מאת: ; ; ; ;

פאנל הערכות לתום שנת המס 2022 ותחילת 2023 - וובינר 05.12.22

ב-05 בדצמבר 2022 קיים משרדנו פאנל של מומחי המשרד בהשתתפות 150 רואי חשבון, עורכי דין, יועצי מס ולקוחות – שעסק בסוגיות של מיסוי, התחדשות עירונית, הקמת עסק והסכם מייסדים וחדלות פירעון.
 
עו"ד ירון טיקוצקי, שותף מייסד וראש מחלקת הנדל"ן של משרדנו, הציג סוגיות פתוחות במיסוי והתחדשות עירונית. ירון הסביר את שלושת  סוגי העסקאות של התחדשות העירונית ואת המיסים הנלווים בעסקאות אלו.
לפניכם סרטון ההרצאה של ירון טיקוצקי:
 
 
 
 
עו"ד אפי אוחנה, שותף ומומחה למיסים וחברות, הציג את הצורות השונות של התאגדות להקמת עסק וסקר את סוגי ההסכמים השונים הנדרשים, תוך התייחסות ספציפית להסכם מייסדים להקמת חברה.
לפניכם סרטון ההרצאה של אפי אוחנה:
 
 
 
 
עו"ד ורו"ח רמי אריה, שותף וראש מחלקת המיסים, הציג את הסוגיות הרלוונטיות לתכנון המיסויי לקראת סוף השנה, בשימת דגש על בדיקת החבות השנתית למס הכנסה והביטוח הלאומי, בדיקת פעילות העסק והשוואתה לשנה קודמת, בדיקת המחזור העסקי, מימוש הפסדים ועוד.
לפניכם סרטון ההרצאה של רמי אריה:

 
 
 
עו"ד עינבל רחמים-אביטל הציגה את ההליכים המרכזיים והמסלולים הקבועים בחוק, תוך מתן דגש לתיקון 4 כמתווה ביניים וסעיף 288 הנוגע לחובה לצמצום היקף חדלות הפירעון בארגון.
לפניכם סרטון ההרצאה של עינבל רחמים-אביטל, עו"ד לדיני חדלות פירעון:
 
 
 
מקווים לראותכם בכנסים הבאים שלנו.
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

תשלום מס עסקאות עודף

מאת: אלי דורון, עו"ד

חוק מס ערך מוסף מטיל חבות במס על עסקאות בישראל. אלא, שישנם מקרים שבהם משולם מס מבלי חבות לשלמו. באילו מקרים ניתן לפעול על מנת לקבלו בחזרה? מומלץ להיוועץ בעורך דין מומחה טרם העסקה, וכן מיד לאחר כל שינוי שחל בתנאיה.

רישוי עסקים וצו סגירה מנהלי

מאת: אלי דורון, עו"ד

חוק רישוי עסקים קובע, כי כל עסק שמופיע בצו רישוי עסקים חייב ברישיון עסק להפעלתו. כדי להימנע מסנקציות בעקבות הפעלת עסק ללא רישוי, חשוב להתעמק בדרישות המשפטיות והרישוי המתאימות לכל סוג עסק.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.