גיל מור

עו"ד ונוטריון, שותף - נזיקין, ליטיגציה, ירושות, עיזבונות
עו"ד גיל מור עוסק במגוון רחב של תיקי ליטיגציה אזרחית ומסחרית ומתמחה בתחום הביטוח והנזיקין ובליטיגציה בנושאי צוואות, ירושות, עיזבונות ומשפט סביבתי.
גיל מתמחה בליטיגציה בכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי ומלווה את לקוחותיו בפני כל הערכאות המשפטיות ובהליכי בוררות וגישור ומול מוסדות וגופים שונים כדוגמת ועדות ביטוח לאומי ומשרד הביטחון וכן ועדות ערר של מס רכוש.
גיל בעל ניסיון עשיר וייחודי בייצוג תובעים בתביעות נזיקין, החל מתביעות נזקי גוף ורכוש, תאונות עבודה, תאונות דרכים, תאונות ספורט, תביעות למוסד לביטוח לאומי, תביעות בגין פעולות איבה, אחריות מקצועית, ליקויי בנייה, תביעות שיבוב ועוד. בנוסף, גיל מטפל בתביעות רשלנות רפואית ובעל היכרות מעמיקה עם המוסדות הרפואיים וחברות הביטוח.
גיל מתמחה בתחום הירושות והצוואות ובפרט בניהול סכסוכי ירושה הנוגעים לחלוקת הון ורכוש, התנגדויות לצוואות, ניהול עיזבונות והעברת נכסים בין בני המשפחה. גיל מלווה את הלקוחות הפרטיים של המשרד באופן אישי ומקצועי על מנת לבחון את האפשרויות המשפטיות העומדות לרשותם הן בהליך של עריכת צוואה או ייפוי כח מתמשך.
בנוסף, גיל עתיר ניסיון בניהול תביעות רחבות היקף בתחום הגנת הסביבה. גיל שימש במשך כ- 10 שנים כפרקליט מטעם המשרד להגנת הסביבה במאות רבות של תיקים פליליים במחוז חיפה והצפון וכיום מייצג ומייעץ לגופים שונים בענייני דיני הגנת הסביבה הן במישור האזרחי והן במישור הפלילי.
גיל משמש כנוטריון וכן חבר בלשכת עורכי הדין של אנגליה ווילס.
 
השכלה:
אוניברסיטת לידס, אנגליה,  LL.B., שנת 1998
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין, אנגליה משנת 2007
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1999
מאמרים:
משאית זבל דרסה אישה, האישה תפוצה בסכום תקדימי
מאת: ;
ההבדל בין תביעה נזיקית רגילה לבין תביעה לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים הוא בכך כי במקרה של תאונת דרכים קיימת הגבלה על הסכום אותו ניתן לפסוק בגין ראש נזק של כאב וסבל. כל הפרטים במאמר>>
מס רכוש ופיצויים בעת מלחמה
מאת: ;
מדריך להגשת תביעות פיצויים עבור נזקים ישירים בעקבות מבצע "חרבות ברזל".מי יכול לתבוע, מתי צריך להגיש את התביעה וכיצד מגישים.
תאונת דרכים כפעולת איבה
מאת: ;
מה דינה של תאונת דרכים שנגרמה כתוצאה או במהלך פעולת איבה. מי יכסה את הנזק לנפגע? כל הפרטים המאמר
הכרה בפגיעה נפשית בפעולות איבה
מאת: ;
כל אזרח או תושב ישראל אשר נפגע פיזית או נפשית מפעולה של מדינה או ארגון עוין לישראל וודאי שנפגעי מלחמת חרבות ברזל נחשבים ככאלה, זכאי לפיצויים לפי חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה תש"ל 1970. כאמור גם פגועי נפש נפגעי חרדה ופוסט טראומה וכדומה נכנסים לקטגוריה זו.
הצג מאמרים נוספים
מדיה:
פסילת צוואה שנכתבה בהשפעת אדם אחר
מאת:
התנגדות לצו קיום צוואה
מאת:
רשלנות רפואית: מדריך להגשת תביעה
מאת:
הצג מדיות נוספות
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.