בת-אל עובדיה

עו"ד, שותפה - נדל"ן והתחדשות עירונית
עו"ד בת-אל עובדיה בעלת ניסיון רב בטיפול במגוון רחב של עסקאות נדל"ן, מעניקה ייעוץ משפטי שוטף בתחום הנדל"ן על כל היבטיו ומלווה פרויקטים ועסקאות בתחום המגורים, הנדל"ן המסחרי, תעסוקה ומלונאות.
בת-אל מייצגת בין היתר חברות נדל"ן, יזמים, משקיעים, קבלנים וקבוצות רכישה במסגרת עסקאות נדל"ן לאורך כל שלבי התכנון וההקמה, המימון, השיווק ועד לשלב רישום הפרויקט. במסגרת זו, בת-אל מטפלת בכל ההיבטים המשפטיים הנוגעים לפרויקט, בהסכמים והליכים שונים לרבות הסכמי שכירות ומכירה, קומבינציה, הסכמים עם קבלנים וספקים, הסכמי שיווק, הליכי מימון, ליווי בנקאי ורישום.
בנוסף, בת-אל מייצגת הן בעלי דירות והן יזמים בפרויקטים רחבי היקף בכל הארץ של התחדשות עירונית מסוג תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 (הריסה ובניה מחדש) ופינוי בינוי. בת-אל מלווה את לקוחותיה בכל שלבי הביצוע של ההסכם ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט. 
 
השכלה:
אוניברסיטת תל-אביב, LL.B., 2012

חברות בלשכת עורכי הדין:
חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2013
מאמרים:
ייצוג דיירים בהתחדשות עירונית
מאת: ; ;
במאמר זה נסקור את החשיבות בבחירת עו"ד בעל ידע וניסיון בתהליך התחדשות עירונית, נבחן את אבני הדרך ואת מקומו של עו"ד בכל אחת מנקודות זמן אלו.
העברת נכס מקרקעין לנאמנות
מאת:
החל בשלב בו נוצרת הנאמנות, ולאור השוני וחוסר הבהירות בין הוראות הדין לעמדת רשות המיסים בעניין, מתעוררות שאלות רבות אשר יש לתת עליהן את הדעת - לדוגמא, האם יצירת הנאמנות מהווה אירוע מס? בהנחה שכן, האם אירוע שכזה יהיה חייב במס או שמא פטור?
פינוי בינוי: המדריך המעודכן לשנת 2020
מאת:
המדריך המעודכן לשנת 2020 בכל הנוגע להליכי פינוי-בינוי בישראל, מסלולים עיקריים ותנאים מקדמיים, כולל עדכון לגבי הפחתת הרוב הנדרש לביצוע פרויקט פינוי בינוי, לחצו כאן.
מדריך לוועד הבית בטרם התקשרות עם יזם בפרויקט פינוי בינוי
מאת:
מדריך מיוחד לוועד הבית בטרם התקשרות עם יזם בפרויקט פינוי בינוי - על שלבי ההתארגנות, חתימה על מסמכי טרום הסכם, בחירת היזם וכל מה שחשוב לדעת בנושא, קראו כאן.
הצג מאמרים נוספים
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.