רמי אריה
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
ליטיגציה
תאגידים
המגזר השלישי
דיני עבודה

רמי אריה

עו"ד (רו"ח) שותף - ראש מחלקת מיסים, ניהול הון משפחתי
עו"ד רמי אריה בעל ניסיון של למעלה מ-35 שנה במתן ייעוץ לבעיות בתחום המשפט המסחרי ודיני המיסים.
רמי מומחה בעריכת תכנוני מס מיוחדים, מיסוי מקרקעין, מיסוי בינלאומי, ניתוח עסקי, ייעוץ מס ומשפט מסחרי. רמי מלווה את לקוחותיו במהלך דיוני שומות מס, הערכות שווי, ניהול נאמנויות, הסדרי הבאה, הערכות שווי ואיזון משאבים בין בני זוג (לרבות מינויים מטעם בית המשפט למשפחה), ניהול בוררויות וגישורים במחלוקות מסחריות הכרוכות בידע משפטי וחשבונאי וניסיון מעשי בניהול עסקי ובמתן חוות דעת מומחה בסוגיות מסויות, כימות נזקים וכו'.
רמי הינו מרצה קבוע בפורומים של חברי לשכת עורכי הדין, לשכת רואי החשבון, לשכת יועצי מס, איגוד לשכות המסחר, חשבים HPS ועוד. מחבר קבוע של מאמרים מקצועיים בביטאונים מקצועיים של לשכת עורכי הדין ושל לשכת רואי החשבון ובעיתונות הכלכלית.
רמי הינו מחבר הספר "הוצאות מוכרות – למס הכנסה, מע"מ, מס שבח מקרקעין וביטוח לאומי", בהוצאת מיסים ועסקים בע"מ.
בנוסף, רמי הינו המנהל המקצועי של מאגר המידע "מיסים ועסקים" באינטרנט - מאגר העדכונים, מאמרים ופורומים במיסוי, הגדול מסוגו בישראל, חברת צוות התגובות של פורום המיסים של לשכת עורכי הדין.
 
השכלה:
המרכז האקדמי למשפט ועסקים, LL.B שנת 2002
מוסמך ביקורת ברשויות המקומיות בישראל, 1993
אוניברסיטת תל-אביב, B.A בכלכלה וחשבונאות, 1985
תעודת מגשר
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2003
חבר מועצת רואי החשבון משנת 1986
מאמרים:
פאנל מיסוי והשקעות בקפריסין - וובינר 27.06.2023
מאת: ; ;
ב27 ביוני 2023 קיים משרדנו פאנל של מומחי המשרד שעסק בסוגיות של מיסוי השקעות בקפריסין, רילוקיישן וניתוק תושבות, פתיחת חברה מקומית, פתיחת חשבון בנק מקומי והאפשרויות להשקעות נדל"ן במדינה. לצפייה בהרצאות>>
סיכום וובינר ניהול סיכונים כלכליים ומיסויים 02.03.2023
מאת: ; ; ;
ב-02 במרץ 2023 קיים משרדנו פאנל של מומחי מיסוי, חברות וליטיגציה בהשתתפות רו"ח, עורכי דין, יועצי מס ולקוחות ואשר עסק בניהול סיכונים בתקופת אי ודאות, קיזוז הפסדים לצרכי מס, מיסוי דמי שכירות של דירה למגורים ותביעות ייצוגיות.
פאנל הערכות לתום שנת המס 2022 ותחילת 2023 - וובינר 05.12.22
מאת: ; ; ; ;
ב-05 בדצמבר 2022 קיים משרדנו פאנל של מומחי המשרד בהשתתפות 150 רואי חשבון, עורכי דין, יועצי מס ולקוחות – שעסק בסוגיות של מיסוי, התחדשות עירונית, הקמת עסק והסכם מייסדים וחדלות פירעון. צפו בהרצאות>
הצג מאמרים נוספים
מדיה:
פיצויים ישירים ועקיפים לניזוקים - הרצאה בוובינר
מאת:
מיסוי השקעות בקפריסין - הרצאה בוובינר
מאת:
ניהול סיכונים כלכליים ומיסויים - הרצאה בוובינר
מאת:
טיפים להערכות לתום שנת המס - הרצאה בוובינר
מאת:
הצג מדיות נוספות
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.