי בימי הקורונה

מוקד חירום מיוחד של משרדנו אשר יאפשר לכל דורש לשוחח עם עורך דין הבקיא בתחום מומחיות משפטי לו הוא זקוק, ולקבל מענה משפטי מתאים מבלי כל צורך להגיע פיזית למשרד.

הרחבת פעילות המחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בחיפה

כבוד השופטת למלשטריך לטר וכבוד השופטת טאובר יצטרפו לסגן הנשיא כבוד השופט רון סוקול, ובכך יגדילו פי 3 את מספר השופטים המכהנים במחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בחיפה וזאת בהמשך לפניית משרדנו בנושא.

פנייה לשרת המשפטים בנושא פיתוח המחלקה הכלכלית בחיפה

לאחרונה התבצעה פנייה מטעם משרדנו לשרת המשפטים בבקשה להרחבת פעילותה של המחלקה הכלכלית הפועלת בבית המשפט המחוזי בחיפה על ידי הוספת שופטים אשר יכהנו בה, הואיל וכיום מכהן במחלקה זו שופט אחד בלבד ובשל כך מפספסת מחלקה זו את ייעודה כאמצעי לקידום הפעילות העסקית וחיזוק הכלכלה של אזור חיפה והצפון.

יסוד והקמה של תאגיד ביטוחי ע"י עו"ד מומחה בדיני ביטוח

משרדנו מורכב מעו"ד, רו"ח, יועצי מס, סוכני ביטוח ואחרים המתמחים בליווי משפטי עבור סוכני ביטוח, יזמים ואחרים המבקשים להקים פעילות ו/או מיזמים אחרים בתחום הביטוח ובכלל זה – תאגיד ביטוחי...

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.