גיל מור

גיל מור

עו"ד ונוטריון, שותף - נזיקין, ליטיגציה בנושאי צוואות, ירושות, עיזבונות ואיכות הסביבה
עו"ד גיל מור עוסק במגוון רחב של תיקי ליטיגציה אזרחית ומסחרית ומתמחה בתחום הביטוח והנזיקין ובליטיגציה ליטיגציה בנושאי צוואות, ירושות, עיזבונות ומשפט סביבתי.
גיל מתמחה בליטיגציה בכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי ומלווה את לקוחותיו בפני כל הערכאות המשפטיות ובהליכי בוררות וגישור ומול מוסדות וגופים שונים כדוגמת ועדות ביטוח לאומי ומשרד הביטחון וכן ועדות ערר של מס רכוש.
גיל בעל ניסיון עשיר וייחודי בייצוג תובעים בתביעות נזיקין, החל מתביעות נזקי גוף ורכוש, תאונות עבודה, תאונות דרכים, תאונות ספורט, תביעות למוסד לביטוח לאומי, תביעות בגין פעולות איבה, אחריות מקצועית, ליקויי בנייה, תביעות שיבוב ועוד. בנוסף, גיל מטפל בתביעות רשלנות רפואית ובעל היכרות מעמיקה עם המוסדות הרפואיים וחברות הביטוח.
גיל מתמחה בתחום הירושות והצוואות ובפרט בניהול סכסוכי ירושה הנוגעים לחלוקת הון ורכוש, התנגדויות לצוואות, ניהול עיזבונות והעברת נכסים בין בני המשפחה. גיל מלווה את הלקוחות הפרטיים של המשרד באופן אישי ומקצועי על מנת לבחון את האפשרויות המשפטיות העומדות לרשותם הן בהליך של עריכת צוואה או ייפוי כח מתמשך.
בנוסף, גיל עתיר ניסיון בניהול תביעות רחבות היקף בתחום הגנת הסביבה. גיל שימש במשך כ- 10 שנים כפרקליט מטעם המשרד להגנת הסביבה במאות רבות של תיקים פליליים במחוז חיפה והצפון וכיום מייצג ומייעץ לגופים שונים בענייני דיני הגנת הסביבה הן במישור האזרחי והן במישור הפלילי.
גיל משמש כנוטריון וכן חבר בלשכת עורכי הדין של אנגליה ווילס.

תחומי התמחות:
דיני איכות הסביבה
לקוחות פרטיים

השכלה:
אוניברסיטת לידס, אנגליה,  LL.B., שנת 1998
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין, אנגליה משנת 2007
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1999

 

 

פרטים ליצירת קשר

gil@dtkgg.com

חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.