הכשרת כסף שחור

משרדנו מלווה באופן אישי ומקצועי לקוחות פרטיים ועסקים, הנדרשים לבצע הליך של גילוי מרצון להכשרת כסף שחור בישראל. לקוחותינו, אשר ביצעו הליך מסודר זה מול רשויות המס, נמנעו מהליך פלילי וקנסות וזכו לראש שקט.
 

מה זה כסף שחור

המציאות מלמדת, כי ישנם ישראלים רבים להם כסף מזומן והכנסות אשר לא מדווחים לרשויות המדינה ורשויות המס. הכנסות אלו יכול להיות שהופקו על ידם, בין אם בקבלת תשלום במזומן ללא הפקת חשבונית או קבלה, תשלום בשחור, קבלת הכנסות משכר דירה, קבלת שכר ללא תלוש משכורת, קבלת כספים במתנה או בירושה מצד שלישי, כסף המוחזק בחשבונות בנק בחו"ל ועוד. בשפה המשפטית מדובר בכסף שחור. כלומר, מדובר בכסף שמופק בדרכים לגיטימיות אך מאחר ולא דווח לרשויות הרי שמדובר בעבירה פלילית. כמובן, שישנם מקרים רבים אחרים כאשר הכסף השחור הופק דרך פשיעה, העלמת מס או פעילות פלילית אחרת.
 

כסף שחור - עבירה פלילית

התנהלות זו, מטבע הדברים, הינה התנהלות לא חוקית, החושפת את הנוקט בה להעמדה לדין ואישום פלילי, לאי נעימות רבתית ועוגמת נפש. יתרה מזאת, התנהלות זו מקשה על האוחז באותן הכנסות לעשות בהן שימוש ממשי וחשוב דוגמת רכישת דירה, רכישת מכונית או כל רכישה לגיטימית אחרת. 
הניסיון מלמד, כי החשיפה של ישראלים האוחזים בכסף שחור פלילי מסוג זה הינה כבדת משקל וכי לא אחת דבר ההתנהלות הפלילית מגיעה לידיעת הרשויות, אם במקרה, אם עקב הלשנה ואם באופנים רבים אחרים. יש גם לקחת בחשבון כי רשויות המס פועלות בתחכום ובתבונה רבה לטובת איתור כסף שחור בישראל.
 

הכשרת כסף שחור באופן חוקי - הליך גילוי מרצון

מחלקת המס במשרדנו, המורכבת מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, יודעת בדרכים חוקיות וכשרות לסייע בהכשרת כסף שחור, בצורה שקופה ובמינימום עלות מס. אנו מטפלים בזאת עבור הלקוח, באנונימיות מוחלטת, מבלי לחשוף את שמו ולהביאו, בסוף התהליך לידי נטרול החשיפה הפלילית הכרוכה באמור. 
את הפעולה של הכשרת הון שחור מבצע עורך דין מיסים ממשרדנו מזה עשרות שנים באמצעות הליך משפטי הקרוי גילוי מרצון. נוהל גילוי מרצון נועד עבור נישומים, בעלי עסקים ועצמאיים, אשר לא דיווחו לרשויות המס על הכנסות בצורה מסודרת ומדויקת או שהגישו דיווחים שאינם נכונים, לתקן את הדיווחים כנדרש ולשלם את המיסים באופן מלא. באמצעות הליך גילוי מרצון מעודדים ברשויות המס את מעלימי המס לשלם את המיסים החסרים לצד הבטחה, כי לא יינקטו נגדם הליכים פליליים, שיכולים להגיע לכדי כתב אישום, הרשעה ואף מאסר בפועל.
במסגרת ההליך האמור, אנו פועלים בשם הלקוח מול הרשויות, במקצועיות ובמיומנות רבה. מחלקת המס תחשוף בפני הרשות את שמו של הלקוח, רק ובכפוף לכך שהוא יודע בברור ומסכים לתשלומי המס אותם הוא יצטרך לשלם לטובת השלמת הליך ההכשרה. היה והמס הנדרש לתשלום על ידי הרשות גבוה מדי לטעמו, רשאי הלקוח, ללא כל צורך בהנמקה, להחליט שלא לחשוף את שמו ובכך מסתיים ההליך מבלי שרשות המס תדע מי הגורם שניסה להגיע עימה להבנה לעניין הכנסות לא מדווחות.
 

הכשרת כסף שחור בסיוע עו"ד מיסים

כיום הרבה יותר קשר כבר להחזיק בכסף שחור או לבצע עבודה עם כסף שחור. הרגולציה וגורמי האכיפה פועלים ללא לאות, בארץ ובעולם, על מנת לאתר כסף שחור. המשך ההסתרה של כסף שחור, אשר לא מדווח לרשויות, עשוי להעמיד את המחזיק בו לכתב אישום פלילי, עונשי מאסר וקנסות כספיים כבדים.
מחלקת המס של משרדנו, תעשה כל שניתן על פי דין על מנת להגיע עבור הלקוח לידי הסכם שומה אטרקטיבי. ברור לנו, כי חבל לקחת סיכונים ומיותר לחיות בפחד וכי נכון ורצוי להכשיר את הכסף השחור שנצבר ולפתוח דף חדש, נקי וחוקי, כשההון שהוכשר יכול וישמש לטובת כל מטרה חוקית ללא פחד וללא חששות.
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

מיסוי פלילי - עבירות מס, הלבנות הון וצווארון לבן

מלחמת חרבות ברזל הביאה לעלייה בעבירות מס פליליות וכלכליות, והגופים החוקרים פועלים סביב השעון. אלו הסיבות למהר ולשכור את שירותיו של עו"ד המתמחה במיסוי פלילי>>

חזרתו של נוהל גילוי מרצון 2024

חזרתו של נוהל גילוי מרצון - צעד מתבקש למילוי הקופה המתרוקנת. לאחרונה פורסם כי רשות המס החליטה להפעיל מחדש את נוהל "גילוי מרצון" שמאפשר לנישומים תושבי ישראל לפנות מיוזמתם לרשות המסים ולדווח על הכנסותיהם שטרם הוצהרו תוך קבלת חסינות מפני העמדה לדין.

חשבוניות פיקטיביות וסנקציה של כפל מס

לאחרונה ניתן בבית המשפט המחוזי לוד-מרכז פס"ד נוסף בהמשך ישיר למלחמה של רשויות המס בחשבוניות פיקטיביות. בפסק הדין דחה בית המשפט את ערעורו של בעל המניות בחברה וקבע, כי בפסיקה הוצבה דרישה מהותית כי חשבונית מס תשקף עסקה אמיתית שהתרחשה ואת הצדדים האמיתיים לעסקה.

תשלומי מע"מ שקוזזו מחשבוניות מזויפות

האם קמה לעוסק זכות שיפוי על תשלומי מע"מ שהוחזרו לאחר שנקבע, כי קוזזו מחשבוניות מזויפות? על שאלה זו נדרש לאחרונה לענות בית משפט השלום בתל אביב.

זומנת לחקירת מס?

חקירת מס הכנסה יכולה להיות אירוע טראומתי עבור הנחקר, במאמר עצות זהב להנהלות נכונה מול חוקרי מס ההכנסה.

כתב אישום בעבירות מס

חוקי המס כוללים גם עבירות פליליות לגביהן ניתן להגיש כתב אישום. ישנם קווי דמיון רבים בין עבירות פליליות 'רגילות' ובין עבירות מס, אך ישנם גם מספר הבדלים שאותם כדאי להכיר.

פסילת ספרי עוסק ושומות לפי מיטב השפיטה

בעל עסק מחויב לנהל פנקסי חשבונות ולהקפיד על ניהולם בהתאם לכללים שקבע המחוקק. כאשר בעל עסק מפר חובותיו אלה, ומנהל פנקסי חשבונות שלא בהתאם לדין, יוכל פקיד השומה לפסול את פנקסיו. מומלץ לנהל באופן תקין את הפנקסים, שכן פסילתם עלולה לגרור גם הליכים פליליים מכוח הפקודה וכן שומות והליכים פליליים מכוח חוק מע"מ.

ביקורת מע"מ

במידה ועולה חשד לביצוע עבירת מע"מ, רשות המיסים פותחת בהליך ביקורת, המתבצע על ידי מחלקת ביקורת מע"מ. מומלץ שלא להקל ראש בהליכי ביקורת או חקירה מצד רשות המיסים, בשל הנזקים הכלכליים על העוסק, שיכולים להגיע לעלויות כספיות גבוהות בגין שומות וקנסות, ואף להסתיים להליכים פליליים.

חילוט נכסים על פי חוק איסור הלבנת הון

חוק איסור הלבנת הון מעניק כלים להתמודדות עם הון, המופק כתוצאה מביצוען של עבירות, ובהן הוראות החילוט. עם זאת, תפיסה של רכוש בשלב החקירה או לאחר מכן בהליך המשפטי עצמו הן פעולות הפוגעות באופן מובהק בזכויות יסוד של החשוד או הנאשם ורצוי להיעזר בייעוץ משפטי.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.