תמיר שנהב

עו"ד - ליטיגציה
עו"ד תמיר שנהב הינו עורך דין בכיר במחלקת הליטיגציה במשרדנו המתמחה בתחום הליטיגציה האזרחית והמסחרית, בדגש על תובענות ייצוגיות.
לתמיר ניסיון רב בייצוג לקוחות בהליכי ליטיגציה ויישוב סכסוכים, החל משלב טרום ההליך וכלה בניהול תיקי ליטיגציה במגוון תחומי המשפט האזרחי והמסחרי בכל רמות המורכבות ובכל הערכאות המשפטיות וכן בהליכי בוררות וגישור.
לתמיר מומחיות ייחודית בייצוג בתיקי תובענות ייצוגיות, כאשר הוא מנהל עשרות רבות של הליכים במגוון רחב של תחומים, לרבות צרכנות, פרסום, מזון, נגישות, דיני עבודה, איכות הסביבה, אשראי, הגנת הצרכן ועוד.
תחום מומחיות ייחודי שבו תמיר צבר ידע וניסיון רב הוא בנושאי רגולציה של מזון והגנת הפרטיות ויודע להעניק ייעוץ משפטי על הדרישות הרגולטוריות בתחומים אלו. בתחום הגנת הפרטיות תמיר אף השלים הכשרות מקצועיות בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע.
תמיר מייצג לקוחות רבים מתחומי פעילות שונים שנתבעו בהליכי תובענה ייצוגית ובכלל זה קמעונאים, יבואנים, חברות מזון (יצרנים, יבואנים ומשווקים), רשתות שיווק, רשתות ביגוד, ועוד. כמו כן, תמיר מייצג תובעים ומנהל את ההליך המשפטי החל מהכנת התשתית הראייתית לצורך הגשת התובענה הייצוגית ולאורך כל שלבי ההליך.
תמיר מלווה לקוחות גם בתהליכי קבלת רישיונות ואישורים מול רשויות המדינה.
טרם הצטרפותו למשרדנו, תמיר עבד במשרד עורכי דין מוביל ושימש כראש תחום תובענות ייצוגיות במשרד.

השכלה:
הקריה האקדמית אונו, LL.B., בהצטיינות, 2014
                                            
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2015 
מאמרים:
תביעות נגישות
מאת: ; ;
ישנן מספר תביעות ייצוגיות נפוצות בתחום הנגישות, אשר מקורן נמצא בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. במקרים רבים ניתן יהיה להקטין את סיכויי הגשתה של התביעה הייצוגית במתן ליווי משפטי מתאים אשר יידע לתת מעטפת מלאה וחזקה כבר בשלבים המקדמיים של ההליך.
קיפוח בעלי מניות שנמצאים במיעוט בחברה
מאת: ;
בעת סכסוך בין בעלי מניות לעיתים נטען כי קיים מצב של קיפוח בעלי מניות המיעוט בחברה. מה מוגדר כקיפוח בעל מניות, מתי הוא חל ומהם הסעדים במצבים בהם מתקיים קיפוח בחברה ?
"חובת היידוע" במסגרת איסוף ושימוש במידע אישי
מאת: ;
בישראל, הדין אשר מעגן את אפשרות איסוף המידע האישי אודות אדם והשימוש באותו המידע, מצוי במסגרת חוק הגנת הפרטיות
סיכום וובינר ניהול סיכונים כלכליים ומיסויים 02.03.2023
מאת: ; ; ;
ב-02 במרץ 2023 קיים משרדנו פאנל של מומחי מיסוי, חברות וליטיגציה בהשתתפות רו"ח, עורכי דין, יועצי מס ולקוחות ואשר עסק בניהול סיכונים בתקופת אי ודאות, קיזוז הפסדים לצרכי מס, מיסוי דמי שכירות של דירה למגורים ותביעות ייצוגיות.
הצג מאמרים נוספים
מדיה:
תביעות ייצוגיות ופניה מוקדמת טרם הגשת תביעה - הרצאה בוובינר
מאת:
התמודדות עם קבלת פנייה מוקדמת טרם הגשת תביעה ייצוגית
מאת:
כיצד להתמודד עם תובענה ייצוגית שהוגשה נגדך
מאת:
כל מה שצריך לדעת לפני שמגישים תביעה ייצוגית
מאת:
הצג מדיות נוספות
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.