אלי דורון
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
מיסוי פלילי
ליטיגציה
לקוחות פרטיים

אלי דורון

עו"ד ונוטריון, שותף מייסד
עו"ד אלי דורון, שותף מייסד במשרדנו, מתמחה בליווי עסקאות רכישה ו/או מכירה, מיסויי אזרחי ומיסוי פלילי של חברות ופרטיים, תכנון מס בינלאומי, הכשרת הון שחור, ליטיגציה וטיפול בסכסוכים עסקיים ונדל"ן.
אלי ליווה ומלווה לקוחות רבים להם מחלוקות עם רשויות המס, מע"מ, מס הכנסה, מכס ועוד, אם במישור האזרחי ואם במישור הפלילי ובכלל זה ליווי משפטי בהכנה ובמהלך החקירה, טיפול בשלבי מעצר ושחרור, ניהול הליכי שומה והסדרים מול רשויות המס ובהליכים בפני בתי המשפט. במסגרת זו, הוא מעניק ייעוץ משפטי במחלוקות שעניינם דיני מס ובכלל זה, דיונים שומה שלב א', דיונים בהשגה, ערעורי מס, רולינגים, הסרת מחדלים, גיבוש הסכמי שומה, הכשרת הון "שחור", גילוי מרצון, טיפול בחשבונות בנק לא מדווחים והכשרתם ועוד.
כמו כן לאלי ניסיון רב בניהול תיקי ליטיגציה ומאבקים משפטיים אזרחיים מגוונים, הנוגעים לסכסוך בין שותפים, בעלי מניות וחברות תוך הסתמכות על טיעונים משפטים, מיסויים וחשבונאיים. בין היתר, טיפול בהפרות של הסכמים, מחלוקות בין נותני שירותים, מאבקי ירושה בין יורשים או הטוענים לעניין תוקפה של צוואה , סכסוכים בין קבלנים ויזמים, סכסוכים כספיים, סכסוכים בין יזמים, אי עמידה בהחזרי הלוואה ו/או בהתחייבויות חוזיות אחרות ועוד. 
אלי בעל ניסיון עשיר ורב שנים בליווי עסקאות ישראליות ובינלאומיות מכל הסוגים ומתן ייעוץ לגבי היבטי המיסוי של העסקה, לרבות בנושאים של מיסוי יחידים וחברות, מיסוי נדל"ן, מחירי העברה, מיסוי מטבעות דיגיטליים, מנגנוני שליטה וניהול, נאמנויות  ועוד.
אלי מלווה יזמים ישראלים הפועלים בחו"ל במגוון רחב של תחומים , ובכלל זה הקמת חברות בחו"ל, הקמת נאמנויות בין לאומיות, ייעוץ בנושאים הקשורים במרכז חיים ומדינת תושבות, ייעוץ בנושאים הקשורים בניהול ושליטה של חברות, ליווי יזמים הפועלים לטובת השקעות בתחום הנדל"ן ובתחומים עסקיים אחרים במדינות אירופה ועוד. 
אלי שימש במשך שנים רבות כמרצה באוניברסיטת חיפה בחוג לחשבונאות וכותב מאמרים מקצועיים רבים בתחום המיסים והעסקים.  
אלי אחראי על הקשרים הבינלאומיים של המשרד ובעל קשרים ענפים עם משרדי עורכי דין מובילים בעולם.
לפני הקמת המשרד, אלי עבד במשרד המשפטים ושימש כפרקליט בפרקליטות הפיסקאלית, שם ייצג את מס הכנסה ופקידי שומה שונים וכן את מחלקת החקירות של מס הכנסה וזאת במאות תיקים בפני שורה ארוכה של ערכאות. עם סיום עבודתו במשרד המשפטים המשיך על פני כעשור שנים להעניק שירותים משפטיים למשרד האוצר בכלל ולרשות המס בפרט.
 
השכלה:
אוניברסיטת לסטר, אנגליה, LL.B, שנת 1993
בוגר עתודה P.E., בהצטיינות, 1986
 
חבר בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1994
מאמרים:
100% פיצויים למפעלים ביישובי ספר - רק במסלול אדום!
מאת:
המסלול האדום לא יעכב את הכסף, לא יעכב את קבלת המקדמות, ההפך הוא הנכון ובפועל ברוב המוחלט של המקרים הוא יביא למפעל מאות אחוזים מעבר למסלול הירוק
פיצוי מלא לקבלני ביצוע בקו העימות - רק במסלול אדום!
מאת:
במסגרת התביעה במסלול האדום, בגין קבלני ביצוע הממוקמים בקו העימות, בעלי פרויקטים בקו העימות ו/או להם "סניף" בקו עימות, יש בנמצא חובה משפטית, להגיש תביעה נזיקית/כלכלית אשר תושתת על ראשי נזק מבוססים משפטית, כאלה המתיישבים עם תכלית חוק מס רכוש אשר תכלול בין השאר, על אף המחלוקות המשפטיות הצפויות, פיצוי בגין מרכיבים דוגמת אלו:
תביעת פיצויים במסלול ירוק לכלל המשק - הצד המשפטי
מאת: ;
ישנם מיקרים רבים בהם תביעה במסלול הירוק מוטב שתתבצע ע"י עורך דין בקיא במס רכוש! במקרים אלו כתב הטענות חייב להתבסס על תשתית משפטית רלוונטית שמצדיקה את הגדלת המקדם. אלו מקרים דורשים עורך דין? כל הפרטים במאמר>>
אולמות אירועים ושמחות - במסלול אדום בלבד!!!
מאת: ;
המסלול האדום הנו מסלול משפטי במסגרתו רשאים בעלי האולמות לקבל את כל הפיצוי הכלכלי המלא לו הם זכאים בגין כל אחת ואחת מהפעילויות של האולם ובמקדמות מידיות!
הצג מאמרים נוספים
מדיה:
מקדמות מיידיות לעסקים ביישובי הספר
מאת:
העברת כספים מחו"ל בזמן מלחמה
מאת:
מס רכוש ופיצויים בעת מלחמה
מאת:
תביעה בגין נזק עקיף בעת מלחמה
מאת:
הצג מדיות נוספות
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.