בת-אל עובדיה

בת-אל עובדיה

עו"ד, שותפה - נדל"ן והתחדשות עירונית
עו"ד בת-אל עובדיה בעלת ניסיון רב בטיפול במגוון רחב של עסקאות נדל"ן, מעניקה ייעוץ משפטי שוטף בתחום הנדל"ן על כל היבטיו ומלווה פרויקטים ועסקאות בתחום המגורים, הנדל"ן המסחרי, תעסוקה ומלונאות.
בת-אל מייצגת בין היתר חברות נדל"ן, יזמים, משקיעים, קבלנים וקבוצות רכישה במסגרת עסקאות נדל"ן לאורך כל שלבי התכנון וההקמה, המימון, השיווק ועד לשלב רישום הפרויקט. במסגרת זו, בת-אל מטפלת בכל ההיבטים המשפטיים הנוגעים לפרויקט, בהסכמים והליכים שונים לרבות הסכמי שכירות ומכירה, קומבינציה, הסכמים עם קבלנים וספקים, הסכמי שיווק, הליכי מימון, ליווי בנקאי ורישום.
בנוסף, בת-אל מייצגת הן בעלי דירות והן יזמים בפרויקטים רחבי היקף בכל הארץ של התחדשות עירונית מסוג תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 (הריסה ובניה מחדש) ופינוי בינוי. בת-אל מלווה את לקוחותיה בכל שלבי הביצוע של ההסכם ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט. 
 
תחומי התמחות:
נדל"ן והתחדשות עירונית

השכלה:
אוניברסיטת תל-אביב, LL.B., 2012


חברות בלשכת עורכי הדין:
חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2013
 
פרטים ליצירת קשר

bat-el@dtkgg.com

חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.