מאת:

משרדנו מורכב מעו"ד, רו"ח, יועצי מס, סוכני ביטוח ואחרים המתמחים בליווי משפטי עבור סוכני ביטוח, יזמים ואחרים המבקשים להקים פעילות ו/או מיזמים אחרים בתחום הביטוח ובכלל זה – תאגיד ביטוחי.
 
למשרדנו ניסיון רב הן בייצוג סוכני ביטוח, הן בייצוג תאגידים ביטוחים והן בייצוג חברות ביטוח. כמו כן, למשרדנו ניסון רב בכל הקשור בעריכת הסכמים, בהתנהלות מול הממונה על הביטוח, בקידום מהלכים של הקמת תאגידים ביטוחים, התנהלות מול שותפים בתחום, קידום מהלכים שיווקיים ועוד.
 

 
משרדנו יודע ללוות את המבקשים להקים תאגיד ביטוחי, החל משלב ההתקשרות החוזית בין היזמים, עריכת הסכם  מייסדים חכם הלוקח בחשבון את המורכבות ואת הצפוי להתפתח וחלה בייסוד חברה , פניה בבקשה לקבל רישוי של תאגיד ביטוחי והתנהלות מול הממונה על הביטוח, עד לקבלת מלא הרישוי.
משרדנו יודע לתן מענה הלוקח בחשבון הם את הרגולציה הנוגעת בעולם הביטוח, הן את דיני החברות והן את סוגיות המס הנגזרות מהתנהלות שכזו.
 
משרדנו ישמח מאוד לייצגך בנושא
לקביעת פגישה שאינה מחייבת, תתקשר עתה לעו"ד אלי דורון, בנייד - 0544251054
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

פירוק שותפות בנכסי נדל"ן

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

יש חשיבות מכרעת בבניית אסטרטגיה אשר תאפשר הוצאת המתבקש אל הפועל בתבונה ובמינימום מס והכול תוך שמירה על עקרונות של חוקיות ושקיפות מלאה.

תביעה לפינוי מושכר עקב הפרה צפויה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

ניהול מאבקי ירושה - מחלוקת בנוגע לצוואה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

סכסוכי ירושה הם תופעה מצערת הפוקדת משפחות לא מעטות. ראוי לערוך הבחנה בין שני מצבים מרכזיים של סכסוכים הנוגעים לנכסים שמותיר אחריו אדם שהלך לעולמו:

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.